Antu'da yapılan Haksızlıklar..! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antu'da yapılan Haksızlıklar..!

Fenerbahçe iyi oynadı veya Galatasaray iyi oynadı diyip geçerim çok uzatmam :eek:

Ama Fenerbahçe iyi oynadı dersem kötü şeyler olabilir belki :eek:

ben korurum merak etme seni :p

kim ne oynadıysa ne yaptıysa hakkıyla yorum yapabilirsin, hakaret içermediği sürece sorun yok..

hangi takımı tuttuğunun bir önemi yok, en azından bu forumun adminleri benim gözlemlediğim kadarıyla bunu yapmaya çalışıyor..

Ben başta soğuk bakıyordum ama, bu da bu foruma has bir şey. :)

bu duruma karşı duracak halim yok hoşgeldin Berk. ;)

antu üyelerinin beyni yetmez böyle hoşgörüye hoşgeldina rkadaşım burası aile ortamı olan bir forumdur fanatizm 90 dakikadır geri kalan sürelerde futbol adına tartışmamalıyız

antu üyelerinin beyni yetmez böyle hoşgörüye hoşgeldina rkadaşım burası aile ortamı olan bir forumdur fanatizm 90 dakikadır geri kalan sürelerde futbol adına tartışmamalıyız

Hoşbulduk saol arkadasım.

Gene de öyle demeyelim de antu'a akıllı düzgün yazanlarda var ama bunların dışındaki topluluğun çoğunlukta olması insanın midesini bulandırıyor tabi.

+

Halil beni koruyorsa sorun yok o zaman :p

Fenerbahce'den neden nefret edilir diye sorarlar bir de , buyrun bakın fb'li arkadaş bile nefret etmiş. :D

Fenerbahce'den neden nefret edilir diye sorarlar bir de , buyrun bakın fb'li arkadaş bile nefret etmiş. :D

Öncelikle ben Fenerbahçe'den asla ve asla nefret etmem nerden çıkardınız bunu anlamadım sadece bazı grupların olusturdugu bir yerden tiksindiğimi söyledim.Lütfen kardes biraz daha dikkatli olalim.

Hosgeldin Berk,iyi niyetine inaniyorum da gelenlerden hediye istiyorum kusura bakma,ne getirdin :D

Kanka bunu getirmiş :

1308004bwz4.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt