GSC Haber - Ankaragücü Maçının Hakemi Belli Oldu: Zorbay 'Go lan' Küçük - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ankaragücü Maçının Hakemi Belli Oldu: Zorbay 'Go lan' Küçük

ali koç türk futbolundan uzaklaştırılmadığı sürece federasyonun Galatasaray'a karşı yaptığı her hareket şike kokusu barındıracaktır.

Şimdi bu tipini sevdimin herifini onca hafta sonra Ali Samiyen’deki maça veriyorsan bunda iyi niyet aramak mümkün değil. Tff yapay zeka atıyor diye diye zekamızla alay ediyor.

Erkan Özdamar neden maç almamış? Adam hatasız maç yönetti bir de haksız şekilde askerlik vs. gibi hassas verilerinin kamuya açıklanması suretiyle itibar linçi girişimine maruz kaldı. MHK işini kusursuzca yapan hakemini böyle mi koruyor?

Mhknın başında namussuz dolu.Bırakın federasyon başkanını falan en büyük tepkiyi bu mhknın başındaki namussuzlara tepki verilmeli.
Palabıyık denen şerefsiz hala şu ülkede maç yönetiyor.

Şu sivas maçındaki pozisyonda bile Galatasaray alehine çok büyük oyunlar var.Bunlar sırf konuşulsun infial yaratılsın diye bilerek yapıldı.Bak Galatasarayın hakkı yenmiyor diye algı oluşturmak..

Yahu iki üç senedir tarihde görülmediği şekilde Galatasaray alenen doğranmıştır.ne pozisyonlar var sivas maçındaki pozisyon bunların yanında devede kulak kalır.
Ama hep bunlar medyada gerektiği kadar hakkımızı savunamadığımız için oluyor.
Tugay gibi uğur karakullukçu gibi mehmet ayan gibi serkan korkmaz gibi Sözde,objektif Galatasaraylı adamlar Galatasarayı yorumladığı müddetce biz bu durumlara çok düşeriz.

Diğer takımların yorumcularına bak en az bşr taraftar kadar fanatik.Takımlarının hakkını çatır çatır koruyorlar.

Yahu sivas maçı sonrası yayıncı kuruluşda Galatasaraylı yorumcu yokdu.Alayı namussuz bunların..

Aslanlar gibi maç yöneten erkan özdamara maç veremeyecek kadar şerefsiz bunlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@emreekaaplan
Galatasaray- Ankaragücü maçını; geçen sezon Başakşehir maçında saha içinde Kerem Aktürkoğlu’na “yalancı” diyen Zorbay Küçük yönetecek.

Küçük aynı maçta Galatasaraylı oyunculara “go lan” ifadesini kullanmış duruma tepki gösteren Arda’ya da “bana krampon mu fırlatacaksın” demişti.
Ardaya soyledigine kahkaha atmistim ben :asd:

Üst Alt