Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Cevap: Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Yeni üyelere hep itici mi davranılır bu forumda yoksa siz mi böylesiniz renktaşlar?

Kardeş iticilikle alakası yok burda bu konuda hoş olmayan anılar yaşandı ve sen birden çok iddialı girince ters geldi ben dahil herkese.

Sabah belge istedik hala yok piyasada,şu ana kadar zaten hoşgeldin-hoşbulduk dışında bir diyalog yok neredeyse.

Bu konuyu açmadan önce transfer önerilerinde yazman çok daha mantıklı olurdu.

Belki yanılıcaz ama şu ana kadar yanılmadık:)

Yeni üyelere hep itici mi davranılır bu forumda yoksa siz mi böylesiniz renktaşlar?

Yeni üye olmakla ilgili birşey değil, scout olduğunu belirtmeden normal muhabbete girseydin sıkıntı olmazdı fakat sen öyle yapınca haliyle bi kanıt bekliyorlar bunun karşısında. Benim için farketmez açıkçası zamanla çıkar zaten ortaya neyin ne olduğu

Forumda yeniyim , aslında sosyal paylaşım sitelerinde yeniyim o yüzden bilgilendirilme ihtiyacı duyduğumu söylemiştim bana kimse yardımcı olmadı ve dediğim gibi sabahtan beri bu tavırlarla boğuşmaktan bir şey yapamadım.

Kardeş iticilikle alakası yok burda bu konuda hoş olmayan anılar yaşandı ve sen birden çok iddialı girince ters geldi ben dahil herkese.

Sabah belge istedik hala yok piyasada,şu ana kadar zaten hoşgeldin-hoşbulduk dışında bir diyalog yok neredeyse.

Bu konuyu açmadan önce transfer önerilerinde yazman çok daha mantıklı olurdu.

Belki yanılıcaz ama şu ana kadar yanılmadık:)

Forumda yeniyim , aslında sosyal paylaşım sitelerinde yeniyim o yüzden bilgilendirilme ihtiyacı duyduğumu söylemiştim bana kimse yardımcı olmadı ve dediğim gibi sabahtan beri bu tavırlarla boğuşmaktan bir şey yapamadım.

Sende haklısın o konuda ama bugün herkes gergin idare et olucak o kadar transferi takan yok sinirini çıkartmaya çalışıyor herkes.

Lig elden gitti loo,bırakın scoutluğu.

Şu saatten sonra bu ülkede scout falan olunmaz.

Limon sat,hiç yoktan para kazanırsın..

Bence pozitif karsilamalisin cünkü istedigin ilgiyi ve popülariteyi buldun :)

Eger bunu istemeseydin, konu acip, üzerine basa basa ben 'Scout'um' demezdin.

Ayrica bence 'Scout' olman senin futbol bilginin diger kisilerinkinden daha cok veya az oldugu anlamina gelmez. Özel bir muamele bekleme yani. Saygiyi 'ben Socut'um' diyerek kazanamazsin. Zamanla hak edilen ve kazanilan bir seydir :)

İskenderun DÇ'de bi 5 numara var.Önlibero oynuyor.Zehir gibi çocuk.Ona da bakın bi ara.

Bir üye eğer yeni üye ise bu kadar sabırlı olamaz, tecrübeli olması lazım.

Bu çocuğu bir yerlerden tanıyoruz galiba. Tuna özellikle tanıyor :)

la bi adamı rahat bırakın zamanla görürüz ne olduğunu..

Gelen bütün scoutlara FMci yakıştırması yapıp gönderiyorsunuz.Madem bir hakimiyetimiz ve bilgimiz olduğunuza inanmıyorsunuz GSC scout bölümünü iptal edelim olsun bitsin.Şu kadar zamandır scoutluk yapıyorum şurada her gelene FMci yakıştırması yaptınız.. Bana hala yapıyorsunuzdur hatta !

Üst Alt