Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü ! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü !

Cevap: Ankaraspor Süper Lig'den düşürüldü !

Komplo teorileriyle yaşamak bizim işimiz değil renktaşlar..

Zaten bunun fb ile ilgili olduğunu düşünmüyorum..Yahu şu futbolu komplosuz sevelim..Antuya çevirmeyin burayı bu konuda.

Ama yukarıda bir arkadaşın dediği gibi direk olarak düşürme değilde maçlara devam etmesi sağlanıp puan silinebilirmiydi.mesela -30, -40 puanla başlasa lige..

Cevap: Ankaraspor düşürüldü!

Peki senin mantıgınla gidelim.

Galatasaray ya Ankaraya yenilseydi?

Şu anda avantajlı konumda olmayacak mıydı? galibiyetinin garantisi mi vardı? Kaldı ki zor geçti maç, neredeyse puan kaybecekti.

yani bunu senın dedıgın şekilde planlamak vs olacak iş degıl.

Biraz zorlama bi komplo teorisi gibi geldi bana kusura bakma ;)

Bu işin böyle olacağı belliydi.GS'ın puanının silinme durumu olunca gözüm döndü kusura bakma.Ama hala haksız olmadığımı düşünüyorum.

Ya benim anlamadigim, bu isten Ankarugucu fayda goturmus. Magdur olan, zayiflayan taraf Ankaraspor. Ankaragucu'nun dusurulmesi gerekmiyor mu? Ne alaka simdi, hem bedavadan oyunculari aldilar, hem de raht devam ediyorlar.

mac fazlasiyla gecmis oluyor

bizim ankarasporla macimiz olan hafta bay gecicegimizden dolayi ayni kapiya cikicak o hafta esitlencek mac sayilari

Ya gercekten puanimiz mi silinecek? Oyle olursa durum hic de esit olmayacak. Biz oynadigimiz ve kazandigimiz mactan 0 puan aliyorsak, Fener oynamadigi mactan 0 puan alacak. Cok vahim. Insallah durum boyle degildir.

Ya gercekten puanimiz mi silinecek? Oyle olursa durum hic de esit olmayacak. Biz oynadigimiz ve kazandigimiz mactan 0 puan aliyorsak, Fener oynamadigi mactan 0 puan alacak. Cok vahim. Insallah durum boyle degildir.

orasi muamma iste

silincek mi

yoksa herkese 3 puan mi yazilacak

cok sey degismez yahu

oynamissiniz kazanmissiniz

antreman olmus

1 mactan birsey olmaz

bukadar buyutulcek bir olay degil bence puan silme veya 3 puan verme

buyutulecek olan olay

ankaraspora yaptirim okey de

ankaragucune niye birsey yok

Hayırlısı olmuş Gökçek'ler akıllarını başlarına toplasınlar. İstedikleri atı koşturmazlar adama Süper Lig Ankara değil !!! Maça çıkmamış gibi kabul edilip hükmen mağlup sayılır karşı takımın hanesine 3 puan yazılır bence...

mac fazlasiyla gecmis oluyor

bizim ankarasporla macimiz olan hafta bay gecicegimizden dolayi ayni kapiya cikicak o hafta esitlencek mac sayilari

aynı kapı değil malesef ankaraspor olayından 6 puan alıcaksınız biz 3 yada silinme olayı aynı kapı biz boşa oynadığımız bir maç olacak yada eşitlemek için eksik olan maç için yine koşturmamız gerekecek :D

orasi muamma iste

silincek mi

yoksa herkese 3 puan mi yazilacak

cok sey degismez yahu

oynamissiniz kazanmissiniz

antreman olmus

1 mactan birsey olmaz

bukadar buyutulcek bir olay degil bence puan silme veya 3 puan verme

buyutulecek olan olay

ankaraspora yaptirim okey de

ankaragucune niye birsey yok

Ben de onu diyorum. Magdur olan Ankaraspor. Isten kazancli cikan Ankaragucu. Dusurulen de Ankaragucu olmaliydi bence. Cok berbat bir karar. Cok berbat bir yonetim. Guya haksiz rekabetin karsisina cikiyorlar. Peki haksiz rekabet edenin adi niye gecmiyor olayda? Keske Ankaraspor satilip ligde kalsa. Bu takim Ankaragucu'unden 1000 kat cok hakediyor Super Lig'i. Cok yazik.

Ankara düştüyse neden hala fixtürde gözüküyor ??? biri açıklıyabilir mi ???

aynı kapı değil malesef ankaraspor olayından 6 puan alıcaksınız biz 3 yada silinme olayı aynı kapı biz boşa oynadığımız bir maç olacak yada eşitlemek için eksik olan maç için yine koşturmamız gerekecek :D

cok dert edilcek birsey oldugunu dusunmuyorum

ama su var

biz 2 puan veya 1 puan farkla sampiyon olursak

o zaman gor curcunayi :boohoo:

:D

biz ankarayla oynadik siz oynamadiniz

aha alin size tartisma konusu

yiyelim birbirimizi :D

Çok süper olmuş.. Helal olsun federasyona, ilk defa mantıklı ve iyi bir iş yaptılar.. Ankaraspor ve Melih Gökçek artık bir ağız payını haketmişlerdi.. Ahmet Gökçek'in de Ankaragücü'nün başına geçmesiyle bu iş alevlendi.. Buna sonunda dur diyen birileri oldu.. Tebrikler federasyona.. ;)

Daha uzun uzun birşeyler yazmak isterdim ama allahlarından bulmuşlar o yüzden artık bize "oh olsun!" demekten başka birşey düşmez :)

Ankaragücü'nün arada kurban gittiğini biliyorlar muhtemelen.. Daha yeni el attılar o yüzden sadece yönetimi indirmek daha mantıklı.. Onları ligden düşürmezler o yüzden ama Ankaraspor yıllardır hakediyordu ve aldılar şimdi hakettiklerini ;)

Oyunculari ne olacak peki ? onlardami 2.lige gidiyor, yoksa yeni takim bulmalari icin zaman verdilermi, eger öyleyse Aydin karabulutu görmek isterim takimda .

Üst Alt