Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri |

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Ayıpsın.Organizasyonu ele alırım ama, ismini yazdıran biri gelmeyince kendisini de üzerim baştan söyleyim :) Bahçeli'de ki halı saha uygunsa orada yapalım.Hani milli kütüphane'nin karşısında olan yer.

Sen ne dersen o abi Bahçeli diyorsan bitmiştir bizim için sadece zamanı söyle eğer eksik kalırsak adam getiririr önceden haberimiz olsun da :)

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Onur riis ben haftaya pazartesi geliyorum. Sonrası çok güzel olur.

Onur riis ben haftaya pazartesi geliyorum. Sonrası çok güzel olur.

Maalesef, hafta'ya pazartesi maç yapma imkanım yok denecek kadar az.Ben, seni ağustos'a kadar buradasın diye biliyordum.

@Sercan Horozcu Saat 19:00 uygun olursa o saat'te yapabiliriz :)

Maalesef, hafta'ya pazartesi maç yapma imkanım yok denecek kadar az.Ben, seni ağustos'a kadar buradasın diye biliyordum.

@Sercan Horozcu Saat 19:00 uygun olursa o saat'te yapabiliriz :)

Bana her zaman uygun diğer arkadaşlar da uygun derse olur bu iş :D

Bana her zaman uygun diğer arkadaşlar da uygun derse olur bu iş :D

Kız ismeye gidiyoruz gibi bir hava yaratmışsın :D

Şaka bir yana, durum belirtmeler vaktin de yapılırsa en azından kafamız rahat olur.Zaten dm ile'de ulaşmaya çalışırız sesi çıkmayan arkadaşlara.

Kız ismeye gidiyoruz gibi bir hava yaratmışsın :D

Şaka bir yana, durum belirtmeler vaktin de yapılırsa en azından kafamız rahat olur.Zaten dm ile'de ulaşmaya çalışırız sesi çıkmayan arkadaşlara.

Bence şimdiden başlayalım pmlere :D

15 Temmuz Saat : 19.00 bana uygundur eğer sizede uygunsa ilk maçımızı yaptığımız Tandoğan Ankaragücü Halı Saha'sında maçı yapmaktır. Ulaşım açısından kolay Ankara'nın her yerinden rahatlıkca ulaşılabilir. Eğer sizde uygun görürseniz 15 Temmuz'da maçı Tandoğanda yapalım.

Saha ile ilgili Genel bilgiler : MKE Ankaragücü Tandoğan Tesisleri, Ankara Tandoğan'da bulunan bir spor kompleksidir. Tandoğan'da bulunan Ziraat Bankası, Tandoğan Orduevi, Denizcilik Müsteşarlığı ve Celal Bayar Bulvarı arasında kalan bölgedir.

Tesiste yönetim binası, 2 adet altyapı hizmeti veren bina, bir adet açık otopark, 3 halı saha ve bir adet çim saha bulunmaktadır.

15 Temmuz Saat : 19.00 bana uygundur eğer sizede uygunsa ilk maçımızı yaptığımız Tandoğan Ankaragücü Halı Saha'sında maçı yapmaktır. Ulaşım açısından kolay Ankara'nın her yerinden rahatlıkca ulaşılabilir. Eğer sizde uygun görürseniz 15 Temmuz'da maçı Tandoğanda yapalım.

Saha ile ilgili Genel bilgiler : MKE Ankaragücü Tandoğan Tesisleri, Ankara Tandoğan'da bulunan bir spor kompleksidir. Tandoğan'da bulunan Ziraat Bankası, Tandoğan Orduevi, Denizcilik Müsteşarlığı ve Celal Bayar Bulvarı arasında kalan bölgedir.

Tesiste yönetim binası, 2 adet altyapı hizmeti veren bina, bir adet açık otopark, 3 halı saha ve bir adet çim saha bulunmaktadır.

Bana yer olayı farketmez, önemli olan diğer arkadaşlar.Katılacak arkadaşlar da belirtirse işimiz daha da kolay olur.

Bana yer olayı farketmez, önemli olan diğer arkadaşlar.Katılacak arkadaşlar da belirtirse işimiz daha da kolay olur.

Eğer 15 Temmuz'da yapacaksak sahayı en geç Çarşamba günü almamız lazım, bir an önce hangi sahada yapacağımıza karar verip katılacak arkadaşları takımlara dağıtsak iyi olur.

Üst Alt