Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız'' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız''

Cevap: Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız''

canere sormak lazim aha burda diyor bence bide yok demedim diyor serefsiz

6340.jpg

6350.jpg

6359.jpg

6360.jpg

6365.jpg

6370.jpg

6371.jpg

6380.jpg

Haber büyük oranda doğru. Ha "Seni sakatlarım." demiyordur da "Ayağını eline veririm." diyordur...

Yalçın efendi biçiyorsa bizim Servet de biçecek, Neill da biçecek tıpkı Lugano-Bilica'nın biçtiği gibi. Olay bu kadar basit.

Carsamba gunu Emre Asik sahada olsun lüften :)

Bu şerefsiz kötü bir şey söylemiyorsa ağzını niye kapatıyor? Onu açıklasın ilk önce. Bu yaptıklarının hesabı sorulur elbet bir gün.

Çarşamba günü hepsini doğrayın.

Rijkaard ile konuştum,Antalya maçının son 5 dakikası Hayri ile beni oyuna sürecek,görevimizi layığıyla yerine getirip çıkacağız oyundan.Hatta şöyle bir defans hattı düşünüyor Frank

--Emre Aşık---Hayri Cund---Murat Durgun---Barış Özbek

4 kırmızı kart yeterli sanırım.

Rijkaard ile konuştum,Antalya maçının son 5 dakikası Hayri ile beni oyuna sürecek,görevimizi layığıyla yerine getirip çıkacağız oyundan.Hatta şöyle bir defans hattı düşünüyor Frank

--Emre Aşık---Hayri Cund---Murat Durgun---Barış Özbek

4 kırmızı kart yeterli sanırım.

:DŞansınız bol olsun!

Kewell'a attığı tekmeleri tekrardan izledim Gstv'de. Bu Yalçın cidden haysiyetsizin biri.

Bakalım 3 gün sonra Sami Yen'de nasıl oynayacak...

Samiyen'de maça gidecek arkadaşlardan Antalya'ya anormal bir ıslık futbolcularımıza anormal bir destek bekliyorum:ciftetelli:

YouTube - Yalçın Ayhan Neyi Gizliyor (Antalyaspor - Galatasaray)

Burda da GSTV'nin bu konuyla ilgili yaptığı haber. Pek inanmamıştım ancak bu görüntülerden sonra çok kıllandım. Caner'in de bir açıklama yapması lazım.

Kewell'a attığı tekme herşeyi özetliyor zaten itoğlunun.Hayri hazırlan yeğen,öldürülmesi gereken biri var.

Ya Frank hocam, bak hollandacam var senin gibi ana dilim gibi konusuyorum, futbolda top teknigim, pozisyon almasinda ve uzun top ile ara pas yapmasini gayet iyi yaparim, oyuncunun nasil bicildigini de pek sevmeme ragmen bu defa seve seve yaparim. Hocam bana 3-4 dakika yeter sen kafayi yorma istersen iki oyuncuyu birden sakatlayabilirim onlarin da 3 oyuncu degisiklik hakkini kullandigina gore sayisal bir avantajimiz da olur!

bu arada Murat Durgun arkadasa sesleniyorum bak son 5 dakikada oyuna aliniyorsun eger biceceksen kesinlikle oyuna devam edemiyecek bir sekilde sakatlaman sart! en az 1 kisi eger mumkunse iki kisi birden gotur....

Ben, Murat ve Hayri derken bizden 3 kirmizi kart onlarda ise 5 oyuncuyu oyundan cikartirsak zaten hukmen galib geliyoruz :D:D:D:D:D:D:kick::sopa::bgking1:

Ya Frank hocam, bak hollandacam var senin gibi ana dilim gibi konusuyorum, futbolda top teknigim, pozisyon almasinda ve uzun top ile ara pas yapmasini gayet iyi yaparim, oyuncunun nasil bicildigini de pek sevmeme ragmen bu defa seve seve yaparim. Hocam bana 3-4 dakika yeter sen kafayi yorma istersen iki oyuncuyu birden sakatlayabilirim onlarin da 3 oyuncu degisiklik hakkini kullandigina gore sayisal bir avantajimiz da olur!

bu arada Murat Durgun arkadasa sesleniyorum bak son 5 dakikada oyuna aliniyorsun eger biceceksen kesinlikle oyuna devam edemiyecek bir sekilde sakatlaman sart! en az 1 kisi eger mumkunse iki kisi birden gotur....

Ben, Murat ve Hayri derken bizden 3 kirmizi kart onlarda ise 5 oyuncuyu oyundan cikartirsak zaten hukmen galib geliyoruz :D:D:D:D:D:D:kick::sopa::bgking1:

Çorabıma kelebek saklayıp gireceğim oyuna reis,sadece futbol hayatını değil günlük hayatını da bitireceğim deyyusun.

kelebekten kasıt :bgking1:

606580001152796902992244_0_0.jpg

O kepçe kulaklarını alıp bi tarafına ......

Murat gizli planlarimizi ifsa etmis. Macin son 5 dakikasinda oyuna girip direk Yalcin'in diz kapaklarina calisacaktik. Frank hocadan onay bekliyoruz..

çarşambaya stattayım yalçın bittin olm sen...

necati sen floryaya kapıcı bile olamazsın... sürün dur...

Şu konuyu kapatın artık. Jo'yu sakatlayan Yalçın bile değil. Ve eliyle ağzını kapatıp Caner'e birşeyler söylediği an ise Jo sakatlanmadan 11 dakika önce yaşanıyor.

Aynen Jo yu sakatlayan Yalçın filan değil adamın boşuna günahını almayalım lütfen

Başlık kilitlenmeli bence. Dün Telegol'de izledim Yalçın'ın Jo'nun pozisyonuyla alakası yok ayrıca Caner'e birşey söylediğinde dakika 20 idi. (Jo sakatlanmadan 15 dakika önce) Boşuna günahını almışız adamın.

Başlık kilitlenmeli bence. Dün Telegol'de izledim Yalçın'ın Jo'nun pozisyonuyla alakası yok ayrıca Caner'e birşey söylediğinde dakika 20 idi. (Jo sakatlanmadan 15 dakika önce) Boşuna günahını almışız adamın.[/QUOTE yalnız renkdaş ilk jo ya bi faulu var dk 18 de felan ondan sonra canere bişeyler sölüyo kadıki o kdar masumsa anlatsın ne dedigini herşeyi hatırlıyoda bi orda dediginimi hatırlamıyo su se....şize masum demeyin ya

Üst Alt