Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız'' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız''

Cevap: Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız''

İşin üzücü tarafı Galatasaraydan ekmek yemiş olması.

bence biraz sıkıntılı bir haber yapmış GSTV çünkü bu durum canerde baskı yaratabilir mesela şimdiden canerden bir açıklama içerisine girdik bile hatta zorunluluk gibi algılanmaya başlandı.. alınacak cevap taraftarı tatmin etmezse bundan caner olumsuz etkilenir hele ki şu basının açığımızı kovaladığı dönemde oyunucuyu kaybedebiliriz...

Bu top kilikli zaten 5 gun sonra gelecek Sami Yen'e, o zaman gorur o IT.

İlk başta yalan haber olarak gördüm ama,GSTV'de ki haberi izleyince galyana geldim.Buna cezayı taraftar ne şekilde verebilir ki? Verin başına Barış Özbek'i kırmızı kart pahasına ayağını kırsın (!)

sami yende turu garantilediysek son 5 dk da girsin biri maca bacagini eline versin su serefsize

Ben kesinlikle sertlikten yana olan biri değilim.Ama eğer şu haber doğruysa ayıptır ve günahtır.Futbolcu ahlakıyla bağdaşmaz.Spormenliğe tamamen aykırıdır.ve de ne yazık ki cezasız kalacaktır.Ne yapalım o zaman biz?Paftan bir genci kadroya alıp aynı tarifeyi mi uygulayalım?İnsanı zorla düşünmeye sevkediyorlar:mad:

ilk inanmadım ama gs tv ne haber yapmış ki hakıkaten dogrumuymus?

Tv'ye verilen görüntülerde Caner ve Yalçın yan yana.Yalçın ağzını kapayarak Caner'r birşeyler söylüyor.İyi şeyler olduğu söylenemez:rolleyes:

Gerçekten doğruysa

..........................................................................

siz doldurun

Boyle bir aciklamasi var Yalcin'in.Ne kadar dogru bilemeyiz.

Bir gazete çıkan, ''Jo'nun işini bitirdik'' başlıklı haberde, Jo'yu kasten sakatladığına dair ifadelerin yer alması nedeniyle derinden üzdüğünü kaydeden Yalçın Ayhan, ''Ben beş kez büyük sakatlık yaşamış bir futbolcuyum ve sakatlığın ne olduğunu, futbol oynayan herkesten daha iyi bilirim. Kasti olarak birini sakatlamayı bir kenara bırakın, o düşünceye sahip olmak bile bir insan için vicdan, onur ve haysiyet yoksunluğudur'' dedi.

Jo'nun sakatlandığı pozisyonun dışında olduğunu belirten Ayhan, ''Galatasaray Kulübü, daha önce formasını şerefle giydiğim, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, başka bir kulüpte oynarken sakatlandığımda bile tesislerini ve imkanlarını bana sonuna kadar açan, vefa duyduğum saygın bir kulüptür'' diye konuştu.

Kewell'a yerdeyken dahi hala vurmaya çalıştığını da bilirim ben:rolleyes:

lan şifo ASY'de görürsün sen pozisyon üretmeyi üretememeyi...

O zaman sende ölümüne oynayacaksin kardesim.Sen sindireceksin.Sen korkutacaksin.

Basacaksin,pres yapacaksin, omuz koycaksin, indirceksin.Antalya´daki gibi oynarsan sindirirler böyle. Haber dogruysa, INTIKAM

Gel Çarşambaaa geeeeeelllll

6340.jpg

6360.jpg

Üst Alt