# Andreas Beck - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

Kaliteli oyuncu alınmadan,başarı olmadan paranın nasıl gelmesini bekliyosun peki?

Serkan Kurtuluş'ta Sabri ve Cihan gibi çakma bi sağbektir,normlade sağ açık oynayan bir isim zaten sadece hücum ynaı yüksek adamın,Beck'i transfer edersek bırak Türkiye'yi Avrupa'da bomba transferlerden olur,çoğu büyük takımın izlediği bir isim kendisi hatta Real Madrid'in bi ara Ramos'u stopere çekme planı üstüne sağbekte Maicon gelmezse Beck'le ilgileniceği konuşuluyordu.

Ayrıca bu adam direk 11 oynar ölüsü Sabri'den iyidir...

bizde kaliteli oyuncuların alınmasını istiyoruz ama kendimizide kandırmayalım bizim transfer bütçemiz en fazla 10 milyon euro falan bu oyuncuyu alırsak diğer bölgelere takviye yapamayız yönetim bonservisi elinde olan barış ve serkan gibi genç oyuncularla ilgileniyordur

sabri'den iyi olduğu kesin zaten:) ama sabri yanlış bölgede oynatıldı kötü futbolunda bununda payı var sabri ilerde oynasaydı daha etkili olurdu sabriden çok ümitliydim ama artık takımdan gitmeli

Hocam sende diyorsun Sabri orta açamıyor diye,bu noktada Sabri den ne sağ bek ne de sağ açık olur!

Evet birde işin o kısmı var,Beck'i öyle az paraya bırakmazlar,5 milyon deniyor ama büyük ihtimalle stad ile ilgili yapılan anlaşmalardan gelen paralarla yapılır,zaten başka yerden gelecek para da yok...

Schuster için 2 yılda 7 milyon euro ücretten bahsediliyor!Yazık o paralara diyorum!!!

Bence bu sıcak para gene Gs mize katkıda bulunan(az çok tahmin edebiliyoruz bu değerli kişileri)saygıdeğer kişilerden geliyor!;)

sadece sabri değil ümit karan,hasan şaş,volkan yaman,nonda,linderoth,lincoln bunlarında gönderilmesi lazım

Tabi tabi Lincoln'ü gönder ondan sonra transfere vericek paramız yok de,Lincoln gibi bi adam alma(daha iyisini almayız zaten) ondan sonrada niye başarı gelmiyo diye oturup düşün...

Başarı iyi oyunla,gol atmayla,maç kazanmayla gelir,Lincoln bu takıma bunları verebilecek tek isimdir.Onsuz maçları gördük zaten,neyse konuya dönmek gerekirse Serkan'dan medet umarsak rakiplerimiz seneye sağ kanadımızı parçalar,Beck gelirse en kötü ihtimal seneye maliyetinin 2-3 katına satarız,bence anlaşıldıysa alınsın,5 milyon euro olması falan umrumda değil,bu para ona değer...

sadece sabri değil ümit karan,hasan şaş,volkan yaman,nonda,linderoth,lincoln bunlarında gönderilmesi lazım

Emre Aşık gibi bir saatli bombalada yola devam edilmez!Her maç kırmızı ha gördü ha görücek!

Ek olarak Barış Özbek eğer aklı Almanya da bir takımda oynama sevdasında ise hala,oda gönderilmeli!

Kewell bile çok sevmeme rağmen yeterli gücü yok,Kayserispor Süper Kupa maçından başka dribbling le adam geçtiğini pek görmedim!Bize 90 dk lık futbolcu lazım,mücadele gücü yüksek!

Aydın Yılmaz da,Gs de oynayabilecek bir futbolcu olmadığını ispat etti o da kiralanabilir yada gönderilebilir!

Şimdi diceniz takımda kim kaldı ki,bence normal şuan durumumuz içler acısı lig tablosunda!:42:

Tabi tabi Lincoln'ü gönder ondan sonra transfere vericek paramız yok de,Lincoln gibi bi adam alma(daha iyisini almayız zaten) ondan sonrada niye başarı gelmiyo diye oturup düşün...

Başarı iyi oyunla,gol atmayla,maç kazanmayla gelir,Lincoln bu takıma bunları verebilecek tek isimdir.Onsuz maçları gördük zaten,neyse konuya dönmek gerekirse Serkan'dan medet umarsak rakiplerimiz seneye sağ kanadımızı parçalar,Beck gelirse en kötü ihtimal seneye maliyetinin 2-3 katına satarız,bence anlaşıldıysa alınsın,5 milyon euro olması falan umrumda değil,bu para ona değer...

hala lincoln gibi ruhsuz karaktersiz bir oyuncuyu savunuyorsan şaşarım bu duruma

lincoln gibi bir oyuncuyu ilk 11 de görceğime GAlatasaray sevdasına yanıp tutuşan alt yapıdaki oyuncuları kadroda görmek isterim yılda 3 milyon euro alcak hemde naz yapıcak bırak ALLAHINI seversen

Emre Aşık gibi bir saatli bombalada yola devam edilmez!Her maç kırmızı ha gördü ha görücek!

Ek olarak Barış Özbek eğer aklı Almanya da bir takımda oynama sevdasında ise hala,oda gönderilmeli!

Kewell bile çok sevmeme rağmen yeterli gücü yok,Kayserispor Süper Kupa maçından başka dribbling le adam geçtiğini pek görmedim!Bize 90 dk lık futbolcu lazım,mücadele gücü yüksek!

