Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Forzabesiktas.com'da şöyle bir haber var.

edsvspor endirektserbestvuruş

SON DAKİKA Galatasaray büyük oranda Özgür Çek ile anlaştı..Trabzonspor bir hamle yapmaz ise ilerleyen günlerde sözleşme imzalanabilir..

Ne kadar doğru bilemem büyük ihtimal kolpadır :D

En çok Antep istiyor diye haber yapmışlar da , Antep'in en iyi mevkisi solbeki zaten. İvan ve yedeği Şenolcan.

Özgür bize hayırlı olsun.

özgürü alsınlar bakalım bedava sirke olarak

uğur ucar denince nedense tromso macını hatırlıyorum

Özgür Ceki üstüne para da verseler Parcali formamizin altinda görmek istemem.

2 gün önceki fb-ankaragücü macindaki vermedigi pasi unutamam. Verse 100% gol ama vermiyor..!

6-0 lik macin anisina 60 numarali formayi giyiyor..

Isterse yerli Abidal olsun IS-TE-MI-YOR-UM

Özgür Çek, memleketi Tokat'ın plaka numarası olan 60 numaralı formayı giyiyor, Fenerli'lerin gazına gelip kolpa atmayın burda. Hakan Balta ve Çağlar varken her Türk solbek'e açığım hele ki bonservisi elindeyken.. Tutmazsa birşey kaybetmeyiz, 20-21 yaşında ümit milli, iyi kumaşı olan bir oyuncu. Aşama kaydedemezse gider, alamazsak çok şey kaybedebiliriz.. Denemekte yarar var.

Fenerbahçe patentli Olcan'ı isteyen taraftarlarımız Özgür'e neden karşı çıkıyor anlamış değilim.

Ozgur cek'i Ben begenmiyorum gelmesin, yerlilerden olcan la alperi alabilirsek yeter

Bizim ligimizde iyi bi sol bek yok, eğer istiyorsak dışarılarda arayacağız, malesef.

Dede'de alınabilir aslında.Zaten kendisine teklifler varmış.

Bu yılın en iyi transferlerinden.

Özgür Çek gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor ama yetenekli ve genc bir oyuncu. Insua'yı burada begenenler vardı. Gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor dediysem en az Insua kadar oynar. Artı bir avantajı ise kaleye sırtı dönük olarak oynama kabiliyeti var. En etkili oyununu rakip sahada baskı kuruldugunda oynuyor.

Caglar duracagına gelsin Özgür dursun. Sol kanada boydan boya alternatif olur.

Özgür iyidir ama keşke Gökhan Süzen gelse. Bu arada Tisdell de gelsin be yabancı sınırı yok ne de olsa :eek:

Özgür Çek gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor ama yetenekli ve genc bir oyuncu. Insua'yı burada begenenler vardı. Gecen sezon ki kadar ilgi mi cekmiyor dediysem en az Insua kadar oynar. Artı bir avantajı ise kaleye sırtı dönük olarak oynama kabiliyeti var. En etkili oyununu rakip sahada baskı kuruldugunda oynuyor.

Caglar duracagına gelsin Özgür dursun. Sol kanada boydan boya alternatif olur.

Dede'ye ne dersin?

Yararli olacaksa gelsin, cikar ben cocuken GSliydim der. Profesyonel futbolda bu böyle, hersey tamamen "duygusal".

Bence alalım Ocak'da sezon sonunda beğenmezsek göndeririz, kaybedecek birşeyimiz yok. Hakan'dan kötü olma ihtimali düşük, olsa da zaten bonservis ödemiyoruz.

Üst Alt