Arda fena patladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda fena patladı!

Cevap: Arda fena patladı!

Ben yokken forum değişmiş baya :) üzüldüm gerçekten.İnşallah sadece forumdur değişmiş olan.Söylemek istiyorum son günlerde ota b.ka kızan,bağıran taraftara.Gittikçe daha çok fenerli oluyorsunuz bu kesin.Ve beni de çok üzüyor bu durum.Bazı yorumlar resmen kanımı dondurdu bu konuda.

Şaka gibi ya insanların tepkisi, okadar haklısın ki. Burdaki çogu insandan daha Galatasaraylıdır Arda buna eminim. Tepkilere bak yarebbim, aynı fikirde olmamanız çok dogal ama insanlıgınız nerde?

Kewell gitmek istemiyor.Kaç defa canlı yayında kalmak istediğini söyledi adam.Daha çok rijkaar ve bizim yönetim istemiyor bence sakatlık problemi var diye...Onun dışında kewell kariyerinin en berat dönemini geçirdiği liverpool'dan ayrılana kadar ayrılıcam filan dedimi? Kewell demez böyle şeyler...Ayrıca arda iyi bir kewell'ın 5 te 1'i kadar futbolcu değildir bence.Yani bu kariyerdeki bir adam böyle şeyler söylemiyor ama daha dünün çocuğu GALATASARAYlıyım ama liverpool'da oynamak istiyorum.Çünkü GALATASARAYA'a çok yakın liverpool diyor.Bu ne demek?"Ben öyle bir GALATASARAYlıyım ki giderken bile GALATASARAYlılığımı konuşturuyorum...." Ben buna yalan diyorum başkası ne der bilemem...

Adamı göndermek isteyen sizsiniz zaten hep senaryolar uydurdunuz. Elano, Gio, Rijkard hepsiyle kendi kafanızdan senaryo uydurdunuz Arda yı kötülemek için. Ayrıca ne var yani Avrupa ya gidersim Liverpool da oynamak istiyorum demesinde. Ronaldo Madrid de oynamak istiyorum demişti. Zaten Arda ilk parladığı senelerde bile herkes yok Barça ya gitsin yok Milan gitsin felan diyodu bu da çıktı ben gidersim Liverpol a gitmek istiyorum dedi. Ne var yani bunda abartacak. Herkes biliyo zaten Arda nın bir gün Avrupa ya gitceğini.

Kewell kim Arda kim ?

Birisi Worldclass profesyonel ve takımının formasını giydiği süre içerisinde beynini ve hırsını doğru orantılı kullanan takıma pozitif etki ettiği göze batan bir oyuncu.

Diğeri ise daha 23 yaşında ''futbol dehasıyım, liverpool a gitmek istiyorum, gitmek istiyorum'' diyen, yetenekli ancak yeteneğini yeterli gören bir futbolcu. Bu sezonki rezalet performansıda ortada.

O açıdan Kewell a neden ''s git'' denmediğini umarım anlamıştır bazıları.

Arda nın bu sezon ki performansı rezalet diyosan senle futbol tartışmam.

Şaka gibi ya insanların tepkisi, okadar haklısın ki. Burdaki çogu insandan daha Galatasaraylıdır Arda buna eminim. Tepkilere bak yarebbim, aynı fikirde olmamanız çok dogal ama insanlıgınız nerde?

Dengesiz dengesiz konuşup İnsan'ın sinirlerini bozmayın, Arda senden daha Galatasaray'lı olabilir ama benden değil ! sana bu hakkı kim verdi bizim yerimize düşünmek için ? edepsizlik yapmadan, kimsenin fikrine karışmadan haddinizi bilerek konuşun. Bütün sezon sahada ''s.çan'' bir Arda'yı burda ''Polyanna'' misali övmek zorunda değiliz !

fazla abartılacak bişey yok dediklerinde dobra konusmus her zamanki gibi 90 yasınada gelsem galatasaray taraftarıyım ama avrupaya gitmek istiyorum diyo adam dobra en azından politik cevap da verebilir ama öyle yapmamış.

Dengesiz dengesiz konuşup İnsan'ın sinirlerini bozmayın, Arda senden daha Galatasaray'lı olabilir ama benden değil ! sana bu hakkı kim verdi bizim yerimize düşünmek için ? edepsizlik yapmadan, kimsenin fikrine karışmadan haddinizi bilerek konuşun. Bütün sezon sahada ''s.çan'' bir Arda'yı burda ''Polyanna'' misali övmek zorunda değiliz !

