# Andrey Arshavin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: # Andrey Arshavin

30 yaşındaki adama min 10 milyon avro bonservis mi vereceğiz?Misimovic gibi taraftarı belli bir süre için kandırma transferi olur gelirse .

Bendtner ligin en iyi forveti olur gelirse, Arshavin'e hiç gerek yok. Yalnız ikisi için 20 milyon sterlin az para. Arshavin'i 10 milyon sterlin'e okuturlar. Sadece ismi sebebiyle o kadar eder. Alanın elinde patlar tabi. Bendtner ise 15 milyon sterlin eder. Alıcı da bulurlar zaten o fiyata. 10 milyon sterlin dersek, Bendtner zaten havada kapılır. Bendtner'i bizi tercih edeceğini de zannetmiyorum.

Özür dilerim hocam ama Bendtner denilen elemandan hiç bir cacık olmaz. Olsa olsa yabancı Batuhan olur. :yenieek:

Hiç bir yere gidemezsek..10 Milyonluk ama leasing mi ne ile adam alırlar son gün..Kandırırlar milleti..Sonra Disiplinsiz diye gönderirler..

bakın beyler açık konuşuyorum Arshavin topçu felan değil iyi topçu olsaydı arsenali şampiyon yapardı.

bknz : Ahmet Çakar :asd:

Yahu gelmesine gelirler ama Misimovic gibi geri gönderilirlerse ? Ben artık Misimovic olayından sonra hiç bi yıldız futbolcu transferi için heyecanlanmıyorum

G.Saray hangi yıldızın peşinde?

28.12.2008_arshavin.jpg

Tarihindeki en kötü sezonunu geçiren Galatasaray, yeni sezon transfer çalışmalarına başladı. Cimbom’un kadrosuna katmak istediği ilk isim Andrey Arshavin. Arsenal’den ayrılmak istediğini açıklayan Rus yıldız Türkiye’ye gelmeye sıcak bakıyor.

İngiliz basınında çıkan haberlere göre takımında ilk 11’de oynama sıkıntısı yaşayan Arshavin’in Arsenal’den ayrılmasına kesin gözle bakılıyor. 29 yaşındaki futbolcunun önünde yer alan en büyük iki seçenek ise Galatasaray ve eski takımı Zenith. St. Petersburg.

Sarı-kırmızılı takım ise yıllardır yaşadığı oyun kurucu eksikliğini Rus futbolcu ile doldurmayı planlıyor. Oyuncunun bonservisinin ise yaklaşık 10 milyon euro olduğu çıkan haberler arasında.

Oyuncu Euro 2008’de gösterdiği üst düzey performanstan Arsenal’e 15 milyon sterline transfer olmuştu. Rus futbolcu bu sezon ligde 25 maçta oynayıp beş gol 11 asistlik istatistikler tutturmuştu.

Eurosport

G.Saray'da Arshavin bombası!..

G.Saray'da Arshavin bombası!..

İngiliz basını G.Saray'ın Andrei Arshavin için ısrarlı olduğunu ve Arsenal'in kapısını aşındırdığını yazdı.Teknik direktör Arsene Wenger'in çoğunlukla yedek bıraktığı Rus futbolcu için girişimlerin çok ciddi olduğu da belirtildi. 30 yaşındaki oyuncunun "Şu anda erken, sezon sonunda görüşelim" diyerek açık kapı bıraktığı da öğrenildi. Wenger'in Arshavin'in yerine Samir Nasri'yi tercih etmesi nedeniyle geçtiğimiz günlerde Rus oyuncu, "Ayrılma zamanı yaklaşıyor" diye demeç vermişti.

RADYOSPOR'A KONUŞTU!..

Arshavin ile eski takımı Zenit dışında Juventus ve İnter'in de ilgilenmesi G.Saray'ın işini zorlaştırıyor. Kanatlarda ve forvet arkasında da oynayabilen Arshavin'in bonservis bedelinin 8 milyon euro olduğu öğrenildi.

Başkan Adnan Polat'ın dün Radyospor'a yaptığı konuşmada, "Transfer girişimlerimiz sürüyor. Gelecek sezon G.Saray taraftarları bambaşka bir takım izleyecek. Çünkü bunu hak ediyorlar" sözleri ile Arshavin'i kast ettiği iddia edildi. Polat'ın bu transfer ile seçimlere daha güçlü girmeyi düşündüğü de belirtiliyor...

G.Saray'da Arshavin bombası!.. -Maraton.com.tr

Cevap: G.Saray'da Arshavin bombası!..

polat seçime girip flaş denilebilcek transferler yapacağını (isim vererek) söylerse işler değişebilir.

aynı bjk başkanı gibi gidip q7 tarzında adamları adnan polat getirirse bu camia olmazmı diyecek? hiç sanmıyorum.arshavin gibi klas bir oyuncuyu getirebiliyorsa buda büyük bir işdir ancak iş arshavini almakla bitmez,teknik ekip anlamındada ciddi yapılanma lazım.benim görüşüm yerli teknikden yanadır,abdullah avcı veya ertuğrul sağlam bile bizde güzel işler yapabilir.Yabancı teknik direktör bence bu saaten sonra ciddi vakit kaybıdır,ligimizi ve oyuncumuzu bilen yerli teknik adamlar tercihimiz olmalı.

polat seçime girip flaş denilebilcek transferler yapacağını (isim vererek) söylerse işler değişebilir.

aynı bjk başkanı gibi gidip q7 tarzında adamları adnan polat getirirse bu camia olmazmı diyecek? hiç sanmıyorum.arshavin gibi klas bir oyuncuyu getirebiliyorsa buda büyük bir işdir ancak iş arshavini almakla bitmez,teknik ekip anlamındada ciddi yapılanma lazım.benim görüşüm yerli teknikden yanadır,abdullah avcı veya ertuğrul sağlam bile bizde güzel işler yapabilir.Yabancı teknik direktör bence bu saaten sonra ciddi vakit kaybıdır,ligimizi ve oyuncumuzu bilen yerli teknik adamlar tercihimiz olmalı.

arshavin almakla is bitmiyor ki...ileride arshavin kalede zapata...bir takim icinde forvet ile kale de galaksi kadar ucurum var...dengeli, planli, projeli bir takim kursun...ama ilk önce td belli olmali ki sistemine göre adam alsin...yoksa bjk da "yildizlar" aldi ama hali ortada...bizden farki yok gibi

eger bu haber dogru ise, adnan polat hala akillanmamistir demektir...hatalarina aynen devam ediyor...

Adnan Polat'ın miyadı dolmuştur. Adnan Polat başarısız bir başkandır ve camiaya pardon deme hakkı kalmamıştır. yeni isimler ve yeni umutlar lazım. Messi'yi bile getirse istemiyorum onu!

...

Üst Alt