Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

İlk 5 dk, tek bir çıt çıkartmadan yapılacak sessiz protesto iyi olabilir.

Kalan 85 dk destek, destek, destek. İlginç gelecek ama, bu seviyedeki takımımızla bile Antep 'i eleyebiliriz. Zira 1-0, 2-1 tarzı galibiyetler bile bize tur atlatabilir.

Bu galibiyet tüm sezonun günahlarını unutturmasından endişe eden arkadaşlara sadece, "komik olmayın" diyorum.

Bu hesap her şekilde sorulacak. ;) Kupayı alsak bile...

Ben turu gecmeyi hakettigimizi, seneye Avrupa´da olmayi hakettigimizi düsünmüyorum. Gaziantepspor Aslanlar gibi futbol oynuyor. Emeklerine yazik valla. Onlarin Avrupa´da olmasi gerekir. Basarili olur ya da olmaz ama Galatasaray´in Avrupa´yi hakettigini düsünmüyorum. 90 dakika protesto olsa da sevinirim sahsen. Bütün oyunculari, Hagi´yi, yönetimi protesto etsinler. Sarp´i rezil etsinler

hep destek tam destek tabi ki.ama desteğimiz futbolculara ve yönetime yok Galatasaraya olmalı.

Bence sırtımızı dönelim sahaya ve o şekilde tezahürat yapalım maç boyu.

Ben Kale arkasında olacağım.

tepki verince hain falan oluyoruz bazıları cok bilmiş oldugu için. ortada bir rezalet var tepki olmadıgı surece kimse aklını basına almayacak. destek verilecek hiçbirsey yok ortada sarpa destek vererek nereye kadar gidebiliriz. formayı her tasıyan en iyi en guzel olacak die bir sart yok. yonetime tepki verilmedigi surece yonetim panik havasında daha berbat işler yapacak bu cok belli. artık yolun sonuna geldiklerini gostermek lazım. tabi ulkemizde tepkininde nasıl yapıldıgını bilmeyenler var koltuk kırıp atmakla tepki olmaz. kesinlikle gs taraftarının koyun olmadıgı gosterilmesi lazım artık.

Aslında şöyle bir olay var; stada gidersen istediğini yap destek vermiş oluyorsun zaten. Ama stada gitmezsen işte, o zaman Türkiye geneli tepkini koymuş olursun. Çok mu zor? Bir maç gitmeyin şu stada.

Protesto için bol bol zaman var. Eğer şu kupayı alamazsak Avrupa'ya gidemeyeceğiz. Her şeyi bir maçlık kenara bırakarak destek olmalıyız.

Ne Stada gitmeyi düşünüyorum nede Destek vermeyi.Antep bizden daha fazla hak ediyor turu geçmeyi

Protesto için bol bol zaman var. Eğer şu kupayı alamazsak Avrupa'ya gidemeyeceğiz. Her şeyi bir maçlık kenara bırakarak destek olmalıyız.

Arkadaşım avrupaya gitsek ne olacak eğer seneye de böyle devam edersek sonumuz **** - dinamo gibi olur ya bunu mu istiyorsunuz.

O yüzden Hagi ye hep destek verelim ki takım düzelsin böyle bir facia yaşamayalım.

Tepkimi göstereceksiniz...??? Gidin stada 90 dakika, gerekirse 120 dakika, gerekirse penaltılarda, gerekirse turu geçtiğimizde susun..!! Iğne atsanız yere herkes duyacağı şekilde susun....!!!

Maalesef Gaziantepspor golleri atmaya başladığında, destek yerini otamatik olarak tepkiye bırakacaktır. Görünen köy klavuz istemez,bu takım destekle düzelecek durumda değil.

Bu takımki ,AliSamiYen'de ki tarihe geçecek olan son maçını bile kaybetmiş bir takım.Destek versek ne olurki,oyuncular Galatasaray'da oyandıklarını unutmuşlar.Yönetiminden futbolcusuna,hatta taraftarına kadar bitik durumda.Arma aşkı bitmez amennahda,bu futbolcu ve yönetim desteği haketmiyor,Haketmeyene hakettiğinden fazlasını verirsen kendin kaybedersin.Vurduğun zaman yer gök inleyecekki bazılarının aklı başına gelsin.

Bence en iyisi kombineliler dahil kimsenin maça gitmemesi. o koca stadda maçı izleyen 3-5 bin kişi olursa hem yönetim hemde futbolcular gerekli mesajı alır

Mutlaka destek verilmeli seneye avrupada olmamız lazım öyle yada böyle, ama tek korkum bu desteği adnan polat ve ekibi kendilerine algılamaları bu yüzden, maç bitene kadar destek son düdük çalıncada ''yönetim istifa'' tezahuratı yapılmalı

Dünde söylemiştim.

Bir musibet bin nasihatten iyidir.

Sonu iyi olacaksa, bu pervasızlıklar, terbiyesizlikler bitecekse, malzemeci yapmayacağınız futbolcu ucubeleri cehennem olup gidecekse, yönetimdeki beyzadeler ' biz bu işi beceremedik ' diyerek bırakacaklarsa,

varsın olsun almayalım kupayı,

Arma bizim canımız, herşeyimiz

ama bu armayı bu hallere düşürenlere

destek mestek yok.

ister tepki verin istek destek ister köstek gaziantep futbol takımı her hattı ile Galatasaray futbol takımından cok daha üstün ve kaliteli bir takımdır ,dolayısı ile

şansın yaver gitmesi durumunun dışında zaten sonuc cok utanc verici bir futbolla kupadan elenme olacakdır (antep sahada bizle cok rahat dalga gecebilecek,bizi madara edebilecek bir kadroya sahip)

Bunu şakşakçılıkla nasıl değerlendirebiliyorsun? Bizim çabamızın adı Galatasaray 'ın başarısı. Bunu körü körüne değil, akıllı mantıklı irdelememizin ne yanlışlığı olabilir.

Ne başarısı abi Allah aşkına? Bu oyuncular, bu ekip, bu yönetimle ne başarısı? 14 defa aldığımız kupada Antep'i elemek mi başarı? Bugün sahada Galatasaray'ı temsil edenler ve yönetenler ancak sopadan anlar! Ne yazık ki biz o sopayı gösteremedik ve üstüne hala "destek" diyoruz! Bu ruhsuzlar bizimle dalga geçiyorlar; ayıptır, yazıktır ya..

Aslında şöyle bir olay var; stada gidersen istediğini yap destek vermiş oluyorsun zaten. Ama stada gitmezsen işte, o zaman Türkiye geneli tepkini koymuş olursun. Çok mu zor? Bir maç gitmeyin şu stada.

yeni stad acılmadan 2 hafta once yazmıstım bi konuda bunları.. bu adamlar ztn stad için beklediler o kadar zaman.. ilk macta taraftarını sattıktan snra gidilmeseydi herkes gorurdu o zmn nasıl tutusuyorlardı.. ama 2 lafa kandı bizim taraftar..

ister tepki verin istek destek ister köstek gaziantep futbol takımı her hattı ile Galatasaray futbol takımından cok daha üstün ve kaliteli bir takımdır ,dolayısı ile

şansın yaver gitmesi durumunun dışında zaten sonuc cok utanc verici bir futbolla kupadan elenme olacakdır (antep sahada bizle cok rahat dalga gecebilecek,bizi madara edebilecek bir kadroya sahip)

Katılıyorum. Adnan Sezgin'in yine yanlış sezgileriyle hareket edip almadığı Cenk Tosun'u izleyip Adnan Sezgin'den daha da fazla nefret etme sebebi elde edilebilecek bir maç olacak bence

Üst Alt