Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri |

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Ben gelemem o gün gencler . Kusura bakmayın .

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Kişi sayısı az bence çevredeki arkadaşlardan takviye yapalım :)

Fatih o saat bana ve samede uyar demişti onlarda gelirse ettik 8 kişi Sarp Demirci var onada ulaşırız bir şekilde, Aydın Ertaş var geçen seneden onun cebi bende var arar konuşurum eğer oda gelirse forumdan daha çok kişi oluruz

Fatih o saat bana ve samede uyar demişti onlarda gelirse ettik 8 kişi Sarp Demirci var onada ulaşırız bir şekilde, Aydın Ertaş var geçen seneden onun cebi bende var arar konuşurum eğer oda gelirse forumdan daha çok kişi oluruz

Eksikleri etraftan toplarız hazırda adamlar varmış :D

Bu işi bugün net olarak çözelim. Fazla uzatmaya gerek yok :)

Beyler yeni geldim gün içerisinde yoktum durum nedir :)

Arkadaşlar sahayı gidip alacak bir kişi aranıyor.

Bence yatacak bu iş. Daha 10 kişi bile çıkartamıyoruz. Kimse de sahayı almak için sorumluluk almıyor. İşlerim olmasa en önde ben almaya gidecem.

Yarın falan sahayı birisinin alması lazım kesinlikle !!

Beyler işlerim olmasa bende gelecektim maalesef yarın akşam yola çıkacağım ve staja gideceğim için yattı. Ama size isterseniz merkez bir yerde saha tavsiye edebilirim.

1- Deniz Ortakcı

2- Berdan Akbulut

3- Onur Sayın

4- Özgün Yazgan

5-Doruk Özyer

6-Sercan Horozcu

7-F.Aybars Hakan

8-Samet Özcan

Şimdilik bunlar kesin olanlar 8e 8 yapılabilecek bir sahaysa biz bi takım oluruz bir de etraftan adam getiririz ama sahayı alacak biri lazım

Aydın Ertaş'a ulaşamadım arkadaşlar sahayı alabilecek bir arkadaş aranıyor. Sahayı alırsak adam buluruz o problem değil bende çalıştığım için dükkandan çıkma durumum yok

Beyler ben gidem sahayı alam yahu adamlar tamammı hangi sahayı alıcas.

Üst Alt