Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti


Ozdenongun Ozden

Özgür çek ve Uğur uçar ile Ankara'da son yemekteyiz.. Her şey için teşekkürler ikinizede, gerçek dostlar, yolunuz açık olsun...news_manset_resim_b2_Ugur_Ozgur001.jpg
Ankaragücü'nde Özgür Çek ve Uğur Uçar sözleşmelerini feshetti!Yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle kadrosundaki birçok futbolcusunu kaybeden Ankaragücü'nde, 2 oyuncu daha sözleşmesi feshetti. Sarı-lacivertlilerde, Uğur Uçar ve Özgür Çek, bugün notere giderek sözleşmelerini feshederken, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuran Tisdell'in de sözleşmesini feshedeceği öğrenildihttps://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111206/ankaragucunde_bir_sok_daha.html
 
Cevap: Ankaragücü'nde Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti2side hoş olur takımımıza
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiEger haber dogruysa,onları almaya en yakın takım biziz.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshettiİkisi de boşta kalmaz. İyi oyuncular.

Vederson'u kaybeden Bursa alabilir Özgür'ü. Bize de olur.

Uğur'un tekrar büyük takımlara dönebileceğini sanmıyorum.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek sol açıkta Rieradan 10 kat daha fazla katkı verir sol bekte savunmada sorun yaşayabilir.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Cek transfer edilebilir. Caglar da postalanir. Iyi bir hamle olur. Ugur´a gerek yok
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiBilgi doğrudurç Kaleci Özden twitter adresinde yazdı. Son yemeğimizi yiyoruz herşey için teşekkkürler dedi.Yanlız Kamil Çörekci var onu atlıyorsunuz. Oda ayrıldı. Sağ bekte uzun yıllar sıkıntı çekmeyiz.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiKimseye çaktırmadan çöreklensek keşke :)
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek'i göz ardı etmeyelim.Başta Fatih Terim olmak üzere yönetim bu oyuncu ile mutlaka ilgilensin,transferi için alaka gösterilsin.Bıktık artık Balta ve Çağlar ikilisinden.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiBilgi doğrudurç Kaleci Özden twitter adresinde yazdı. Son yemeğimizi yiyoruz herşey için teşekkkürler dedi.Yanlız Kamil Çörekci var onu atlıyorsunuz. Oda ayrıldı. Sağ bekte uzun yıllar sıkıntı çekmeyiz.kamil bucadan ayrıldı mı ?o adamı sag bek sol bek orta saha sag sol her türlü kullanırsın
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshettikamil bucadan ayrıldı mı ?o adamı sag bek sol bek orta saha sag sol her türlü kullanırsınKamil buyuk ihtimalle bizde (Cagatay abi + baska guvenilir bir abi soyledi). Buca'dan ayrildi o, sozlesmesini karsilikli olarak fesh etti.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek memleketi nedeniyle 60 numarayı giymiyor arkadaşlar. Onun çok yakın arkadaşı benim tanıdığım ve bana dediği 6-0'dan dolayı giyiyor.Doğrumu bu,önceden böyle şeyler deniliyordu.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek memleketi nedeniyle 60 numarayı giymiyor arkadaşlar. Onun çok yakın arkadaşı benim tanıdığım ve bana dediği 6-0'dan dolayı giyiyor.Doğrumu bu,önceden böyle şeyler deniliyordu.Memleketinden dolayı Emrah.Fenerlilere bakarsak Cem Yılmaz reklamında "Altın anahtar" değil "altı anahtar" da diyormuş :asd:
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek kaçırılmamalı boşa çıktıysa. Hemen antremanlara başlasın Ali Turan gibi.
 
Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini FeshettiÖzgür Çek memleketi nedeniyle 60 numarayı giymiyor arkadaşlar. Onun çok yakın arkadaşı benim tanıdığım ve bana dediği 6-0'dan dolayı giyiyor.Doğrumu bu,önceden böyle şeyler deniliyordu.

Tokat'lı olmasından ötürü o numarayı giydiğini söyleyenler de var.:eek:
 
Üst Alt