"Kimsenin fikrine karışmadan haddinizi bilerek" diyip sonra "Arda bu sene iyiydi" diyen birine "senle tartışmam futbol cahilisin". diyorsun. Bu da zeka seviyeni gösteriyor. Ben Ardayı ovmedim bu kadar hakareti haketmedigini dusunuyorum. Aynı zamanda seninle aynı takımı paylaştıgım için de üzülüyorum.

Söyledikleri doğru veya yanlış, şampiyonluğa oynarken takımın kaptanı bunları konuşmamalı. Arda bunu çok yapıyor, her eleştiriden sonra medyaya çıkıp ona buna verip veriştiyiriyor. Tamam, bazı noktalarda haklı da ama yıllardan beri böyle Türkiye'de futbol, sen mi değiştireceksin düzeni be kaptan? Sabri'ye neler denildi yıllardır ne zaman çıkıp konuştuğunu gördünüz? Hakan Şükür bildim bileli eleştiriliyor, ne zaman çıkıp da konuştu? Caner'in futbol zekasını değerlendirmek sana mı kaldı be kaptan? Takıma odaklanıp, toparlayacağına böyle işlerle uğraşması, böyle demeçler vermesi üzücü gerçekten. Kim ne derse desin benim sevdiğim eski Arda değil bu. Futboluna girmiyorum hiç ama davranışları, demeçleri bundan 2 yıl önceki Arda'dan çok farklı. Taraftarın her ne hata yaparsa yapsın bağrına bastığı Arda'dan çok farklı. Belki hep böyleydi biz yeni görüyoruz, ya da "ben oldum." artık diyip de mi konuşmaya başladı bilmiyorum ama keşke orada burda değil de sadece sahada konuşsan be kaptanım, biz seni öyle sevdik öyle kalsın, lütfen.

Oynadığı maçların çoğunu mevki dışında forvette geçiren ona rağmen takımın ve ligin asist kralı olan attığı gollerle çoğu maçta 3 puan almamızı sağlayan adamın performansı rezaletse takım olarak atın çöpe bizi gitsin..

Sizin gibi sığ kafalı adamlar yüzünden türk futbolu ileri gitmiyor..Dünyanın en iyi futbolcuları efendi evinde oturan adamlar mı sanıyorsunuz?Manu oyuncuları mesela kaç kere sarhoşken yakalandı ronaldo mesela adamın yapmadığı şey kalamdı ama bu kadar tepki veriliyor mu?

Burda adam bi ceket alıyor ayakkabı alıyor olay oluyor ne bekliyorsunuz arda fakirdi hala lastik don giyip 20 mn luk takım elbiseylemi dolaşsın?

Adamı göndermek isteyen sizsiniz zaten hep senaryolar uydurdunuz. Elano, Gio, Rijkard hepsiyle kendi kafanızdan senaryo uydurdunuz Arda yı kötülemek için. Ayrıca ne var yani Avrupa ya gidersim Liverpool da oynamak istiyorum demesinde. Ronaldo Madrid de oynamak istiyorum demişti. Zaten Arda ilk parladığı senelerde bile herkes yok Barça ya gitsin yok Milan gitsin felan diyodu bu da çıktı ben gidersim Liverpol a gitmek istiyorum dedi. Ne var yani bunda abartacak. Herkes biliyo zaten Arda nın bir gün Avrupa ya gitceğini.

Ben arda için daha sezon başından hatta geçen seneden beri gitsi diyorum...Kimse ile alakalı senaryo kurmam....Arda kuruyor senaryoyu...Liverpool'a gitmek istiyorsa sadece liverpool'a gitmek istiyrum desin kimseyi kandırmasın GALATASARAY'a çok yakında o yüzden gitmek istiyorum diye...Liverpool'a gitmek isteyişinin birinci sebebi buymuş gibi gösteriyor...Fransadan lens'e gitsin o zaman bize daha çok benziyor o...

Oynadığı maçların çoğunu mevki dışında forvette geçiren ona rağmen takımın ve ligin asist kralı olan attığı gollerle çoğu maçta 3 puan almamızı sağlayan adamın performansı rezaletse takım olarak atın çöpe bizi gitsin..

Sizin gibi sığ kafalı adamlar yüzünden türk futbolu ileri gitmiyor..Dünyanın en iyi futbolcuları efendi evinde oturan adamlar mı sanıyorsunuz?Manu oyuncuları mesela kaç kere sarhoşken yakalandı ronaldo mesela adamın yapmadığı şey kalamdı ama bu kadar tepki veriliyor mu?

Burda adam bi ceket alıyor ayakkabı alıyor olay oluyor ne bekliyorsunuz arda fakirdi hala lastik don giyip 20 mn luk takım elbiseylemi dolaşsın?

:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

Yaptığı teknik yorumlar da gerçekten ülke altyapısının durumlarını gözler önüne sermiş. Bu konuda tebrik ediyorum. Açıkça da söylemiş 23 yaşında 4-4-2'de durulacak yerleri öğreniyorum. Caner içinde yetenekli ama ne yapacağını bilmiyor diye. Gerçekten ülkemizin altyapı sistemi rezalet, ondan sonra neden 70 milyonluk ülkeden devamlı düzgün oyuncular çıkmıyor diye kafa patlatırız.

Diğer kısma gelirsek, sezon sonu herşey netleşir gitmek isterse gider. Zaten bu sezon sonu büyük ihtimalle gideceği söylentileri vardı Galatasaray içindeki herkes de bunu biliyordu. Belkide bir klüple anlaşmış bile olabilir.

Trilyon kazanıyorlar saçımda beyaz saç çıkıyor baskıdan diyor asgari ücretle geçinen çocuk okutanlar ne yapsın ölsünmü

"Kimsenin fikrine karışmadan haddinizi bilerek" diyip sonra "Arda bu sene iyiydi" diyen birine "senle tartışmam futbol cahilisin". diyorsun. Bu da zeka seviyeni gösteriyor. Ben Ardayı ovmedim bu kadar hakareti haketmedigini dusunuyorum. Aynı zamanda seninle aynı takımı paylaştıgım için de üzülüyorum.

Kendi devrelerin ''Tercih ve Yorum'' arasındaki 180 derecelik farkı ayırt etme noktasında patlak vermişse, bu benim suçum olamaz.

Bende senin İnsan olmandan utandım şahsen, ama yapacak birşey yok, seninle aynı Oksijen'i tüketmek zorundayım.

Ben arda için daha sezon başından hatta geçen seneden beri gitsi diyorum...Kimse ile alakalı senaryo kurmam....Arda kuruyor senaryoyu...Liverpool'a gitmek istiyorsa sadece liverpool'a gitmek istiyrum desin kimseyi kandırmasın GALATASARAY'a çok yakında o yüzden gitmek istiyorum diye...Liverpool'a gitmek isteyişinin birinci sebebi buymuş gibi gösteriyor...Fransadan lens'e gitsin o zaman bize daha çok benziyor o...

Adamın dediklerini tam anlamıyon ondan sonra yorum yapıyon. Arda ne dedi Liverpool taraftarı oyuncusuna her zaman sahip çıkıyo oyuncusuna çok bağlı dedi. Bu yüzden bize benziyo dedi sende renkleri örnek gösteriyon;)

Trilyon kazanıyorlar saçımda beyaz saç çıkıyor baskıdan diyor asgari ücretle geçinen çocuk okutanlar ne yapsın ölsünmü

Ya şu acındırmaları yapıp durmayın. Tabi ki haklısın ama her trilyonları kazanan mutlu olacak diye birşey yok. Herşey para degil. Robert Enke gidip intihar etmedi mi trilyonlar kazanırken, kızını kaybetti depresyondaydı tamam ama demek ki herşey para degil. Çok para kazanıyor tamam ama bu adam Galatasaraylı, Galatasaray için herşeyi ama herşeyi yapıyor ona ragmen bu tepkileri gorunce beyazlarının çıkması kadar dogalı yok.

Anlaşıldı, içimizden birileri Polyanna rolüne kendini epeyce kaptırmış, tepki verilmesi gereken yerde herzaman yanlış tepki veren bir koyun kitlesi haline döndü Galatasaray'lılar.

''Başarılar, gelir geçer asaletin bize yeter !'' sözünü adeta futbolcu müsvettelerinin aymazlıklarını, utanmazlıklarını ve arsızlıklarını örtmek için kullandılar.

Beyniyle oynamayan, aklı yurt dışında olan, takımını önemsemeyen, özel hayatını işinin önüne geçiren futbolcu ''Pélé'' olsa kulağından çekilir.

Sadece düşün c.ronaldo bizde oynözel hayatı aynı olsa ama müthiş oynasa taraftar böyle eleştirimi yoksa yarasın koçuma mı der? Yeterki arda öyle olsun isrtediğini yapsın...Arda esas performansından dolayı eleştiriliyor...Bu arada sığ kafalı olan birilkeri varsa burada bir hiç uğruna eleştiride bulunan insanlar değil.Özel hayatlarıyla iş hayatlarını birbirinden ayıramayan futbolculardır...Harry Kewell buraya ilk geldiğinde karısı ile alakalı ne habere çıktı biliyormusun.Tamam bu ülkenin dilini bilmiyor ama karısının boy boy fotoğraflarını gazetelerde görmemesi imkansız...Konuştumu hiç harry?

Üst Alt