# Andrey Arshavin - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: Arshavin'e 8 Milyon Euro..!

Cok para bu yastaki bir adama.

Ayrica guclu ve prese dayali ortasahamizin kurgusunu bozmak zorunda kalacagiz. Diarra cok daha iyi olur bence 4-5-1 olacaksak.

Cok para bu yastaki bir adama.

Ayrica guclu ve prese dayali ortasahamizin kurgusunu bozmak zorunda kalacagiz. Diarra cok daha iyi olur bence 4-5-1 olacaksak.

Sonra Fenerbahçe gibi 1-0'ın üstüne yatar veya gol bulana kadar dil dışarda gezer, gol atınca CL'yi almış gibi seviniriz. Kusura bakma ama FT iyi ki senin gibi düşünmüyor.

Arshavin kendini süt liginde değil Dünya'nın en sert ve en mücadeleci ligi EPL'de sergiledi ve ispatladı. Bu eşşek liginin tozunu attırır. Zaten Melo ile orta alan oldukça sert, Lass ve onun tarzında alıp takımı tıkamaya gerek yok.

Sonra Fenerbahçe gibi 1-0'ın üstüne yatar veya gol bulana kadar dil dışarda gezer, gol atınca CL'yi almış gibi seviniriz. Kusura bakma ama FT iyi ki senin gibi düşünmüyor.

Arshavin kendini süt liginde değil Dünya'nın en sert ve en mücadeleci ligi EPL'de sergiledi ve ispatladı. Bu eşşek liginin tozunu attırır. Zaten Melo ile orta alan oldukça sert, Lass ve onun tarzında alıp takımı tıkamaya gerek yok.

İmzamı atarım.:yenieek:

Benim anlamadigim Corinthians gibi dandik takimlar Tevez için 40 milyon euroluk teklif yapiyor.. Galatasaray gibi 500 yillik tarihi olan takimar 8 milyon avroluk transfer yapinca olay oluyor..

Yaşa başa,paraya pula bakıp transfer yapacak halimiz yok.

Şahlanmak için büyük ve kaliteli oyuncular gerekir kısa vadede.Ölü toprağını üzerimizden attıktan sonra esas yapılanma sağlanır. Zaman kaybetmeye tahammülümüz yok,kısa vadede başarı lazım. Yetiştirme dönemi daha sonra...

Bu bakımdan 30 yaş üzeri kendini ispatlamış oyunculara neden laf ediliyor anlamıyorum..Bizde "30"a ayak bastığın an yaşlısın...Türk futbolcuların 30'undan sonra genel olarak performanslarındaki olağanüstü düşüşler buradaki sistemin tembelliği ile alakalı. Avrupa'da durum farklı...Böyle de değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.

:asd: 8 milyon adamin transfermarktta 21 milyonluk piyasasi var.

yasi da uygun hagiye moruk dendi adam bizde 5 sene hayatinin futbolunu oynadi.

arshavini uygun alabilme neden varsa 1 senelik kontrat kalmasi.

drogbaya gelince bonserviz ve senelik 8 milyona kimse karsi cikmiyor.

8 degil 10 da verilir para olduktan sonra.

Bu taraftarı memnun etmek mümkün değil.Gidersin Culio'yu alırsın 1.5m euroya, bu ne yaaa koskoca GS böyle adamlara mı kaldı olur.Gidersin 10-12 neyse verip Arshavin'i alırsın,bu yaştaki adam için bu kadar para verilir mi ben olsam şunu alırdım olur.

Bence oturup sakince ne istediğinizi düşünün sonra yorumunuzu yaparsınız.Transfer denen şey Fm'deki kadar kolay bir iş değil.

8m çok iyi rakam,inşallah olur bu transfer.Yaşına laf atanlar,Alex 35 yaşında.28 gol attı bu ligde.

Cok guzel olur da herhalde 11 yabanciyla oynayacagiz biz maclari . Ya da sezon oncesi turnuvalarda Inter'e Liverpool'a Real'e gore kadro ayarliyoruz . Nasil olsa yabanci serbest o maclarda .

Benim anlamadigim Corinthians gibi dandik takimlar Tevez için 40 milyon euroluk teklif yapiyor.. Galatasaray gibi 500 yillik tarihi olan takimar 8 milyon avroluk transfer yapinca olay oluyor..
Corinthians gibi dediğin takımlar alt yapıdan çıkardıkları adamları 10-15 m ye avrupaya satıyorlar.Daha geçen porto 2 tane brezilyalıya 20 küsür m ödedi.Neymar 1 sezon oynadı 45m euro ya satacaklar.Bırak da paraları olsun :D Biz ne zaman adam akıllı bonservisle oyuncu satabildik?

Üst Alt