Arda fena patladı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda fena patladı!

Cevap: Arda fena patladı!

Millette bi H.Şaş takıntısı var. H.Şaş ın GS çok faydası dokunmuştur. Adam dünya kupasının en iyi 6 oyuncusunda biri seçilmişti. Arsen Wenger ne kadar çok istiyodu adamı fener her dönem teklif yapıyodu şimdi de sanki Hasan rezil bir futbolcuymuş gibi lanse ediyolar.

Saadettin Saran'ın kendisi gelip 4 kat para teklif etmiş adama. Hasan Şaş kendisi söyledi televizyon programında. Hem de 2 sefer. Adam kabul etmemiş. "Ben Galatasaraylıyım" diyor. Neden? Taraftarın ağzında sakız olsun diye... Bu seviyede kaç tane oyuncu gördün takımında desen... Cevap yok...

Arda herşeyden önce çok iyi bir Galatasaraylıdır yenilincede ağlar ve üzülür.Bizim her mevkide oynayan oyuncumuz böyleo olsa ne iyi olurdu.

Acıyorum bu yorumları yapanlara. Takım iki maç kazansa öve öve bitiremez , yenilince ondan kötüsünü bulamazsınız. Ne kadar çok biliyorsunuz futbolu yahu, nasıl yargılıyorsunuz insanları. Fener medyasından farkınız yok.

Ardayı bu sene bir kere övdüysem, öyle bir yazımı bulursanız, forumdan üyeliğimi sileceğim.

Ben de size acıyorum, adamı ne hale getirdiniz pohpohlaya pohpohlaya..

resmen bitirdiniz adamı

Ardayı bu sene bir kere övdüysem, öyle bir yazımı bulursanız, forumdan üyeliğimi sileceğim.

Ben de size acıyorum, adamı ne hale getirdiniz pohpohlaya pohpohlaya..

resmen bitirdiniz adamı

Övsen ne yazar övmesen ne yazar. Şu anda Türkiye'nin en iyi futbolcusudur Arda Turan. Ne pohpohlanmaya ihtiyacı var nede senin sevgine , övgüne. Fener medyasıda övmüyor Arda'yı hiç beğenmiyor. Her yenilgide bu kadar adamı karalamaya gerek yok. Şu anda Galatasaray takımının kaptanıdır bu adam.

röportaj hoşuma gitmedi pek hayal kırıklığına uğradım o yüzden böyle bir yorum yaptım. kazanırsak tabiki övücem nabıcam başka sizlerde bırakın bu mantığı şimdi elanoyu eleştirenler son 7 haftada muthiş bir performans sergilese kapakmı yemiş olacak yani sadece mevcut durumu yorumluyorlar buda aynı şey

Arda inşallah gider Avrupa'ya. Bu taraftara Arda fazla.

Aynen senelerdir izledik biz.

Suat Usta , Cihan Haspolatlı , Orhan Ak , Bratu , Petre , Christian ,Almaguer'leri.

yine izleriz.

Neden hep o örnekler verilir.

Biz Ribery'i ,Perez'i , Fleurquin, Felipe'leri de izledik.

Orhan,Cihan zamanında da takım değildik.Son 3 yıldaki yıldız bolluğundan sonrada pek takım olduk diyemeyiz.

Övsen ne yazar övmesen ne yazar. Şu anda Türkiye'nin en iyi futbolcusudur Arda Turan. Ne pohpohlanmaya ihtiyacı var nede senin sevgine , övgüne. Fener medyasıda övmüyor Arda'yı hiç beğenmiyor. Her yenilgide bu kadar adamı karalamaya gerek yok. Şu anda Galatasaray takımının kaptanıdır bu adam.

biliyorum türkiyenin en iyi futbolcusu olduğunu, bu kötü arda bile en iyisi, o yüzden dünya kupasında değiliz zaten, en iyi oyuncumuz bitik bir arda olduğu için bitmişiz biz.

Varya çıksanız bütün kolpa lig maçlarını kazansanız adam gibi oynayıp sonra bu sıkıntıları çekmezsiniz Kaptan fenere yenilsenizde önemi olmazdı...

Sezonun ilk yarısı Ankaragücünden 7 dakikada 3 gol yedik,İBB ile olan maçlarımız son dakikada yediğimiz goller...

Çokdan 70 puanda olurduk rahat olurduk ama şans yok ki yanımızda.

Biz şanssızlıkdan puan kaybederiz fener şansı ile puan kazanır.

Üst Alt