Arda fena patladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda fena patladı!

Cevap: Arda fena patladı!

Ya şu acındırmaları yapıp durmayın. Tabi ki haklısın ama her trilyonları kazanan mutlu olacak diye birşey yok. Herşey para degil. Robert Enke gidip intihar etmedi mi trilyonlar kazanırken, kızını kaybetti depresyondaydı tamam ama demek ki herşey para degil. Çok para kazanıyor tamam ama bu adam Galatasaraylı, Galatasaray için herşeyi ama herşeyi yapıyor ona ragmen bu tepkileri gorunce beyazlarının çıkması kadar dogalı yok.

Hayatın gerçeği ne acındırması.Enke nin intiharı bile hayatın gerçeği hayatta en önemli şey ailedir.Galatasaray için sana göre her şeyi yapar bana göre yapmaz görecelidir hocanın arkasından atıp tutarsan maç içinde pas atarken bile adam seçersen takımın için her şeyi yapmazsın

Yaklasik 2 yildir fb ve bjk Medyasi Arda'nin üzerine cok gidiyor. Nedeni Cekememezlik , biz Galatasaray'lilar kendi Alt yapimizdan yetisen Evladimiza Sahip cikiyoruz.

Cogu bjk ve fb'li Yazarlar , her mac sonucu Arda'yi yerlen bir Etmek istiyor.Neden kendi Altyapilarindan ne Futbolcu yetisiyor, nede Futbolcu cikip ilk11'in degismez ismi oluyor. Ama bakiyorum Maalesef bizim Taraftar Tonga'ya düsmüs, 2yildir Ugrastiklari buydu Zaten , Medya istedigini basardi.

Sizlere'de Helal olsun diyorum.

Bir İnsan'ın Trilyonlar kazanıp mutsuz olmasının 2 nedeni vardır; Ya amansız bir hastalığa yakalanmıştır, ya da Gerizekalıdır; parasını doğru şekilde yani mutlu olabileceği şekilde yönlendirmez.

Saçına ak düşmüş, kardeşimizin eleştirilerden, o zaman derbi maçında ceylan gibi sekerken sahaya ''Kahraman Olayım !'' diye girmeyeceksin, sakatsan otur kulübede, takımın zaten bozuk çarkının iyice arasına sıkışma.

Velhasıl, saçına ne düşerse düşsün, sahadaki futbolu Arda'nın kafasında Galatasaray'ı bitirdiğinin en büyük göstergesidir. Bakın ne demiş aynı dergiye; ''10 tane Euro XXXX maçı olsun hepsinde iyi oynarım !'' peki sana sorarız beyefendi; 'Galatasaray'da neden oynamıyorsun ?'

Arda sezon sonu en yüksek ücreti veren kulübe verilmeli, şahsi kanaatim Liverpool ya Arda bu kadar ellerine koz verdiği için ucuza kapatır ya da bu performansla transfer etmez.

Adamın dediklerini tam anlamıyon ondan sonra yorum yapıyon. Arda ne dedi Liverpool taraftarı oyuncusuna her zaman sahip çıkıyo oyuncusuna çok bağlı dedi. Bu yüzden bize benziyo dedi sende renkleri örnek gösteriyon;)

sen beni anlamamışsın. Ben diyorum ki arda oynuyor...Ne diyor arda avrupaya gitmek istiyorum ama belkide yapamıycam oralarda...Sonra ne diyor Liverpool''u istiyorum çünkü GALATASARAY'a benziyor...açık kapı bırakıyor kendine geri dönmek için,garanti altına alıyor...Komik olmasın Şimdi barca istese gitmiycekmi? anlıyorum elimde olsa tercihim liverpool olurdu demeye getiriyor ama öyle değil..."Giderken bile GALATASARAY lılığımı konuştururum böyle GALATASARAYlıyım ben..." Benim anladığım budur...Taraftarları destekliyor liverpool'un bu yüzünü bize benzetiyor diye değil lens ve liverpool 'u alt alta koy lens bize daha çok benziyordur... liverpool'dan bize daha çok benzeyen(her yönüyle) bir sürü takım vardır onları da sölesin o zaman.Liverpool'a gitmek isteyişinin birinci sebebi buymuş gibi göstermesin...

yaa allahaşkına yapmayın bırakın galatasarayı ülkede kaç tane arda var.tamam hataları yokmudur vardır ama bukadar şiddetli eleştiriyi haketmiyo bence.

Metin Oktayı görmedim.Söyledikleri ve anlattıkları gibiyse bu sınıfa girer.

Ben diğer efsane olmuş oyuncularımıza (Bülent,Tugay,Hakan ş,Arda vs.) hatta yöneticilerimeze karşı empati kuruyorum.Ama kendi sevgim ve onların Galatasaray sevgisi arasında çok fark görüyorm.Hepsi efsanedir öylede kalacak fakat Galatasaraylılık derecesi hobi niyetindeymiş gibi geliyor bana.Belkide Metin Oktayı o yüzden çok seviyoruz.

