Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hata yapma hakkı yok mu? Siz ne zannediyorsunuz bu işi anlamıyorum.Sen aç bir musleranın yediği golleri izle bir sonra ismaili eleştiririz.Bugün kale de muslera olsa hemen hemen aynı golleri yiyecektik muhtemelen ki bugün ismailin önünde oynayan savunmacıların hali orta da
Hatali gol yemek ayri her gelen topu iskalamak ve yumrukladigi toplari rakibin önüne asist olarak birakmak ayri. Sen aradaki farki goremedigin icin normal karsiliyorum bu aciklamani.

Hata yapma hakkı yok mu? Siz ne zannediyorsunuz bu işi anlamıyorum.Sen aç bir musleranın yediği golleri izle bir sonra ismaili eleştiririz.Bugün kale de muslera olsa hemen hemen aynı golleri yiyecektik muhtemelen ki bugün ismailin önünde oynayan savunmacıların hali orta da
adamın her golü hatalı. ayrıca hatay maçında elindeki topu kaleye soktuğunda direkt sözleşmesi fesih edilmeliydi. bu 2. şansı ft yine iyi verdi buna. normalde kimse gözünün yaşına bakmaz. sen gsde oynuyorsun bu kadar skandal goller yiyorsan kıçına tekmeyi basarlar. inşallah futboldan ekmek yiyemez hale gelir. bunun gibileri futbol oynuyor işte bu ülkede.

eraya da böyle dediler zamanında 2 sene takım bulamadı. 3 lig takımları bile istemedi. bu da aynı halt

adamın her golü hatalı. ayrıca hatay maçında elindeki topu kaleye soktuğunda direkt sözleşmesi fesih edilmeliydi. bu 2. şansı ft yine iyi verdi buna. normalde kimse gözünün yaşına bakmaz. sen gsde oynuyorsun bu kadar skandal goller yiyorsan kıçına tekmeyi basarlar. inşallah futboldan ekmek yiyemez hale gelir. bunun gibileri futbol oynuyor işte bu ülkede.

eraya da böyle dediler zamanında 2 sene takım bulamadı. 3 lig takımları bile istemedi. bu da aynı halt

İsmail son yıllar da altyapımızıdan çıkan kaleciler arasında en çok umut vaadedeni ve senin yaptığın şu yoruma bak.

Yazık tek kelimeyle

İsmail son yıllar da altyapımızıdan çıkan kaleciler arasında en çok umut vaadedeni ve senin yaptığın şu yoruma bak.

Yazık tek kelimeyle

Valla Karagümrüğün yedek kalecisi yakın arkadaşım ve Çipe'nin gördüğü en kötü kaleci olduğunda baya ısrarcı. Hatalı golü her kaleci yer zaten kalecinin kalitesini belirleyen başka faktörler var. Çipe'de bence de pek ışık yok, ek olarak Muslera oynarken en son ne zaman 4 yedik ki ben pek hatırlamıyorum bu sene.

olmaz abi olmaz. Oynaması lazım bu çocuğun. Muslera'nın arkasında senede 3 maç oynayarak gelişemez. Alacaksak da gidip oynayacağı takıma kiralamak lazım 2 sene. Sonra Nando yerine kaleye geçer.

Çünkü sınır gelecek belli.

Ankgucu-fener ankgucu-basak maclarinda begenmistim. Bonservisi bilmiorum ama yuksek degilse dusunulebilir. Tsnin akhisarin kalecilerinden iki tik ust bi kaleci

Bu genc oyunculari 10 as veya 9 as oyuncuyla gormek isterim.
Atalay ve Yunus'u 3 4 mac as takimla gormek isterim. Ozellikle Atalay'dan umutluyum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt