Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"


Aslında takımın bu haliyle turu geçmesinin çok zor olduğunu ve bir anlamda bu maçta hem destek hem de protesto olacağını biliyorum ama yine de sizlerin görüşlerini de almak istedim.
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Destek vermek işleri dahada kötüye götürür bu saatten sonra. En azından bana öyle geliyor.
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Protesto bu saatten sonra bir işe yaramaz, takımın geldiği nokta belli, hedefdekiler belli , zaten tepkiyi alan aldı, takıma destek vermekten başka çare yok elimizde bir kupa kaldı, bu kadroyla kupayı alırsak şampiyon olmuş kadar sevinirim herhalde.
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"90 dakika destek. devre arası dahil futbol oynanmayan her saniyede tepki. bence.
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Hagi'ye mi tepki gösterilecek yoksa futbolculara mı yoksa başkana mı yoksa hepsine birden mi ?
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Organize bir tepki gösterilmeli ki kendini Galatasaraylı sanan uA ile bu iş olmaz.

Yine "Büyük Başkan" tezahuratları ile inleyebilir stad.

Ha birde "Heya heya heya heya beleş bilet,beleş bilet"
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Top oyunda oldugu sürece destek lazım. Ama mac öncesi, devre arası ve mac sonu sonuna kadar tepki!!!
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Hagi'ye mi tepki gösterilecek yoksa futbolculara mı yoksa başkana mı yoksa hepsine birden mi ?Tamda bunu yazıcaktım ama Ben olsam nekadarda Hagiylen bu iş olmayacak diyosam yinede Hagiyi protesto etmezdim , çunku ordaki suçlular 1-Yönetim , 2- Futbolcular , 3- Hagidir .....Tabi Hagininde hataları var futbolcuları doğru yerlerinde oynatmıyor , ilk 11leri hep acayip , Misi konusu daha var ama hepsini saymanın anlamı yok , işte butun bu hataları yapan Hagi ama şu anda en son protesto edilicek kişi de bence Hagi (yani teknik ekip)
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Tepkide geç bile kalındı, çıkıp açılışta takımı biryere götürmeyecek gereksiz tepkiler verecegimize, takımı asıl zarara uğratan kişilere tepkisiz kalmak ne derece takıma katkı sağlar.Senelerdir taraftarını kandıran bir yönetim hala bu takımın başındadır. Elano-Misimovic-Keita-Lincoln bu adamlar çok mu kötü adamlardı, bence tam tersi kötü olan yönetim, şu oyuncuları kullanamayıp rezil eden yönetim. Kimi transferederlerse etsinler bu yönetim şekliyle bu takım başarılı olamaz.Daha fazla zarar vermeden çekip gitsinler.
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Ne desteği ya! Bırakın bu şakşakcılığı! Yönetim mönetim, tüm takım.. alayına tepki konmalı, alayına!
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Hala daha farkına varamadık...Kimsenin umrunda değiliz ki...Sahadakiler 15 dakikada 3 gol yiyor umurlarında değil...Adnan Polat'a maç boyunca küfür et umurunda değil...Sabri'yi Sarp'ı ıslıkla umurunda değil...NEden gidiyoruz ki öyleyse maça...Veya neden tutuyoruz Galatasaray'ı...Devrim lazım devrim...Artık sahaya inmeyle mi olur Florya basmayla mı olur...Bazen düşünüyorum bir futbolcuyu arabasından indirip dövsek mi acaba diye...Adnan Polat şu an gözümde Mısır ve Tunustaki liderler gibi halkının isteklerini hiç birşekilde umursmaıyor....Devrimlerde demokratik yollarla olmayacağına göre..Bence biraz şiddet ve farklı yollar denemek lazım :)
 
Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"Destek verin tabi,nede olsa kötü günde destek olan daha fazla Galatasaraylıymış.Belki alacağımız 15. Türkiye Kupası çöpe giden 4 seneyi,savrulan milyonlarca euroyu,ve bunların sonucunda kaybedilen onca prestiji geri getirir.Belkide bakarsınız musatafa sarpın içine Essien kaçar ,sabri 40 metreden doksana takar,hakan balta muz ortalarıyla rakipleri ezer.Belli olmaz siz yinede destek verin.
 
Üst Alt