GSC Haber - Ankaragücü Maçının Hakemi Belli Oldu: Zorbay 'Go lan' Küçük - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ankaragücü Maçının Hakemi Belli Oldu: Zorbay 'Go lan' Küçük

sınırda olanlar çok kritik adamlar abi
Mertens,Abdül,Kerem
Yapacak bir şey yok kardeşim. Ben bu algıcı şerefsiz camiaya fena bilendim. Hakem dahil her türlü pisliği yapacaklar orada adım kadar eminim. O yüzden kadro olarak Kadıköy'de güçlü olmalıyız. İçerideki Ankaragücü maçını da bir zahmet bu oyuncular olmadan alıver. Çünkü hakem sınırda olanları kovalayacak bu maç hiç şüphem yok.

Hakem kim olursa olsun bu maçta Abdülkerim' in oynamamasından yanayım. Haksız gördüğü kartlar da oldu ama Serdar Aziz gibi art niyetli olmasa da gereğinden fazla el-kol temasında bulunuyor rakip oyunculara. Hakemler fırsat kolluyor zaten...

Senaryo yazilmis. Ne yaparsak yapalim o kartlar cikacak gibi. Ben en önemli mac ilk mactir diyorum ve tam takim cikmayi teklif ediyorum. Her turlu papazin çayirinda dogranacagiz, o yuzden o maca kayip olarak bakmaliyiz ve agucu macini mutlak almaliyiz

Koç denen zevat diyorki, Galatasarayı durdurmak şart. Daha iyi tetikçi olmaz. En az bize 1 kırmızı 4 sarı ve aleyhte penaltı çalacaktır. 3 4 atarsak cesaret edemez ama 1-0 0-0 gibi skorlarla giderse incir ağacını yapıştırır

Taraftar istahi ve heycanina yem veren medya ve rakibimiz sanki lig fener derbisinde bitecekmis gibi bir hava yaratmaya calisiyor. Daha ilk yari maclari tamamlanmadi. 36 macin bugune kadar anca 15i oynanmis. Daha oynanacak 21 mac var.

Once Ankaragucu macindan 3 puani cebimize koyalim sonra ne olacaksa koyariz...

Bu maçı hasarsız atlatmanın tek yolu maçın 30 dakikasında biraz şansın da yardımı ile 3-0 yapıp fişi çekmek.

Direnci kırarsak sonrasında ne Ankaragücü ne de hakemin motivasyonu kalmaz doğrama ve çirkefleşme yönünde.

Sonrasında dikkatli olup erken değişiklikler ile

Emin -> Abdulkerim
Mertens -> Mata
Kerem -> Rashica / Yunus

Vs yapıp maçı kontrole almak lazım.

2012-2013'de bir Akhisar maçı vardı 3-0 yapıp ikinci yarı top çevirdik.

Bize o lazım.

Terim olsa döverdi bu maçta.

Neyse çok sevgili ultrarabesk taraftarımız slow şarkılar yerine yoğun yüksek desibelli böğürmeler yaparsa elini ayağına dolandırırız azıcık. Yoksa kritik adamlardan birine basar kırmızıyı

Üst Alt