Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Cevap: Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

yok mu bana yardım edecek renktaş ? :)

Transfer sezonunun başlamasyıla beraber "Transfer Nöbeti" diye bi konu açılır, o konuya yazabilirsin duyumları fakat öncelikle yönetimle paylaşman ve onay alman gerek kaynak belirtemediğin için

Bu arada hoşgeldin umarım kalıcı olursun forumda :tiphat:

Biraz zaman geçirdikten sonra alışırım umarım teşekkürler hocam bilgi için.

Ha ne yaparsan yap ama "Transfer Önerileri" basligina girme.

Girersen cikamazsin, sonra demedi deme. Bilen bilir orada neler oldugunu.

Evet renktaş aynen odur onu da yeni açtım pek aram yoktur böyle sosyal medyayla aslında. :)

Geçtiğimiz yıllarda bir scout vardı yine sözde. İnşallah benzer durum olmaz. Olursa zaten gereken yapılır:)

Hoşgeldin.

Almanya'da başladı kariyerim , futbolun sürekli içinde olmaya çalıştım aktif olarak veya başka şekilde.Bilgi birikimimi tamamen topladığımı düşündüğümde kulüplere oyuncu önererek başladım bu işe.Bazıları memnun kaldı bazıları kalmadı ama genelde kaldılar fikirlerimden.Gezmediğim ülke , şehir kalmadı neredeyse Avrupa'da. Devamında da günümüze kadar geldim.Avrupa futbolunu iyi bildiğimi düşünüyorum , naçizane. Diğer bölgelerde de arkadaşlarım var.Zamanında bazı scouting şirketlerinde çalışmışlığım var ancak şuanda kendi başıma çalışıyorum. :)

türkiyede yaptıgın işlerden birkaç örnek verir misin -? hangi takıma ne önerdin yada kimi aldırdın

Berat renktaşım güldürdün. :)

Assaidi olayı vardı bir ara bilmem hatırlar mısınız Galatasaray için adı geçmişti onu örnek verebilirim. Her ne kadar medyaya yansımasa da Younes Belhanda vardı. Şimdilik bunlar geldi aklıma . :)

Üst Alt