Antu'dan Enstantaneler - Sayfa 638 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bana bi amca demisti, o zamanlar calisiyodum.

dediki fatih terimin 4 sene şampiyon olup uefa kupası aldığı 4 sezonda feneri kadıkoyde yenemediniz dedi. benim kombinem var 98den bugune kadar falan fistan. bende yemekhanede cevap verdim, adam 50 yaşında falan vardı. futbolun amacı fenere ya da herhangi bi takıma yenilmemek degil kupa almaktir dedim. tum yemekhane ooooaaauuuıvvv yapti. bozdum herifi :asd:

Yalana bak :DD Kaleci de yedek kaleci Mehmet Bölükbaşı.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=pLqj3etk6rY[/media]

sonradan bunu diyende oldu. sonra çamura yattı bi kere işte falan dedi. genelde muhattap olmam rakip takim fanlari ile

Yav daha 2 sene önce kendi yöneticileri bile "yarı final oynayan ilk türk takımı olmaktan dolayı gururluyuz" gibisinden laflar etmişti :D Yöneticisi bu olan kulübün taraftarından ne beklersin ki :D Kim demişti hatta dombili demişti sanırım hani şu kiğılı dedikleri :asd:

Yalana bak :DD Kaleci de yedek kaleci Mehmet Bölükbaşı.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=pLqj3etk6rY[/media]

Ey gidi hatıralar :redface: Bu maçtaydım ben ama deplasman tribününde değil :D Galatasaray'ı canlı olarak ilk izlediğim maç buydu. Hatta ilk yarı resmen adamları sürklase etmiştik. Hakan'ın kazmalığı tutmasa ilk yarı net 5-0 olurdu ama 2-0 olmuştu çok iyi hatırlıyorum. İkinci yarıda ise moldovan atmıştı bir tane 2-1 bitmişti maç.

Hatta devre arasında fenerliler fark yemeyelim de ne olursa olsun diyorlardı. Bir tane dayı bize böyle emre gibi eşşekler lazım diyordu köpek gibi koşacak eşşekler lazım! Gel gör ki dayımızın arzusu 10 sene sonra gerçeğe dönüşüyordu; Beleşoğlu denen şeref yoksunu kadıköy'ün yolunu tutmuştu :2aloh1:

Ey gidi hatıralar :redface: Bu maçtaydım ben ama deplasman tribününde değil :D Galatasaray'ı canlı olarak ilk izlediğim maç buydu. Hatta ilk yarı resmen adamları sürklase etmiştik. Hakan'ın kazmalığı tutmasa ilk yarı net 5-0 olurdu ama 2-0 olmuştu çok iyi hatırlıyorum. İkinci yarıda ise moldovan atmıştı bir tane 2-1 bitmişti maç.

Hatta devre arasında fenerliler fark yemeyelim de ne olursa olsun diyorlardı. Bir tane dayı bize böyle emre gibi eşşekler lazım diyordu köpek gibi koşacak eşşekler lazım! Gel gör ki dayımızın arzusu 10 sene sonra gerçeğe dönüşüyordu; Beleşoğlu denen şeref yoksunu kadıköy'ün yolunu tutmuştu :2aloh1:

forum olarak aramizda para toplayip seni kadiköydeki maca gönderelim abi, ama deplasman tribününe degil, belki bizim takim yillardir seni bekliyordur kadiköyde galip gelebilmek icin :D

forum olarak aramizda para toplayip seni kadiköydeki maca gönderelim abi, ama deplasman tribününe degil, belki bizim takim yillardir seni bekliyordur kadiköyde galip gelebilmek icin :D

Vallahi bende düşünmedim desem yalan söylemiş olurum :D Cidden ayağım çok uğursuz gelir fb'ye... O zamanlar daha küçüktüm tabi ve fenerli olan akrabalarım bazen güzellik yapıp maçlara götürürlerdi beni. Bende stadyumda maç seyretme keyfinden dolayı reddetmezdim. Hatta bu maçtan 2 ay önce fenerin gaziantep ile bir maçı vardı. Benim hiç stadyuma gitmediğimi öğrenince gel seni maça götürelim demişlerdi. Gel o muhteşem atmosferi gör belki sende fenerli olursun falan fistan :asd: Yav he olurum dedim siz merak etmeyin gittik maça. Adamlar tek kale oynadı direklerden toplar döndü çizgilerden toplar çıktı ve maç 0-0 bitti. 3 gün sonra da MTK Budapeşte denen bir köy takımına yenilip elendiler. Aziz rıdvanı kovdu zeman geldi :D Ondan sonra da bir daha toparlanamadılar zaten o sene... Biz ise UEFA'yı aldık :2aloh1:

