Antu'dan Enstantaneler - Sayfa 640 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ok.gif
Aqua - 12.08.2014 13:21

Aynı fikirde değilim ‚ GS bütün gücüyle asıldı lige Sniejder´i ‚ Drogba´sı ‚ Muslerası vs. ile. Hiç de zayıf değil bayağı kuvvetli bir takımdı. Başlarında da dünyanın en büyük hocalarından biri vardı.

Biz onlara 10´un üzerinde fark atıp bir ay kala şampiyonluk ilan ettik.

Son yılların en büyük başarısıdır ‚ hakkını vermek gerekir.

Asılsak alırdık ligi hırbo...

Aziz Galatasaraylıdır diye bir topicleride var , Antu.com Cep Forumları

ok.gif
Demir Fatih1907 - 11.08.2014 13:36

bos.gif

katılıyorum. aziz yıldırım Fenerbahçeli değildir‚ 6s ajanıdır. dikkat edin aziz yıldırım bu kulübe 1991 yılında futbol şube sorumlusu olarak girdi ve o günden beri futbolda yaşamadığımız hüsran kalmadı ve üstüne üstlük 6s başarıda bizi geçti. özellikle 90´lı yıllar hüsran yıllarıdır ve bunda kesinlikle aziz yıldırımın parmağı vardır

Evet fb'liler yeni bahanelerini ve komplo teorilerini buldular sonunda...

Ülkedeki fb'liler sınır dışı edilse veya akıl hasthanelerine kapatılsalar, bu ülke daha yaşanılabilir ve gelişmiş olurdu...Çağdışı,vizyonsuz,kafadan kontak herifler...

ok.gif
Aqua - 12.08.2014 13:21

Aynı fikirde değilim ‚ GS bütün gücüyle asıldı lige Sniejder´i ‚ Drogba´sı ‚ Muslerası vs. ile. Hiç de zayıf değil bayağı kuvvetli bir takımdı. Başlarında da dünyanın en büyük hocalarından biri vardı.

Biz onlara 10´un üzerinde fark atıp bir ay kala şampiyonluk ilan ettik.

Son yılların en büyük başarısıdır ‚ hakkını vermek gerekir.

Asılsak alırdık ligi hırbo...

Bu embesiller hep böyle işte , bizdeyken her adamı aşağılarlar ama gittikleri ilk dakikada çok klas adamdı, epey kaliteliydi ayrıldığı iyi oldu.Dünya'nın en iyilerindendi, ben oynunu beğeniyordum gibi zırvalar zırvalar...

ok.gif
imhotep06 - 12.08.2014 16:45

bos.gif

100.yılımızda bizi şampiyon yapan CL de çeyrek final oynatan Zico bizi şampiyon yapmamış

2010-2011 sezonunda bizi şampiyon yapan 2Türkiye kupası alan Al de yarı final oynatan Aykutşampiyon yapmamış

Geldiği ilk sezon bizi Nisanda şampiyon yapan Ersın Yanal bizi şampiyon yapmamış

kim kardeşim kim bu takımı şampiyon yaptı ?

Ben cevap vereyim :ŞİKE

Evela, buraya taşığınız Antu mesajları/yorumları icin müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.

Ayrıca da eklemek isterim;

Tüm bu yazılanlar, Fenerbahce'nin büyüklüğünü gösterir.

Ne uyanmasi yahu...

Ismail bilemem ne bolusporin basina gelse yine taraftar tantana yapar...

Bu adamlarin klup felsefesinde futbol yok ki uyansinlar...

Tren -inek iliskisi ile iliskilendirebiliri bu durumu

DoNJuaN_GoCMeN - 18.08.2014 23:29

bos.gif

Sen arapsın yaparsın mantığından hareket edersek en arap kişiyi getirsek CL´yi alırız sanırım..

Koptum la

ok.gif
Abifarketmez - 21.08.2014 23:18

bos.gif

Mesajı Gönderen: nemesisfb1907:cLink:4386832

bir tek çekindigim sneijder.. zaten gs kadrosu balon

Önüne düşen topa tek vuruş yapmaktan başka bi olayı yok oyun içinde çok pasif korkacak bişey yok bence.

ok.gif
Ercan Durmaz - 22.08.2014 01:09

bos.gif

adamların kadrosu büyük ihtimalle böyle olucak

Muslera

Veysel - Semih - Hakan - Telles

Melo - Selçuk

Olcan - Sneijder - Bruma

Burak

üstte yazdığım FB kadrosu 6s nin şu mantar kadrosuna fark atamazsa valla yazıklar olsun demekten başka birşey diyemicem kadromuz 3 gömlek daha üstün bunlardan‚futbolcularımızı görücez‚ bakalım hoca satmada oldukları kadar profesyoneller mi ?

ya neye göre bizden iyi kadroları oldukları düşünebiliyorlar hayret birşey caner emenikeyi çıkar bütün oyuncuları rezil ötesi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt