Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara Halı Saha Turnuvası

Mayıs veya Haziran aylarını düşünüyorum Ankara buluşması için:)

Bilirsiniz Ankara çok soğuk bi ilimiz istedim ki Mayıs veya Haziran ayları içerisinde yapalım.Daha sıcak bi hava ile güzel bi ortam yakalırız.:);)

Mayıs veya Haziran aylarını düşünüyorum Ankara buluşması için:)

Bilirsiniz Ankara çok soğuk bi ilimiz istedim ki Mayıs veya Haziran ayları içerisinde yapalım.Daha sıcak bi hava ile güzel bi ortam yakalırız.:);)

Bu aralar baya iyi abi hava ama tabi aldanmamak lazım.:DMayıs Hazirana doğru çok daha ısınır.

Doruk, kardeşim Ankara'da milyon tane halı saha var. Organize etsenize bir tane ? Sadece İstanbul ile kalırsak olmuyor. :D

Bak benim tercihim neresi biliyor musun ?

Sporland var Birlik Mahallesi taraflarını biliyorsan. Üstü açık falan ama, bu havalarda güzel oluyor oralar. Galatasaray Ankara Futbol Okulu da orada. Orayı deneyin derim ben.

HPIM0224.JPG

Doruk, kardeşim Ankara'da milyon tane halı saha var. Organize etsenize bir tane ? Sadece İstanbul ile kalırsak olmuyor. :D

Bak benim tercihim neresi biliyor musun ?

Sporland var Birlik Mahallesi taraflarını biliyorsan. Üstü açık falan ama, bu havalarda güzel oluyor oralar. Galatasaray Ankara Futbol Okulu da orada. Orayı deneyin derim ben.

HPIM0224.JPG

Olmasına varda Tugay maç yapacak adam yok.:DBaksana topike çok ilgi yok.Bizde napalım en kötü Yusuf'la gider şut çekişiriz.:D

O dediğin yarışmalar, Almanya'da veya İsviçre'de televizyonlarda yayınlanıyor. :D

Biri kadın, biri erkek birbirlerine şut çekiyorlar, penaltı atışları yapıyorlar anasını satayım. :)
Olmasına varda Tugay maç yapacak adam yok.:DBaksana topike çok ilgi yok.Bizde napalım en kötü Yusuf'la gider şut çekişiriz.:D

Forvetsiz maç olmaz :D İnşallah ben de gelirim Ankara'daki Halı Saha Maçı organizasyonuna :)

sporland da çok ters yerde ya orada 2-3 kere oynadım. Sporium da çalışırken sahası iyi ama merkezi bir yer olsa bende katılırdım. mesela Beşevler Gençler tesisleri gibi

Artık okullar kapandı diyebiliriz.Herkes şehir dışına çıkmadan önce organizasyon gerçekleştirilebilir.Hatta İstanbul'dan da katılım olabilir aslında :)

Üst Alt