En son 2006 yılında bir maça davet etmişlerdi beni. Gel boşta bilet var dediler. Fb-Milan maçına. Gitmek istemedim ilk başta ama Shevchenko ve Kaka'yı canlı izleme düşüncesi cezbedince gitmeye karar verdim. Sonucu söylememe gerek yok herhalde :asd:

[attachment=12351:4.jpg]

O maçtan sonra "seni bir daha fener maçına götüreni s....ler" demişlerdi çok iyi hatırlıyorum. O gün bugündür herhangi bir fb maçına davet almadım :2aloh1:

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    41.7 KB · Görüntüleme: 496
Vallahi bende düşünmedim desem yalan söylemiş olurum :D Cidden ayağım çok uğursuz gelir fb'ye... O zamanlar daha küçüktüm tabi ve fenerli olan akrabalarım bazen güzellik yapıp maçlara götürürlerdi beni. Bende stadyumda maç seyretme keyfinden dolayı reddetmezdim. Hatta bu maçtan 2 ay önce fenerin gaziantep ile bir maçı vardı. Benim hiç stadyuma gitmediğimi öğrenince gel seni maça götürelim demişlerdi. Gel o muhteşem atmosferi gör belki sende fenerli olursun falan fistan :asd: Yav he olurum dedim siz merak etmeyin gittik maça. Adamlar tek kale oynadı direklerden toplar döndü çizgilerden toplar çıktı ve maç 0-0 bitti. 3 gün sonra da MTK Budapeşte denen bir köy takımına yenilip elendiler. Aziz rıdvanı kovdu zeman geldi :D Ondan sonra da bir daha toparlanamadılar zaten o sene... Biz ise UEFA'yı aldık :2aloh1:

En son 2006 yılında bir maça davet etmişlerdi beni. Gel boşta bilet var dediler. Fb-Milan maçına. Gitmek istemedim ilk başta ama Shevchenko ve Kaka'yı canlı izleme düşüncesi cezbedince gitmeye karar verdim. Sonucu söylememe gerek yok herhalde :asd:

Ekli dosyayı görüntüle 17016

O maçtan sonra "seni bir daha fener maçına götüreni s....ler" demişlerdi çok iyi hatırlıyorum. O gün bugündür herhangi bir fb maçına davet almadım :2aloh1:

abi vallaha okurken cok keyif aldim... ama bilet fikrinden vaz gectim, forum olarak toplanip sana bir fenerbahce kombinesi almak sart oldu :D

BupidNmIcAAIbAh.png:large

twitterda gördüm ama bulamadım linkini. :DD

lacivert36 - 09.08.2014 20:00

bos.gif

Mesajı Gönderen: Ljames:cLink:4368345

bana öyle sponsorluklarla yapılan tesislerin havasını atma.Kaç para çıkmış cebinden senin başkanının?İnsanlar Fenerbahçe markası için sponsor olmuş‚paralar verilmiş ve tesisler yapılmış.Aziz Yıldırım olmasaydı Fenerbahçe´nin stadı olmayacak mıydı?

Sana neden hava atayim sen fenerli degil misin?yazik taraftarim diye geziniyorsun...Baskan cebinden odemiyor elbette ama kulubu cok iyi finanse ediyor ki hem en cok vergiyi odeyen kulup hem en az borcu olan kulup hemde piyasa degeri en yuksek kulup meydana getirdi.bugun 6s nin baskani borsa da yaptigi manipulasyonla kendi taraftarini bile soyarken senin boyle durust yonetilen bir kulubun oldugu icin gurur duyman gerekir.bugun fenerbahcenin marka degeri daha yuksekse ve sponsorlar fazla degerli buluyorsa sen tribunde bagirdigin ya da klavye basinda salladigin icin degil baskanin uyguladigi ve meydana getirdigi basarili yonetimden kaynaklandigi icindir...

:(

ok.gif
CENTAY - 10.08.2014 08:28

bos.gif

bu klüpte hiçmi şeref onur sahibi kongre üyesi‚divan üyesi yoktur? Bakın suçlama değil soru sadece.Bu adamın klübü kendi oyuncağı haline getirmesine hiçmi tepki veremez.Topumu satılmış‚aziz yıldırım maşasıdır‚mı acaba?

Bu adam kılıklı klübün başından temizlenmeden Fenerbahçeliliğimi askıya alıyorum çünkü şu an Fenerbahçe diye bir klüp yok.Aziz Bey´in andrapoz sıkıntısını giderdiği oyuncağı var.

Sırf bizim başımıza bela olsun diye almıyorlar içeri bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt