# Anthony Annan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Annan

Cevap: # Anthony Annan

iyi bir tekniği yoksa, sadece geri pas yapıyorsa; ne kadar güçlü, hırslı, top kapan biriside olsa , istemem abi.

bu sezon göbekte o kadar geri pas izledimki, artık ileriye oynayan bir adamı tanrı ilan edebilirim

Anthony annan bizim ilacımız ama bu ilaç çok pahalı.Adam adeta EPL'de new essien olarak lanse ediliyor.Ucuza kapatmayı düşünüyorsak avucumuzu yalarız.İyi bir para gerektirebilir.

Hayatinda tek bir kez bile izlememis adamlar buraya gelip ahkam kesmiyo mu arkadas :rolleyes: Bu adamin tekniginin olmadigini nerden cikardiniz? Sirf zit fikirli olmak icin ici bos laflar yazmayin, bir kere izleyin bakalim teknigi var mi yok mu. Sonra gelin istediginizi yazin, ama evvela izleyin.

Alkan gerek yok o mevkii için uzun boya kalıba.En nihayetin de bir Ganalı, fizik kuvvet yerinde zaten.Tekniği yerinde olsun --ki yeterlidir-- kafi..Muazzam katkı sağlar..ama dediğim gibi ucuza kapatmayı beklemeyelim; Haldun bile yapamaz bu işi.

Alkan gerek yok o mevkii için uzun boya kalıba.En nihayetin de bir Ganalı, fizik kuvvet yerinde zaten.Tekniği yerinde olsun --ki yeterlidir-- kafi..Muazzam katkı sağlar..ama dediğim gibi ucuza kapatmayı beklemeyelim; Haldun bile yapamaz bu işi.

Bir Essien, Appiah falan değil, bildiğin Suat. Modern futbolda o bölgede daha kuvvetli ve kalıplı adamların olması gerektiğini düşünüyorum. Hele bizim gibi odun, tamamen fizik mücadeleye dayalı bir ligde ayakta kalmak için Yaya Toure gibi falan olmak lazım.

Bu odunların içinde fiziğinden şüphe edilen Giovanni bile yıkılmıyorsa; Yaya olmaya gerek yok ki bu adamın değil TSL'de EPL'de bile yıkılacağını düşünmek mantık işi değil..

Bu odunların içinde fiziğinden şüphe edilen Giovanni bile yıkılmıyorsa; Yaya olmaya gerek yok ki bu adamın değil TSL'de EPL'de bile yıkılacağını düşünmek mantık işi değil..

Öyle diyorsan öyle olsun. Ama Gio'nun oynadığı yer farklı dostum. Ben göbekten bahsediyorum, kanattan değil. Gio'nun rakibi ortada karşıladığını görmedim. Mücadele ettiğini, top aldığını, yere yattığını görmedim. O top ayağına gelince diziyor rakipleri, onun işi bu.

Öyle diyorsan öyle olsun. Ama Gio'nun oynadığı yer farklı dostum. Ben göbekten bahsediyorum, kanattan değil. Gio'nun rakibi ortada karşıladığını görmedim. Mücadele ettiğini, top aldığını, yere yattığını görmedim. O top ayağına gelince diziyor rakipleri, onun işi bu.

Amacım bir tezi savunmak; karşı tarafa bunu kabul ettirmek değil Alkan.Sadece Annan'ın modern futbolun gerektirdiği hemen hemen her özelliğe sahip olduğuınu düşünüyorum.Sadece boy eksik kalabilir;birşey diyemem.Verdiğim Gio örneği yanlış yere kaymış biraz.Onun için de özür dilerim.Onun dışında bir ön liberoda;merkezi orta sahada ne istersen bu adamda olduğuna inanıyorum ki bazı maçlarını izlediğimden böyle söylüyorum--özellikle milli maçlarını çok izledim--..

Ben anlayamıyorum, Yasin Pehlivan ı kaç kere gidip canlı izlediniz ? bakıyorum herkez ilk 11 de yasine yer açıyor o kadar kolay mı Türkiyede Galatasarayda oynamak.Bir gelsin görelim bakalım nasıl oynuyor bize uyum sağlayıp başarılı olabilecek mi ? Topçu alacaksan hem kaliteli hem adam olacak.Basacaksın parayı gidip Sunderland dan Lorik Cana yı alacaksın gözün arkada kalmayacak.Yasinle Veli ile annan ile olacak işler değil bunlar.Rijkaard önümüzdeki sezon başarısız olursa dünyada gözden düşebilir, bunu biliyordur ve buna göre iyi futbolcular kazandıracaktır takıma, tersi bir durumda Rijkaard da gider Adnan Polat ta gider.Bunu herkez biliyor.Para harcamayalım diye ucuz futbolcularla takım sezona başlayacaksa ve kalede Aykut olacaksa vay bizim Galatasarayımızın haline.

Hayırdır Burak; kanın mı kaynıyor? Bu başlık ne için var? Bilinmeyen; Galatasaray kimliğini başarıyla taşıyabilecek isimlerin bulunması; araştırılması için var.Her ne kadar izlenmediğini; kaale bile alınmadığını bilsek bile uğraşıp birşeyler karalıyoruz.Anthony Annan'ı izledin mi ki zıt fikirler belirtiyorsun.Elde avuçta para yok; mecbur böyle bilinmeyen ama potansiyelli isimler alacaksın.Ki bu tip tranferleri avrupanın en büyük kulüpleri yapıyor.Kaldı ki Galatasaray'dan böyle bir hamle görmedik. Sakin ol ve sana düşen görev neyse onu yap.

İzlemedim ama o bölgede savaşan bir adam iyi olur. Ki bu adam da Ganalı sonuçta. Tek sorun bonservisi galiba ama bomba ve bombalar bekliyoruz Haldun Üstünel'den. :)

Üst Alt