Antrenman Fotoğrafları

Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]Selçuk reis gelmiş:) Takımın beyni kampa girdi :DEboue inşallah sezonun son 6-7 maçındaki kötü performansını göstermezsin aksine ilk yarı çıkardığı gibi bir performans umuyorum.
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]

masaüstü yaptı özellikle bakışları müthiş olmuş ben hiç seni ağlara bırakırmıyım der gibi :Deller küçük yüreği büyük adam
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel][video=youtube;VvbpoCIa6w4]https://www.youtube.com/watch?v=VvbpoCIa6w4&feature=youtu.be[/video]Video olsun bir kere de :)
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]bu sercan halen antremandamı be satsalarda kurtulsak aldığı nefes bile zarar adamın
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]Adamim Culio benim krampondan kullaniyor :DAydin'da Nike'in reklamlarina kanip o dandik kramponlari almis. Sozum ona daha suratli yapiyor topcuyu :asd:
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]Antrenmanda giydikleri altı sarı üstü kırmızı renkli tişörtleri nerden alabiliriz? şatışa çıktımı?Benim çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum da.
 
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]ligde hakanın yerine alacağın çileği kenarda nasıl oturtacaksın?


Lig çok önemli değil zaten Eboue 10 maç falan olmayacak yine. Geçen seneki gibi de tek mevki olmayacak, her maça sabit kadorlya çıkamayacağız. Yabancılar arasında form, ceza, sakatlık durumuna göre bir rotasyon olur.Fakat CL için en zayıf bölgemiz sol bek. Buraya mutlaka iyi bir oyuncu lazım. Diğer mevkilere alınacak bütün çilekler sol bek bu haldeyken lüks olur.
 
Üst Alt