Aydın Yılmaz da,Gs de oynayabilecek bir futbolcu olmadığını ispat etti o da kiralanabilir yada gönderilebilir!

Şimdi diceniz takımda kim kaldı ki,bence normal şuan durumumuz içler acısı lig tablosunda!:42:

hasan şaşın sakat olması aydın yılmazında bir türlü iyi bir form yakalayamamasından dolayı kewell mecbur o bölgede oynadı bence orta sahın sağına hızlı bir oyuncu alınmalı kewellda lincoln bölgesinde oynamalı

hala lincoln gibi ruhsuz karaktersiz bir oyuncuyu savunuyorsan şaşarım bu duruma

lincoln gibi bir oyuncuyu ilk 11 de görceğime GAlatasaray sevdasına yanıp tutuşan alt yapıdaki oyuncuları kadroda görmek isterim yılda 3 milyon euro alcak hemde naz yapıcak bırak ALLAHINI seversen

Sadece Galatasaray sevdasıyla yanıp tutuşmakla oluyosa o zaman bırakalım 10 numara mevkisinde Abdülrahim Albayrak oynasın.

Yetenek olmadan olmaz bu işler,Lincoln'den yeteneklisini getiremezsin zaten,hem Schuster anlar onun dilinden,Sneijder'in de bu noktaya gelmesinde Schuster'in büyük etkisi vardı o sezon.Lincoln giderse gelecek sezona dair kendi adıma en ufak ümidim yok...

Dünya futbolunda 10 numara modası geçti!Artık oyunu hem defansif hemde ofansif yönde domine edebilecek futbolcular moda!

Örneğin;Xavi,Lampard,Gerard,Iniesta,Yaya Toure,Fabregas...

Ronaldinho,Lincoln,Alex devri bitti artık!!!

Fernando Gago,Maldonado,Josico,Lassana Diarra devri çoktan geçti...

Bu örnekler çoğaltılabilir,bunlar ilk aklıma gelenler:ka19:

Sadece Galatasaray sevdasıyla yanıp tutuşmakla oluyosa o zaman bırakalım 10 numara mevkisinde Abdülrahim Albayrak oynasın.

Yetenek olmadan olmaz bu işler,Lincoln'den yeteneklisini getiremezsin zaten,hem Schuster anlar onun dilinden,Sneijder'in de bu noktaya gelmesinde Schuster'in büyük etkisi vardı o sezon.Lincoln giderse gelecek sezona dair kendi adıma en ufak ümidim yok...

biraz önce bende aynı şeyleri yazdım sadece orta sahada mücadele etmekle olmuyor barış falan mücade ediyor ama yetersizler bu bölgede bizim lincoln gibi oyunculara ihtiyacımız var ama lincoln oynamıyor adam geçemiyor yerden kalkmıyor frikiklerden golümüz yok bence lincoln daha iyisi gelir

bak arkadaşım haddini aşıyorsun ben foruma yeni üye olmadım aynı tarihte üye olmuşuz foruma sen benden fazla msj atmışsın hem sen forumda benden daha eski olunca benden çokmu bilmiş oluyorsun ben heycanlanmam merak etme bnm yaşım 26 o zaman ben senden daha bilgiliyim resmen saçmalıyorsun ben sabriye iyi oyuncu demedim iyi oku sonra çık karşıma ben dedimki küçüklüğünden beri sabri bizim takımda ama hala orta açamıyor pozisyon alma hatası yapıyor dedim bunun tam aksinide söyleyebilirim sabri iyi oyuncuda diyebilirim sonuçta milli takımda oynayan oyuncu ama benim fikrimi anlamadan eleştirmek sana düşmez bu tür haberlere anca sen inanırsınn

Başlık altında tartışma fazla uzamasın yaşım 26.

2007 hazirandan beri üyeyim forum bir kere açıldı kapandı bu sebeple üyelikler yenilendi.

yenilik eskilik sorun değil derdimi anlamamışsın en sevmedğim şeydir zaten burada eski olanlarrın ahkam kesmesi.

Sabriye iyi demen sorun değil hiç izlemediğin beck'i sabriyle aynı kefeye koyman sorun ben ilk buna tepki gösterdim.Sen beck'in sabriden farkı yok dedin yanlış mıyım?

ama sen sonra bu duruştan vaz geçtin beck her sene aynı performansı gösterecek mi? dedin.

sonra seitaridis gelsin dedin beck'i hiç izlememişin seitaridisden şu an iyi olduğunu bilmemen normal.

Keşke seitaridisi de 2 sezondur izleseydin.

sonra bu görüşüde geçtin bu işler bu kadar çabuk bitmez dedin.

Tüm bunların sonucu üzerinde emin olamadığın konularda bu kadar net ve kesin konuşmana şaşırdım olur yenisindir heyecanla yorum yazmak istemişsindir dedim.

Yeni olduğunuda senden öğrendim mesajlarında kimsenin üye olduğu tarihi takip etmiyorum zaten dediğim gibi eskilerin yenilere ahkam kesmesi hep sinirimi bozmuştur.

Lassana diarra gibilerin devri geçmez kolay kolay veya gattuso veya emerson veya makalele.

Maldonado josico gibilerin arasına koyma diarrayı haksızlık.

Gattuso ve Makalele yi de Diarra nın arasına koymak,Gattuso ve Makalele ye haksızlık:)

Diarra da Gago gibi çok düz oyuncu Real in bu durumlara düşmesinde bence ön liberoların kötü olması en büyük etkendir!İpini koparan Cannavaro ve Casillas ın önünde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt