# Anthony Annan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Annan

Cevap: # Anthony Annan

Ne buluyosunuz Murat Ceylan'da hic anlayamadim. Forum efsanesi oldu cocuk. Bence birde bu oyunculari takip edin:

Manisaspor: Yigit I., Yigit G., Momha

Eses: Alper Potuk, Koray, Sezer

G.Birligi: Aykut Demir

Kayserispor: Gokhan Degirmenci

Aklima gelen bir kac tanesi.

Bu oyuncuları bende çok beğeniyorum. Murat'ta düşüş var ama genede iyi oyuncudur. Antep'de, Olcan'la beraber alınıcak oyuncudur Murat.

Galatasaray'dan 'U' dönüşü

Galatasaray'ın sezon başında transfer etmek istediği fakat son anda vazgeçtiği Anthony Annan'la yeniden ilgilendiği ortaya...

627477890686.jpg

Galatasaray'ın sezon başında transfer etmek istediği fakat son anda vazgeçtiği Anthony Annan'la yeniden ilgilendiği ortaya çıktı. Norveç'in FVN gazetesine konuşan Ganalı ön libero, "Ben sezon başında gitmeye hazırdım. Onlar kulüp ile görüşeceklerdi. Sonra ne oldu bilmiyorum. Hala ilgileri var. Ama şu anda bilmiyorum. Şimdi Rosenborg ile sözleşmem var. Sadece takımım için ne yapmam gerektiğini düşünüyorum. Sanırım gelişmeler olumlu devam ederse Türkiye yolcusuyum" dedi.

Kaynak: Fotomaç

hakkaten bu adam arada kaynamasın ya, kaldı rosenborg'da. kaç para olabilir ki tut kolundan getir. 4-2-3-1 oynasak, cana-annan bence süper olur oradaki 2 için.

Annan gelsin , bence o , zaman Barış Özbek'i satarlar. G.Birliğine , yada Franfurt'a. Çünkü bu 2 takım çok istiyordu. Werder'de arada kaynamasın.

Baris da bir o kadar vasifsiz maalesef.

Evet öyle kesinlikle, ama Mustafa Sarp duracağına Barış dursun çok daha iyi.Barış en azından koşuyor ve mücadele ediyor bazan top mop çalabiliyor.Ama Sarp sadece koşuyor(Acaip bi koşması var zati), aldığı toplar ya geriye ya da yana.Hiç bir faideli hareketi yok.Boşuna kendini de yoruyor.

Evet öyle kesinlikle, ama Mustafa Sarp duracağına Barış dursun çok daha iyi.Barış en azından koşuyor ve mücadele ediyor bazan top mop çalabiliyor.Ama Sarp sadece koşuyor(Acaip bi koşması var zati), aldığı toplar ya geriye ya da yana.Hiç bir faideli hareketi yok.Boşuna kendini de yoruyor.

bu konuda sana katılıyorum en azından koşuyor. ayrıca yaşı genç belki zamanla bişiler kapabilir. ayhan ve mustafadan ayrı tutulmalı bence barış. işlenebilir. tam luceskuluk adam

Barış hizipçilik asla yapmaz.Yeteneği sınırlıdır ama mücadelesi her zaman var.Tamam belki bizim takımın oyuncusu değil 11 olarak ama yedek olarak bulunmayı hakediyor.

Ayhan Akman***

Servet Çetin***

Hakan Balta**

Mustafa Sarp***

bunlar yıldızları kadar gitmeliydi şimdiye kadar.

Ayrıca Anthony Annan ilaç olur :D

-------Cheikh-----Annan------

--------------Misi-------------

-----Pitroipa--------Arda------

--------------Pino------------

yardırır.

Cheick Tiote 3.5m'a nasıl kacırılır aklım almıyor. Pitoroipa yerine Ziani veya Konoplyanka daha makul fiyatlara getirilir.

[video=youtube;3eeRHPnQodY]https://www.youtube.com/watch?v=3eeRHPnQodY[/video]

Üst Alt