Arda fena patladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda fena patladı!

Cevap: Arda fena patladı!

keşke bir kişi bu sene arda nın yerine geçseydi bu yaştaki bir futbolcunun üstüne hiçbir yerde bu kaar yük binmemiştir sezon başından beri ortasahada oynadı sağda oynadı solda oynadı forvet arkası oynası tek santrafor oynadı bitti çocuk ver isttistiklere bakın takımın en iyisi ona rağmen 1 maç kötü oynadımı arda birmiş 2 hareket yapar uff messi gibi bee diye övünürsünüz olaylara objektif bakalım inanın eşşek yüküyle para vseler bu seneki arda nın yerinde olmak istemezdim

Sadece Arda mı?

Rijkaard

Neeskens

Kewell

Elano

Neill

Gio

Bunların hepsi fazla bu zihniyete.

2 kupadan rezilce elen, şampiyonluğu 10 senedir doğru dzügün yenemediğin ezeli rakibine madara olarak kaybet, sonra senin gibi marjinaller çıksın böyle konuşsun. Git biraz maç seyret.İşkenbeden sallama. Bu takımda rijkaard'ın nesskensin,elano'nun ne faydasını gördün? Nedir bu elano takıntısı? Hala sizin gibilerin futboldan anlaması için bu takımın herkese yenilmesi mi lazım. her derbiyi kaybetmesi mi lazım. daha neyi bekliyorsunuz bu adamdan? o sizin beğenmediğiniz lukunku bile bu adamdan daha fazla gol attı. herkesin burun büktüğü iliç'in yaptığı katkılar ortada. Hala ne belkiyorsun? içinden messi çıkmasını mı? eheheh.

2 kupadan rezilce elen, şampiyonluğu 10 senedir doğru dzügün yenemediğin ezeli rakibine madara olarak kaybet, sonra senin gibi marjinaller çıksın böyle konuşsun. Git biraz maç seyret.İşkenbeden sallama. Bu takımda rijkaard'ın nesskensin,elano'nun ne faydasını gördün? Nedir bu elano takıntısı? Hala sizin gibilerin futboldan anlaması için bu takımın herkese yenilmesi mi lazım. her derbiyi kaybetmesi mi lazım. daha neyi bekliyorsunuz bu adamdan? o sizin beğenmediğiniz lukunku bile bu adamdan daha fazla gol attı. herkesin burun büktüğü iliç'in yaptığı katkılar ortada. Hala ne belkiyorsun? içinden messi çıkmasını mı? eheheh.

Takıntılı olanlar kendini böyle balıklama alıntılarla belli ediyor zaten :)

adam ne yapsa olay oluyor, giydiği ceketi bile saatlerce konuştular, şaka gibi. sinema kapattı, ülkenin gündemi değişiyordu az kalsın. bindiği araba mevzu oluyor, taktığı saati bile yazdılar. yetmedi, messi ile kıyasladılar.

medya cidden ağzına sakız yapıyor Arda yı, zorla üstüne gidiyorlar, çıkıp cevap verince daha da üstüne gidiyorlar.

ama yine de, Arda ya az laf çok iş diyorum. Gerçi adam çok iş yapıyor zaten, kaç sezondur kaçırdığı maç sayısı kaçtır acaba? ligde, avrupada, kupada, milli takımda heryerde çıktı çatır çatır oynadı. o zaman sadece az laf diyorum Ardacım. az laf iyidir.

bir de merak ettiğim şu var. Kaptanlığın Ardaya verilmesi, cidden Arda'da veya takımda birşey değiştirdi mi acaba? oyun olarak Arda yine aynı oyununu oynuyor.

ama takım açısından liderlik olarak bir artısını göremiyorum. Mesela Hakan Şükür, Bülent Korkmaz liderdi, o pazubandı takmaları fark yaratıyordu. Arda takınca bir fark göremiyorum ben

Yahu sizleri anlamiyorum !

Ne oldu´da taktiniz Arda´ya , Adam ne yapsa yaranamiyor !

bana bitane Futbolcu gösterin bu Takimda Arda kadar Fedakar olan, neyini Elestiriyonuz ?

Kötü mü oynuyor !

su an Takimda herkes kötü oynuyor. Servet olsun,Mehmet T. olsun,Caner olsun, Sabri olsun ,Mustafa Sarp olsun, Jo olsun , Elano olsun Hepsi Kötü !

Arda bu sezon 40mac oynadi , 10mac Forvet´de ,10mac Orta Saha´da, 20mac Sol acik´da!

Diyorsunuz ki Arda Özel Hayatina Dikkat etmiyor. EEE nasil oluyor´da bu Adam her Sezon en cok Mac yapan Futbolcularin basinda geliyor ! kendine bakmasza bu kadar Mac yapabilir´miydi. Lincoln Lincoln bagardiniz 2sene boyunca Adam yaptigi Mac sayisi 30!

Simdi Elano Elano bagiriyonuz ! Adam´da Tik yok , ne bir ara Pasi ne bir Adam gibi Sut !

Bos bos geziyor Sahada ! Gio 3mactir iyi oynuyor diyorsunuz birkere geriye gelip Pres yaptigini görmedim. Oyun Sikistiginda ilk Arda gelip Top istiyor. Sorumluluk Aliyor !

Yillardir fb-medyasi bu Cocugu yipratmak Adina herseyi yapiyor. Sizi bile Inandirdilar ya

Helal olsun Hepinize !

Şu başlığa yazı yazanların yüzde 99'u arda'nın bu temposuyla bu anlayışı ile İngiltere gibi bir ligde 6 ay bile barınamayacağını biliyor buna eminim,açık ve net gitsinde görsün şarkısını armağan ediyorum arda'ya bencede gitmeli ama kendini tartması ve gerçeklerle yüzleşmesi için gitmesini istiyorum,yoksa eminim bir sezon sonra geri küpçü dükkanına döneceğine...

Bunun kadar zamansız, gereksiz ve içeriği absürd bir açıklama olamaz.

Haliyle bu açıklama Galatasaray takım kaptanına hiç yakışmadı. Takımı derleyip toparlaması gerekip kalan haftalarda şampiyonluğa koşturması beklenirken, o çözünmeye katkısı olacak açıklamalar yapıyor. Bu gerçekten hiç olmadı!!!.

Edit : Maçla ilgili görüşlerimi maç topiğine kaydırdım.

Harbiden bu röportaj hakkında hala olumlu fikir bildirenleri gördükçe şaşırıyorum...Yani ya röportaj okunmamış yada algılamada sorun var...İçinde saçma sapan göndermeler bulunan zamansız düşüncesiz bir açıklama olduğu gün gibi ortada iken neyin kavgası yapılıyor anlamıyorum...Oldukça zor bir dönemden geçerken herkes yeterince gergin ve üzgün iken yapılan şu açıklama hakikaten fiyasko...

Ayrıca iki günde bir ben gidecem diyen adamı tutmasınlar artık,Syn.Polat her demecinde floryanın bilmem kaç kapısı var diyordu düzenli olarak iki günde bir bırakın ben gidiyorum diyen bir adama o kapılardan biri gösterilsin...

gitmek istiyorum lafı zoruma gitti.aylarca fotosunu avatar yaptım,formalarıma ARDA 10 yazdırdım,kimseye laf söyletmedim vs. ama dediği laflara bak.gerçekten üzüldüm...

Yorumların hepsini okumadım ama çoğunda herkesin yazdıkları aynı geldi. Derdiniz ne yahu Arda'yla. Adama bir kere de "doğru söylemiş" diyemiyorsunuz. Ne istiyorsunuz çocuktan. Kime ne yapmış? Adam o sahaya sakat sakat çıktığı maçlarda sırf sizin için bir tarafını yırtıyor. Bizler sevinelim diye. Adam derdi mi yok belki de futbol hayatını riske atarak sakat sakat oynasın. Bu kadar acımasız davranmayın, yazık yahu.

