Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Cevap: Aranıza Katılmaktan Şeref Duyuyorum

Tamamdır renktaş.Ancak scout raporları biraz sıkıcı olur en iyisi ben resmi değil de foruma uygun bir tane hazırlayayım senin için de uygunsa.:)

Resmi olursa daha iyi olur bencede, çünkü forum olarak yönetimle bağlantısı olan arkadaşlar var. Arasıra GSC olarak oyuncu öneriyoruz, altında senin imzanla önerebiliriz diye düşünüyorum...

Tamam o zaman ben basit bir futbolcu bilgi paylaşımı sandım hocam öyle bir niyet varsa tabi ki resmi bir tane hazırlamak şart olur. :)

Resmi olursa daha iyi olur bencede, çünkü forum olarak yönetimle bağlantısı olan arkadaşlar var. Arasıra GSC olarak oyuncu öneriyoruz, altında senin imzanla önerebiliriz diye düşünüyorum...

Hosgeldin hocam, ins'Allah uzun zaman aramizda kalirsin, tatli ve heyecanli sohbetlerimiz olur :)

Scout olmak için ozel bir diploma lazimmi ? bir gun Fransa'ya yoln duserse, haber ver, çok merak ediyorum sizin isinizi

İnşallah hocam. :) Almanya'da sertifika alıyorsun scout olduğuna dair bu sertifikayla da futbolcu gözlemcisi olup çıkıyorsun.

Hosgeldin hocam, ins'Allah uzun zaman aramizda kalirsin, tatli ve heyecanli sohbetlerimiz olur :)

Scout olmak için ozel bir diploma lazimmi ? bir gun Fransa'ya yoln duserse, haber ver, çok merak ediyorum sizin isinizi

Kaan Öztürk resmi belgenin gizli kalması önemli ise, yöneticiler irtibat kurun derim. Hatta Ticket açabilirsiniz. Oradan belgeyi gösterin derim.

Merhabalar Kaan Bey;

Bu scouting işi nasıl bir iştir ? Yıllardır duyarım lakin, nüvesi ve ayrıntıları hakkında hiç bir şey bilmem. Mesela futbolcu'nun nesine bakıyorsunuz? Misal bir kasap, koyunun besili olup, olmamasına bakar, şöyle bir kucaklar, bırakır ve kesime uygunsa, ona para öder. Sizin kriterleriniz, kıstaslarınız nelerdir ?

Mesela futbolcuyu takip ederken, bu eleman ne yer, ne içer merak edip inceler misiniz ? Haleti ruhiyesi nedir, psikopat mıdır, sosyopat mıdır v.s bu durumlara dair incelemeler yapar mısınız ?

Master Yoda jedi ocağına alacağı, genç jedi'leri pek çok teste tabi tutar. Sizin önereceğiniz futbolcular için, bu tarz bir ön çalışma ve test programınız oluyor mu?

Ayrıca, benim yeğenin inanılmaz bir sol ayağı var. ''My left food'' filminden fırlamış gibidir. Bu çocuğu nerede scout ettirebiliriz ?

Yardımcı olursanız, sevinirim.

Üst Alt