# Andrey Arshavin - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: G.Saray'da Arshavin bombası!..

Ünal Aysal başkan olursa kesin getirir. inter kim juve kim? Ünal reis kralını tanımaz.

arshavinin etrafını doldururlarsa alsınlar doldurmazlarsa bi solda bi sağda adamı yunanistana katara göndeririz

Adnan Polat şu anda Messi bedavaya gelsi onu bile alamaz.

Adnan can derdinde bizim basın transfer.

essahi.jpg

polat seçime girip flaş denilebilcek transferler yapacağını (isim vererek) söylerse işler değişebilir.

aynı bjk başkanı gibi gidip q7 tarzında adamları adnan polat getirirse bu camia olmazmı diyecek? hiç sanmıyorum.arshavin gibi klas bir oyuncuyu getirebiliyorsa buda büyük bir işdir ancak iş arshavini almakla bitmez,teknik ekip anlamındada ciddi yapılanma lazım.benim görüşüm yerli teknikden yanadır,abdullah avcı veya ertuğrul sağlam bile bizde güzel işler yapabilir.Yabancı teknik direktör bence bu saaten sonra ciddi vakit kaybıdır,ligimizi ve oyuncumuzu bilen yerli teknik adamlar tercihimiz olmalı.

Messiyle Ronaldoyu ayni anda getirse bile Adnan Polat gitsin isterim!

Arshavin'i istemeyenler olmuş şaka gibi ,Obertan vs. bu adamlar Türkiye ligine gelirse başarıdır.Siz ne arzu ederdiniz bayım Malouda ,Nani veya Gareth Bale falan mı?

Şu adamın nasıl bu kadar hayranı olur,anlamıyorum.Nasıl bu kadar ün yaptığını anlamadığım 2 adamdan biri ,diğeri Adebayor.Arsene Wenger farkı bu olsa gerek.Transferini ise istemiyorum.Hem beğenmiyorum,hemde bu yaştaki adama o kadar para verilmez.

Ben bu filmi biliyorum sonu mutlu bir son olmuyor.Rikardın geldiği dönemi hatırlayın yine bir seçim yatırımı sonucunu bu gün 11.ciyiz.Adnan POLAT artık gitmelisin.

Üst Alt