Çok doğru şeyler söylemiş. Bugün Javier Zanetti'nin oynamadığı yer yok. Devşirile devşirile öğrenmedi ya. Adama öğretilmiş herşey. Nistelrooy'un nerede başlayıp nerede devam ettiğini biliyoruz. Çalışmayla öğrenilmez ki böyle şeyler. Öğretiliyor işte. Doğru söylüyor.

Caner konusunda haklı bu yüzden. Adama zamanında defans yapmayı da öğretselerdi şu anda o mevkiide sıkıntı çekmiyor olurdu.

Yaw, dogru soylemis'te, simdiden Avrupa'yimi dusunuyor?

Ciksin oynasin futbol'unu, CL'e götursun sonra nereye gitmek istiyorsa gitsin.

Sanki Premier League Arda'yi bekliyor.

Çok konuşuyor üzerine vazife olan olmayan herşey hakkında konuşuyor. Bütün sezon en kritik maçlarda lapa gibi oynadı hala alkış bekliyor. Ayrıca terbiyesiz, vefasız onu bu kadar kollayan taraftara kalkıp "homurdanıyorlar" diyebiliyor helal olsun.Saraçoğlu milli stad olsun sende €mr€ abinin yanına gidersin abi kardeş o güzel(!) stadda oynarsın. Elalemin Rumeni geliyor "Sami Yen benim mabedim" diyor şu ettiği söze bak!

Çamuru defansa atıyor kornerden gol yersek diyerek haberi yok takım savunmasından, total futboldan ya da birşeyleri örtbas için defanstaki arkadaşlarını kurban ediyor yazık!

Sinem seni üzmüyor senin gönlün şen Galatasaray ligde 4. sırada, deplasmanda nal topluyor senin belin sakat! Tövbe Yarabbim bu konuya girmeyeceğim banlanırım düşüncelerimi buraya dökersem. Arda ve Sinem'in gönlü şen olsun gerisinin canı cehenneme ne güzel hayat.

Kendini ne sandığını nerede gördüğünü bir anlasam en çok onun haddiymiş! Lampard ile Gerard'ın yaptığı işin yarısını yap öyle konuş.

Bu millet sapık arkadaş harbi öyle... Bunu kabul ettim. Zaten messi'ye "balon"

ibrahimovic'e "kazma", kaka'ya "bir iş beceremiyor" falan deniyor bu forumda. Arda'ya sallanması da doğal tabii. De iftira atmayın be...

Tekrar yazacağım zenciyi çünkü tam yerine cuk oturuyor. Bütün konuşmayı okuduysanız ve aklınıza sadece "Gitmek istiyorum" ya da "Saracoğlu milli stadımız olsun" kaldıysa size gelsin;

cem yılmaz'ın şovunu bir gazeteci eleştirmiş."hep zencilerin şeyleri hakkında konuşuyor" demiş.

cem yılmaz ise cevap olarak "3 saat konuştum bir o kaldıysa aklında birşey diyemem" demişti.

Ayrıca adam "Mesela" demiş. Mesela saracoğlu milli stat olsun. Yahu yok ne uğraşıyorum kafanız başka yere çalışıyor sizin...

Sen o yazının kilit noktasını bile yakalıyamamışken böyle örnekler vermen ne garip değilmi...Sorun saroçoğlunda oynansın demesi herkes onu eleştiriyor zaten,Allahım sen sabır ver...Çeşit güzel ama bu kadarıda fazla be...

Sen o yazının kilit noktasını bile yakalıyamamışken böyle örnekler vermen ne garip değilmi...Sorun saroçoğlunda oynansın demesi herkes onu eleştiriyor zaten,Allahım sen sabır ver...Çeşit güzel ama bu kadarıda fazla be...

Geçmiş sayfaları oku da gel. Kim neyi eleştirmiş biliyoruz. Sen üstüne alınma onlarla ilgili yazmadıysan.

Kapiş?

Yahu Arda'ya bu kin nefret neden? Anlayamıyorum gerçekten.. Adam çıkmış demişki üzerimdeki baskıdan sıkıldım. Ne yapsam sorun oluyor, bundan dolayı çekip gitmek istiyorum. Adamı bi öldürmediğiniz kalmış ya..

Üst Alt