# Anthony Annan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Annan

Cevap: # Anthony Annan

Annan'ın olası bonservisi 4m eurodur, genc oldugu icin ileride satısı mumkun yani verilen bonservisin geri donusu var. Yine 4m euro civarına alınabilirse, P'mouth'tan Kevin Prince Boateng iyi bir secim olabilir.

O kazma kasıtlı olarak son maçta Ballack'ı sakatladı.Belki de Ballack son milli maçlarını oynayacaktı.Deli oldum ona zaten.Ama katkı sağlar mı sağlar.Denizden babam çıksa yerim derler ya; EPL'den kim gelirse gelsin kimse hayır diyemez.

youtubedan birkac macını ve özet görüntüerini seyrettim... onlardan anlasıldıgı hızlı pres yapan pas atabilen bir adam yalnız boyu kısa ama çok güçlü bir oyuncu... alınsa çok iyi olur gibime geliyor. en azından izlenmeli gözlemciler tarafından... alanzinho nun önlibero versiyonu gibii...

Orta sahada rakibi yiyecekse Annan'da gelsin, Boateng'de. Adam yiyen birilerine ihtiyacımız var. Bizim ortasaha çok yumuşak kaldı bu sene.

Kazma mı diyosun Annan'a??

Ön Libero için Annan yeterli görülmüyorsa Udinese'den Kwadwo Asamoah ve yeni yıldızları Emmanuel Agyemang Badu da ciddi derece iş yaparlar.Hele Badu'dan epey ümitliyim iyi topçu olacak.Fazla maliyetli de olmazlar.

Kazma derken daha cok Boateng'i kast etmistim. Tettey de Barıs gibidir. Yaratıcılık hak getire. Annan daha kıvrak ama seyrettigim birkac ozette yaratıcılıgına denk gelmedim.

Udinese'den oyuncu almak olumdur. Ederinin cok ustunde isterler ve genelde satarlar.

Anthony'i izlemek isteyenler; Mayis 27'de milli mac var, Haziran 1'de Hollanda ile oynayacaklar. Fikir sahibi olursunuz.

Anthony'i izlemek isteyenler; Mayis 27'de milli mac var, 1 Haziran'da ise Hollanda ile oynayacaklar. Fikir sahibi olursunuz.

Karizmayi cizdirmez umarim :)

ben maçtaki performansını beğenmedim hızlı ve çevik fakat diğer özellikleri tatmin edici deill gibi yine de sadece bu maçına bakıp yorum yapmam da doğru olmaz

O zaman Diego Milito'da hikaye.

25 yaşına kadar Racing Club'te oynamış.

Bu kadarsaçma yorumlar yapma lütfen.

Ayrı şeyler bunlar. Milito, Arjantinli olduğu için çok normal Arjantin'de oynaması. Annan bir Afrikalı ve Norveç'te oynuyor. Kaldı ki 2-3 yıldır da iyi futbolcu olacak söylentileri var. Hepsi de hikaye demek ki.

Üst Alt