Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

40 sayfa okudum.. İyi atıyo velet, her anı nasıl hatırlıyor yahu. Her şeyi uyduruyo bence. :ays:

Iyi geceler. 1 saattir yatakta uykusuz yatıyorum. Cok kötü bir rüya gordum tırstım forumu okuyorum.

iyi geceler

bende tv izlerken saat 21 de falan uyudum, sonra 2.5 ta uyandim, uyku gittii, forumdayim simdi

gerci yatsam iyi olacak ama uyku girmez

Simdi oturuyorum. Birden koltugumun yaninda boyle uzeri bembeyaz, yuzu gozu mosmor olu bir kadin durdu. Sesler cikarmaya basladiktan sonra saldiri moduna gecti. Korktum reis :sad007:

Hikaye baya zararli çıktı.

Hiç küfür kullanmadığım halde, bir hafta içerisinde küçük çocuk gibi küfürbaz oldum çıktım. Sabah 5'e kadar oturup okumak, hiç uyku almamak, patrondan iki kez uyarılmak.

Ve son olarak.... Hikayenin yüzünden forumdan uzaklaşmak. Ne bu ya..

Okul icin okumam gereken bir suru kitap varken, sinavlar icin calismam gerekirken, bu hikayeye basladim ve birakamadim. Sonunda bitirebildim. Ebru elime gecse neler yapmazdim neler.. Seni oyle seven birini bulmusun nasil yapabilirsin bunlari ? Bu kiz psikolojik hastadir, baska bi aciklamasi yok bunun. Kelebegin hayatini mahfetti. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin. Sonunu okudugumda cok duygulandim, hala okumayan varsa baslayin derim.

Okul icin okumam gereken bir suru kitap varken, sinavlar icin calismam gerekirken, bu hikayeye basladim ve birakamadim. Sonunda bitirebildim. Ebru elime gecse neler yapmazdim neler.. Seni oyle seven birini bulmusun nasil yapabilirsin bunlari ? Bu kiz psikolojik hastadir, baska bi aciklamasi yok bunun. Kelebegin hayatini mahfetti. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin. Sonunu okudugumda cok duygulandim, hala okumayan varsa baslayin derim.

hangi hikayeden bahsediyok banada anlativer:eek:

Ben de okudum bunu tavsiye ederim. Bu arada olay bitmiş değil, gelişme oldukça yazıyor adam en son yılbaşından sonra ekleme yaptı galiba ta ilk günkü olayların falan perde arkası çıktı ortaya.

Kolay kolay etkilenen bir insan değilimdir ancak bu hikayeyi bitirdiğimde, anladım ki bazen herşey çok boş.

- spoiler -

Yani demem şu ki, sen kalk hayatını bir kıza ada, geceni gündüzünü onu düşünerek geçir, onun için yapmadığın şey kalmasın, hataların olsada onları düzeltmek için elinden geleni yap, yeri geldiğin de şaklaban durumuna düş, birçok şeyi sineye çek ve herşeyden öncesi tam tamına 10 yılını ona harca ve günü geldiğinde yaşadığınız herşeyin, sana karşı olan sevginin, sana verdiklerinin, seninle birlikte olmasının, sana yaşattığı sorunların, çekip gitmelerinin, küsmelerinin vs. vs. kısaca herşeyin sebebi geçmişte unutamadığı, eski aşkı olsun.

- spoiler -

Hayır yemin ediyorum bu hikayeyi bitirdikten sonra bir kaç gün ne sevgilime, ne söylenen şeylere, ne yaşanılanlara güvenim kalmadı şerefsizim. Resmen böylesine insanın psikolojisini dağıtabilen bir hikaye.

İlluminati'nin oyunları beyler yemeyin:ka21: Ben okudum sonuna kadar hikayeyi çok beğendim ama inanmadım. İnandırıcı gelemedi açıkçası sende kızma Reyhan yalan dolandır:D:D

Kolay kolay etkilenen bir insan değilimdir ancak bu hikayeyi bitirdiğimde, anladım ki bazen herşey çok boş.

- spoiler -

Yani demem şu ki, sen kalk hayatını bir kıza ada, geceni gündüzünü onu düşünerek geçir, onun için yapmadığın şey kalmasın, hataların olsada onları düzeltmek için elinden geleni yap, yeri geldiğin de şaklaban durumuna düş, birçok şeyi sineye çek ve herşeyden öncesi tam tamına 10 yılını ona harca ve günü geldiğinde yaşadığınız herşeyin, sana karşı olan sevginin, sana verdiklerinin, seninle birlikte olmasının, sana yaşattığı sorunların, çekip gitmelerinin, küsmelerinin vs. vs. kısaca herşeyin sebebi geçmişte unutamadığı, eski aşkı olsun.

- spoiler -

Hayır yemin ediyorum bu hikayeyi bitirdikten sonra bir kaç gün ne sevgilime, ne söylenen şeylere, ne yaşanılanlara güvenim kalmadı şerefsizim. Resmen böylesine insanın psikolojisini dağıtabilen bir hikaye.

Haklisin ama oyle dusunmemen gerek, Ebru gibisi yoktur, olamaz yani. Ne salak kiz ya inanamiyorum hala.

Üst Alt