# Andrey Arshavin - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: # Andrey Arshavin

Ya ben bu transfer konusunda çok kararsızım. Tamam, Arshavin aradığımız yaratıcı özelliklere sahip bir hücum futbolcusudur. Ama son senesindeki düşüş, biraz kafamızda soru işareti bırakıyor. Yalnız şurası da bir gerçek, zaten bir düşüş yaşamamış olsa almamız imkansız olurdu. Ne kötü transfer olur, ne de iyi transfer olur dememiz doğru değil. Burada konu Arshavin'i beğenip beğenmemek de değil. Ama fazla da alternatifimiz yok gibi, Arshavin alınabiliyorsa alınmalı. Dediğim gibi Arshavin için kafamda bir kararsızlık hakim.. :)

Ya beyler herkesin ağzında kötü sezon gerçirdi lafları var.Yahu bu adam 10 gol 20 asistlik istatistiği para verip mi yaptırdı? Koskoca Arsenalde tek başına 30 gollük katkı vermiş daha ne yapsın ?

gelirse süper ötesi olur ama zorlamak lazım bu transferi,sağlam ofans oyuncusu istiyorsak arshavin tam adamı bu ligin,..

Derin futbol bilgini bizlerle paylaştığın için müteşekkiriz.

Ağzı olan konuşuyor...Çok bir halt bidiğini sanıyorsun dimi...

Arshavin üst düzey bir oyuncudur..Kazma,sıradan bir oyuncu gibi bir yorumum olmamış sanırım dimi by bilen adam...

Ama sen benim bazı konularda özellikle futbol ve oyuncu analizi konusunda ne demek istediğimi , anlayacak kapasitede değilsin..

Benim görüşüm özellikle ligte son maçlara doğru izlediğim Arshavinin türkiyede başarısız olma ihtimali daha yüksek...

Oğuzhan Yeşil bana istatistikleri söyleme..O istatistiklerde sadece lig istatistikleri değil.(İstatistiklerinin kötü olduğunu söylemek istemiyorum)Ayrıca Misimoviçinde istatistikleri süperdi ama sonuç olarak gördük..

Ağzı olan konuşuyor...Çok bir halt bidiğini sanıyorsun dimi...

Arshavin üst düzey bir oyuncudur..Kazma,sıradan bir oyuncu gibi bir yorumum olmamış sanırım dimi by bilen adam...

Ama sen benim bazı konularda özellikle futbol ve oyuncu analizi konusunda ne demek istediğimi , anlayacak kapasitede değilsin..

Benim görüşüm özellikle ligte son maçlara doğru izlediğim Arshavinin türkiyede başarısız olma ihtimali daha yüksek...

Oğuzhan Yeşil bana istatistikleri söyleme..O istatistiklerde sadece lig istatistikleri değil.(İstatistiklerinin kötü olduğunu söylemek istemiyorum)Ayrıca Misimoviçinde istatistikleri süperdi ama sonuç olarak gördük..

Ben ağzımdan konuşuyorum ya sen? Atma bir tarafından şimdi.

Kapasitemi de tayin etmişsin, nereden tanıyorsun beni ki benim hakkımda yorum yapıyorsun.

Yine mi Arshavin?

Dünyaca ünlü birçok futbolcuyla adı anılan Galatasaray'da, tanıdık bir isim yeniden gündeme geldi.

Sarı-Kırmızılılar’ın, Arsenal’in yıldız oyuncusu Andrei Arshavin’le temasa geçtiği ve yöneticilerin Rus golcünün menaceriyle masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi. Ada basını da, Arsene Wenger’in Arshavin’i tam olarak gözden çıkarmadığını ancak Galatasaray kanadından tatmin edici bir teklif yapıldığı takdirde, gitmesine onay vereceğini yazıyor.

Fanatik

Arshavin'in menajeri su an Florya'daymis.. Bir kaç saate kadar bu transferde bitebilir, herhalde, insallah, umuyoruz :)

Cevap: Yine mi Arshavin?

Dünyaca ünlü birçok futbolcuyla adı anılan Galatasaray'da, tanıdık bir isim yeniden gündeme geldi.

Sarı-Kırmızılılar’ın, Arsenal’in yıldız oyuncusu Andrei Arshavin’le temasa geçtiği ve yöneticilerin Rus golcünün menaceriyle masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi. Ada basını da, Arsene Wenger’in Arshavin’i tam olarak gözden çıkarmadığını ancak Galatasaray kanadından tatmin edici bir teklif yapıldığı takdirde, gitmesine onay vereceğini yazıyor.

Fanatik

cok isteriz ama wenger birakmaz kanimca birde haberde tatmin edilgidi anda diye yaziyor, yani 10 milyondan asagi birakmazlar.

rosickyyi bile vermeye kiyamadi adam arshavinimi birakacak.

gerci olursa yüzyilin transferi olur.

Cevap: Yine mi Arshavin?

cok isteriz ama wenger birakmaz kanimca birde haberde tatmin edilgidi anda diye yaziyor, yani 10 milyondan asagi birakmazlar.

rosickyyi bile vermeye kiyamadi adam arshavinimi birakacak.

gerci olursa yüzyilin transferi olur.

Sözlesmesi seneye bitiyor 7-8'e bitiririz gerçi 10 milyon'da gayet uygun Arshavin'e

Menajeri Denis Latchter şu an Floryadaymış.bu menajere kayıtlı sadece iki oyuncu var. Arshavin ve Milevsky

Üst Alt