Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

Cevap: Antep kupa rövanşında "tepki mi?" "destek mi?"

elemek ve kupayı almak zorundayız.gelecek yılki transferlerimiz bu paralelde gelişecektir.avrupada olmayan bir takıma kimse gelmek istemez.

Yönetim öyle bir hava yarattı ki; sanki G.Antep' i geçince herşey toz pembe olacak...Altı üstü çeyrek finali geçip yarı finale çıkacağız hepsi bu, lütfen gaza gelmeyelim..Bu maç sadece günü kurtarır, Polat' ı kurtarır..Cimbomun geleceğini düşünelim lütfen, yarınlarımız için çok şeyin değişmesi lazım çokk..Antep maçı okyanus' ta kum tanesidir...

Sonuna kadar katılıyorum

G.Antep maçını alsak ne olacak daha 3 maç daha olacak bunları alabilecek misin ? İyi günlerin başlangıcı için beklenen son ne kadar erken gelirse bizim için o kadar hayırlı olur.

G.Antep maçını alsak ne olacak daha 3 maç daha olacak bunları alabilecek misin ? İyi günlerin başlangıcı için beklenen son ne kadar erken gelirse bizim için o kadar hayırlı olur.

Evet Ergül bey, lakin gönlümüze söz dinletemiyoruz. Galatasaray 'ın Avrupa kupalarına katılabilme adına elindeki tek şansı iyi değerlendirmesini istiyoruz. Yönetim zaten bu lig performansına bakıldığında ayakta kalamaz. İyi günler için gereken yine yapılır. Bari bu kupada elenmeden olsun diyoruz.

Evet Ergül bey, lakin gönlümüze söz dinletemiyoruz. Galatasaray 'ın Avrupa kupalarına katılabilme adına elindeki tek şansı iyi değerlendirmesini istiyoruz. Yönetim zaten bu lig performansına bakıldığında ayakta kalamaz. İyi günler için gereken yine yapılır. Bari bu kupada elenmeden olsun diyoruz.

Abdullah abi forumun önderlerindensin,herzaman bu şekilde takıma destek veren açıklamalarını görmek isterim şahsen.Mantıklı düşünürsek,sene sonu büyük bir operasyon kaçınılmaz ve ne olursa olsun büyük bir temizlik olacak.Biz kupayı alsakta öyle almasakta.Bazı insanlar elenelimde sezgin gitsin,elenelimde Hagi gitsin tarzı konuşuyorlar.Ama bu Galatasaraylılığa yakışmıyor.Bir senede herşey nasıl tepe taklak gittiyse,bir anda düzelebilirde.Ligte şuan lider durumdaki takım veya şampiyonluğa oynayan takımlar pekte umut veren futbol oynamıyor.Seneye büyük bir destekle güzel transferler iyi yönetimle herşey daha güzel olabilir.Bu yüzden avrupaya gitmemiz şart.En azından kupada destek olalım takımımıza.buradanda yapılacak yorumlar çok önemli.inanıyorumki bu forumdan 200 kişide olsa maça gidecek,bu bile önemli etkendir.

Tepki verilmeli bu saatten sonra bu rezil futbolculara mı destek vercez yoksa yönetime mi_?Galatasary destek tabi ki vericez ama benim görüşüm Galatasaray o şanlı formasını giymeyi ne bu futbolcular hakkediyor nede o arma altında çalışmaya çalışan beceriksiz yönetim.Galatasaray için en hayırlısı bence bunların gitmesidir bu yüzdende bu adamlara tepki verilmelidir ki anlasınlar herşeyi.

Tepki falan verilmesin sakın. Hagi'nin eline koz vermeyin. Kaybettikten sonra "taraftarın protestosu yüzünden kaybettik" benzeri lafları üzerindeki sorumluluğu bertaraf etmeye falan çalışabilir.

Tepki falan verilmesin sakın. Hagi'nin eline koz vermeyin. Kaybettikten sonra "taraftarın protestosu yüzünden kaybettik" benzeri lafları üzerindeki sorumluluğu bertaraf etmeye falan çalışabilir.

Böyle bişey derse şaşırmam .Nasıl olsa her puan kaybından sonra bi bahanesi var.

Biz Galatasaray taraftarıyız evet farklıyız takım iyiyken de kötüyken de hep destek verdik başkaları gibi stadda sırtımızı dönmedik ama sizce işe yaradı mı ki bu destek taraftarın desteği ya da tepkisi ne kadar umrundaki bu futbolcuların keza yönetimin eğer kulak verselerdi utanıp birkaç maç daha fazla kazanırlardı herhalde 10. sırada olmazdık her maça son şans diyoruz ama kupa falan da hikaye bence ben yine de gidip bağırıcam desteklicem elimden geldiği kadar hak etmeseler de ipin ucu kaçtı artık adnan polat tüm Galatasaraylıların sevgilisiyken egosuyla kendini yaktı tüketti köklü bi değişikliğin şart olduğu apaçık ortadayken ne yönetim ne futbolcular ne de hagi başka bahanelerin arkasına sığınmadan gereğini yapmalılar.

Soruya bak, cay demle. Bu saatten sonra tabi ki TEPKI.

Rezil oglu Rezil takimin neyini destekleyeceksiniz??Yoksa Kupayi alacagimiza inanlar mi var :D:D

Eger Gaziantep'i elersek hersey gulluk gulistanlik olur hele ki kazayla Kupayi'da alirsak hersey unutulur Hagi kalir bu kadroya bir kac takviye yapilir Adnan Sezgin kalir......bunlar hep G.Antep'i eledikten sonraki senaryolar...Ama bence elenmemiz bizim hayrimiza gibi geliyor....bilmiyorum sizler ne dusunuyorsunuz?

Üst Alt