Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üzgünüm ama bir oyuncunun sadece 1 sene kontratinin kalmasi bizim icin hic ama hic birsey ifade etmiyor.

Son senelerde 1 sene kontrati kalmis adamlara harcadigimiz paralar:

Belhanda 10 Milyon €
Eren 4 Milyon €
Emre 4 Milyon €
Tolga 3 Milyon €
Donk (6 ay kontrat) 2,5 Milyon €
Bunlardan Emre haricinde olan futbolcular eski yönetim ve teknik ekibin transferleri.Emre konusunda da taraftar isteğiyle alınmış bi futbolcu..

Buna hiç takılmadım ben çünkü Muslera da gelmeden evvel çok top sektiriyordu. Taffarel'in en önemli özelliği tek hamlede bu topları yakalaması ve yer tutmasıydı. Şimdi Altay'a da bu işin sihrini öğretecektir.
Muslera top mu sektiriyordu? Lazio da toplari resmen yakalayip tutyordu İtalya da baya ünlü idi bu özeligi Bizde de oldugu gibi... bu kaleci de öyle bi yetenek yok gibi

Muslera top mu sektiriyordu? Lazio da toplari resmen yakalayip tutyordu İtalya da baya ünlü idi bu özeligi Bizde de oldugu gibi... bu kaleci de öyle bi yetenek yok gibi

Alakası yok. Gayet de sektiren bir kaleci idi. Gelmeden copa america da bütün maçlarını izledim. Hatta ligin başında bu tip bir gol yedi oradan Mustafa denizlinin elleri küçük saçmalığı patlak vermişti.

Alakası yok. Gayet de sektiren bir kaleci idi. Gelmeden copa america da bütün maçlarını izledim. Hatta ligin başında bu tip bir gol yedi oradan Mustafa denizlinin elleri küçük saçmalığı patlak vermişti.
Mustafa Denizli ile yola ciliyorsan evin yolunu bulamasin... Copa da hatali gol yedi evet ama lazio da öyle sektiren bi kaleci degil di...önemi yok taffarel bence de iyi hoca orasi baska

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt