Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL

Jeep Cherokee 4x4 V8, 5.2 ya da 5.9 cc iyidir. Meraklısından alacağın için genelde de bakımlı olur, sıradan ekonomik araba binicisi değil. Offroad araç, içi de gayet konforlu oluyor baya kullandım bunlardan. Aracı temiz tutar bakımını yaparsan sonradan satması da çok zor değil, yine meraklısına veriyorsun çünkü. LPG+ Benzin örnekleri daha fazla ama şunların sadece benzin olanları var, onlardan bulmaya çalış.

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 31.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 411764607

1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 46.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 463316462

Sırf benzin olanları var yalnız onlardan bak, yine Bronco ve Chevy Blazer da fena araç diil. LPG'lerle bi sürü otoparka sokmazlar seni. Benzin yiycen biraz.

Bi de dizel olanları almaz, 2001 model olanlar, onların motor italyada mı ne yapılıyor, Amerikan motor değil.
offroadı ne yapsın adam reyiz

Şu sahibinden.com falan gıbı sıtelerın kapatılması gerek piyasanın ıcıne edıyorlar rekabet kurulu bu ıse el atsa iyi olacak

Zaten istanbul'da işe gidip gelirken önemli birşeyin yoksa arabayı napıcan ki? Ben genelde almıyorum istanbulda, iş için karşıya geçerken vapur ya da metrobüsle geçip metroya biniyorum çoğu zaman, bazen araba gerekiyor tabi o zaman alıyorum da gerek yoksa trafik ayrı dert park ayrı dert. Napıcan. Metrobüs 20 dkda geçiyor. Ordan metro 2 dkda Levent 2 dkda osmanbey nereye gidiyorsan.. Eşine ver o kullanır gerçi.

Son düzenleme:
Jeep Cherokee 4x4 V8, 5.2 ya da 5.9 cc iyidir. Meraklısından alacağın için genelde de bakımlı olur, sıradan ekonomik araba binicisi değil. Offroad araç, içi de gayet konforlu oluyor baya kullandım bunlardan. Aracı temiz tutar bakımını yaparsan sonradan satması da çok zor değil, yine meraklısına veriyorsun çünkü. LPG+ Benzin örnekleri daha fazla ama şunların sadece benzin olanları var, onlardan bulmaya çalış.

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 31.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 411764607

1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 46.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 463316462

Sırf benzin olanları var yalnız onlardan bak, yine Bronco ve Chevy Blazer da fena araç diil. LPG'lerle bi sürü otoparka sokmazlar seni. Benzin yiycen biraz.

Bi de dizel olanları alma, 2001 model olanlar, onların motor italyada mı ne yapılıyor, Amerikan motor değil.

Bu eski cherokeeler sağlam ve keyifli araçlar.

yakıt sorunu yaşar diye düşünüyorum. ama otomobilden de çok anlamam. 5.2 motor nedir Türkiye için çok büyük bir hacim :)

2012 C3 Dizel Manuel,esimin arabasi ,trigger,debriyaj takimi,aku ve lastikler son bes ay icinde orijinali ile yenilendi 104binde full modelin bir alt modeli diye biliyorum dusunursen ozelden yazabilirsin ancak arac Mersin'de 36 olur son zira daha bakim taksitleri bitmedi 3500 tl bakim yaptirdim muayenesi 2018 Agustos,lasikler Bridgstone aku Varta marka @SeyfettinAK

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
2.el o fiyata otomatik araba sizin yerinizde ben olsam almazdım.Diesel olarak bakıyorsanız daha da kötü bence.fazla km'de diesel aracın bakımları daha ağır diye biliyorum.Kendim 2012 jazz otomatik kullanıyorum.Ben aracımdan çok memnunum ve o aracın bir eski model olanlarını size önerebilirim.Şimdiden hayırlı olsun

Üst Alt