apandisit - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

apandisit

Seneler önce aile doktorum apandisit teşhisi koydu, ameliyat için hastaneye sevk etti.

Hastanede baktılar, doktor tuvalete git bir daha görüşelim dedi.
Yarım saat sonra geldim hiç bir şeyim kalmadı. Kabız olmuşum adam apandisit ameliyatı edecekti neredeyse beni.

Bu olaydan sonra 10 sene doktora görünmedim.
Şimdi bile doktora sadece çok mecbur olduğum da gidiyorum.

Sana da tavsiyem, doktora gitmeden önce bir tuvalete görün

Gscimbom mobil

Geçmiş olsun açıkçası bu kadar uzun süre beklediğin için appandisit çıkma ihtimalini düşük görüyordum.

Apandix perfore olmadığı için çok şanslısın

•quod erat demonstrandum•
Valla abi cerrah ameliyattan önce tomogrofi sonucun apandisit gibi görünüyor ama soru işaretli gibi bişey söyledi.ancak elle muayenede apandisit bulgusu daha düşük çıktı.Doktor yatış tavsiye etti ve eğer apandisitte bir sıkıntı yoksa işlem yapmadan kapatırız yarayı dedi.Ameliyattan sonra ise apandisitte delik varmış ve 1-2 günlük iş değilmiş.uzun süredir varmış.bağırsaktan gelen pislik de o bölgeye yapışmış.orayı temizlemişler

Valla abi cerrah ameliyattan önce tomogrofi sonucun apandisit gibi görünüyor ama soru işaretli gibi bişey söyledi.ancak elle muayenede apandisit bulgusu daha düşük çıktı.Doktor yatış tavsiye etti ve eğer apandisitte bir sıkıntı yoksa işlem yapmadan kapatırız yarayı dedi.Ameliyattan sonra ise apandisitte delik varmış ve 1-2 günlük iş değilmiş.uzun süredir varmış.bağırsaktan gelen pislik de o bölgeye yapışmış.orayı temizlemişler
iyi olmuş boşver hayatın boyunca başına bela olacaktı geçmiş olsun

Üst Alt