Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım

Cevap: Aradığımız Yerli Solbek | Hasan Ali Kaldırım

ek olarak ;

Ömer Toprak

Cafer can Aksu

Emrah yollu

Serdar Eylik

Berk Neziroğulları

Aradığımız sol bek kısmını görünce kesin Hasan Ali dir dedim. Bende çok beğendim adamı ama Kayseri sevabını verir oyuncusunu vermez bize.

Çoktan alınmalıydı ama hala geç değil.Devre arası satmazlar sezon sonu Servet,Hakan,Çağlar ve Gökhan Zan'dan herhangi ikisi artı paraya hayır demezler.

Balta ve cağlar ile takas yapalım devre arası. Bir taşile iki kuş vurmuş oluruz: gereksiz ve faydasız adamlardan kurtulmuş, adam gibi de sol bek almış oluruz!

özügr çek mi hasan ali mi bence özgür çek i alma olasılığımız bildiğiniz sebeplerden ötürü daha yüksek.

Biraz akilliysa zaten teklifimizi hemen kabul eder, kendini gösterip hem Milli Takim'da hem Galatasaray'da vazgecilmez olur, daha ne istiyor?

3-5 Milyon + 2 oyuncuya hayir diyemez Kayseri.

Sol taraftan bindirir, yardırır, kondurur diyen arkadaşlar hiç seyrettiler mi acaba? 3-4 maçını seyrettim hiç de öyle birine benzemiyordu. Geçen sene gol ve asist ortalaması 0'dı zannedersem. S ol bek dediğin adamın 1 ortası olur hiç değilse arkadaş...

Hasan Ali çok küçük yaşlardan beri minik Milli Takımlarda oynuyor bildiğim kadarıyla. Ayrıca Hakan Balta ve Volkan Yaman Milli olduktan sonra bize transfer oldular..

Sonunda kararımı verdim bu adam bildiğin vasat.Maç içinde hucuma destek desen yok,defansif açıdan iyi desen onda da en fazla Balta kadar.Yani kısaca sadece Balta'nın en kötü olduğu dönemden daha iyi olabilecek bir sol beke ihtiyacımız yok bizim.Sol bek alacaksak bu isim yabancı olmalı bence.Ve hatta aynı zamanda stoper oynayabilen bir isimde olmalı CHİVU gibi yani.

Sonunda kararımı verdim bu adam bildiğin vasat.Maç içinde hucuma destek desen yok,defansif açıdan iyi desen onda da en fazla Balta kadar.Yani kısaca sadece Balta'nın en kötü olduğu dönemden daha iyi olabilecek bir sol beke ihtiyacımız yok bizim.Sol bek alacaksak bu isim yabancı olmalı bence.Ve hatta aynı zamanda stoper oynayabilen bir isimde olmalı CHİVU gibi yani.

Mesela bu sene serbest olan Dede veya Raul Bravo'dan biri olabilirdi..

@3HasanAli3

Hasan Ali Kaldirim

Bugün oynanan macta sakatlanan yekta kurtulusa gecmis olsun, ins sahalara cabuk döner ayrica galatasarayi kazandiklari icin tebrik ediyorum

4 hours ago via Twitter for BlackBerry®

Size söyliyim, bu adam Galatasaraylı :)

Defansif olarak oldukça iyi, ofansif yönü gelişmeye açık, çok istikrarlı, sakatlık ve kart sorunu yaşamayan, sağlam karakterli çok genç bir oyuncu. Yerli sol bek olarak 1. tercihim olurdu. Para + Çağlar şeklinde alınmalı.

Üst Alt