Andy Carroll Liverpool'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andy Carroll Liverpool'da

Cevap: Andy Carroll Liverpool'da

Andy Carroll İngiltere'de son 3 yıldır potansiyelini gösteriyor. Müthiş bir oyun zekası, fizik gücü ve teknik. Ben bu transferi daha geç bekliyordum çünkü Pardew 1-2 ay önce Carroll'un satılmayacağını açıklamıştı. Yüksek bir transfer bedeli teklif edilince Newcastle kabul etmek zorunda kaldı. Carroll umarım efsane olacağı bir adım atmıştır.

Sag bekte genç Kelly oynuyor, Glen Johnson mecburiyetten sol bek oynatiliyor ve bu iki ismin alternatifi yok. Stoperde bir sakatlik olsa kazma Kyrgiakos forma sansi buluyor. Orta sahada Raul Meireles ve uzun süredir formsuz Gerrard disinda ise yarayan adam yok. Kanatlar desen Allah'a emanet.

Ve sen gidip belki de en sorunsuz bölge olan forvete transfer yapiyorsun. Aldigin adam Hollanda liginde yürüyerek oynayan ve hem gol krali, hem gol kaçirma krali Luis Suarez. Carroll transferi ise tam saçmalik. Carroll kim arkadas ? Ne yapti da 40 milyon € degeri oldu ? 40 milyona Carroll'dan iyi 5 adam alirsin.

Bu üye Serhat Türkel denen çocuk moderatörler. Sizi göreve davet ediyorum.

Andy-Carroll-009.jpg

Adam karizma beyler.

Bu adam Championship'te gol krali olmus. Bir anlamda Premier League'in Mehmet Batdal'i. Hadi biz bedava aldik; Liverpool tam 40 milyon € verdi. Saka gibi.

Abartmayın Carroll'ı. İyi bir forvet ancak 40 milyon €'nun yarısı bile etmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Bana kalırsa Niklas Bendtner'den iyi değil Carroll.

Bu paraya Darren Bent gibi bir adam alınabilirdi.Bence çok gereksiz bir harcama.

Bu adam Championship'te gol krali olmus. Bir anlamda Premier League'in Mehmet Batdal'i. Hadi biz bedava aldik; Liverpool tam 40 milyon € verdi. Saka gibi.

Bu sene de premier ligde 19 maçta 11 gol 7 asisti var saçma bi yorum olmuş.Ayrıca SERHAT DENEN ŞAHISLA YORUMLARIN NE KADAR ÖRTÜŞÜYOR SÜREKLİ İLGİNÇ!!!!

Bence bildiğin taklitçi bir eleman.Serhat bile bu kadar sinir bozucu olamaz.Bu eleman bildiğin dik kafa.

2 dakika önce attığım mesaj.

Sanmıyorum.

Serhat, banlanınca yazmak için bu üyeliği almış olsa, banlandığı zamanlar yazar sadece.

İlgi çekmek için desem, yeterince çekiyor.

Serhat'ı okuyup okuyup, artık bende "i know this game" diyen bir tip falandır.

Oğlum işim gücüm yok iki hesapla mı yazacağım? Öyle bir şey yapmaya kalksam, zaten farklı olmaya çalışırım.

Bunu tek bir açıklaması olabilir, o da forumda benden başka birisi daha futboldan anlıyor. Haktan kardeşime selamlar.
:yenieek:

Haktan Türkalp- Serhat Türkel.Soyadları bile benziyor.Bence kesinlikle troll olma yolunda emin adamlarla ilerleyen bir taklitçi ile karşı karşıyayız.

Üst Alt