Galatasarayı tutuyorum,Galatasarayı seviyorum evet ama bence bu sevginin ne derecede olduğu önemli..

Sadece düşün c.ronaldo bizde oynözel hayatı aynı olsa ama müthiş oynasa taraftar böyle eleştirimi yoksa yarasın koçuma mı der? Yeterki arda öyle olsun isrtediğini yapsın...Arda esas performansından dolayı eleştiriliyor...Bu arada sığ kafalı olan birilkeri varsa burada bir hiç uğruna eleştiride bulunan insanlar değil.Özel hayatlarıyla iş hayatlarını birbirinden ayıramayan futbolculardır...Harry Kewell buraya ilk geldiğinde karısı ile alakalı ne habere çıktı biliyormusun.Tamam bu ülkenin dilini bilmiyor ama karısının boy boy fotoğraflarını gazetelerde görmemesi imkansız...Konuştumu hiç harry?

Takımda en iyi performans gösteren adam istasitkler ortada..c.ronaldo bek oynasın eleştirin o zaman.Bu adam ligin 10. haftasından beri forvet oynuyor hayatında oynamadığı oynayamıyacağı yerde?

verdiği cevaplar tamda ilkokul mezunu topçuların sözleri.tam bir cahil ve bu adam galatasaray kaptanı hemde haketmediği halde.

boş zamnalarında ps3 oynayacağına 4-4-2 neymiş onu öğren yada git salonda çalışda yağlı göbeğini erit.dibe vurmuş türk futbolunun starı kötünün iyisi.sezon sonu mutlaka gönderilmeli bu adam yoksa ikinci bir hasan şaş olacak.

bu söylediği laflara bakarsak vatan gazetesinde gökmen özdemir e kimin öttüğü belli oldu.teknik direktörünün ayağını kaydırmaya çalışan büyük kaptan!!!!senden önceki kaptanlarıda!!!! gördük geçen cumartesi onların yolundan git.

madem saraçoğlu stadını o kadar seviyorsun git orda oyna o zaman seni tutan yok.bide utanmadan çok baskı altındayım saçım beyazladı diyor be kardeşim asgari ücretle geçinen adam ne yapsın söyle o zaman.

verdiği cevaplar tamda ilkokul mezunu topçuların sözleri.tam bir cahil ve bu adam galatasaray kaptanı hemde haketmediği halde.

boş zamnalarında ps3 oynayacağına 4-4-2 neymiş onu öğren yada git salonda çalışda yağlı göbeğini erit.dibe vurmuş türk futbolunun starı kötünün iyisi.sezon sonu mutlaka gönderilmeli bu adam yoksa ikinci bir hasan şaş olacak.

bu söylediği laflara bakarsak vatan gazetesinde gökmen özdemir e kimin öttüğü belli oldu.teknik direktörünün ayağını kaydırmaya çalışan büyük kaptan!!!!senden önceki kaptanlarıda!!!! gördük geçen cumartesi onların yolundan git.

madem saraçoğlu stadını o kadar seviyorsun git orda oyna o zaman seni tutan yok.bide utanmadan çok baskı altındayım saçım beyazladı diyor be kardeşim asgari ücretle geçinen adam ne yapsın söyle o zaman.

Yavaş gel.

saracoglu stadını seviyorum dememiş milli takımın belli bir stadı olsun demiş ayrıca arda ya bir küfür etmedigin kalmış senin takımının kaptanı ve sabri ile birlikte en yüregi ile oynayan adamı valla yazık ya sizin gibi dazlakları temizlemek lazım hadi eyw

saracoglu stadını seviyorum dememiş milli takımın belli bir stadı olsun demiş ayrıca arda ya bir küfür etmedigin kalmış senin takımının kaptanı ve sabri ile birlikte en yüregi ile oynayan adamı valla yazık ya sizin gibi dazlakları temizlemek lazım hadi eyw

Ağzından salyalar çıkarak saldıracağına yazıyı düzgün okusaydı keşke.. :rolleyes:

Neyse boşvermek lazım böylelerini..

Söyledikleri doğru veya yanlış, şampiyonluğa oynarken takımın kaptanı bunları konuşmamalı. Arda bunu çok yapıyor, her eleştiriden sonra medyaya çıkıp ona buna verip veriştiyiriyor. Tamam, bazı noktalarda haklı da ama yıllardan beri böyle Türkiye'de futbol, sen mi değiştireceksin düzeni be kaptan? Sabri'ye neler denildi yıllardır ne zaman çıkıp konuştuğunu gördünüz? Hakan Şükür bildim bileli eleştiriliyor, ne zaman çıkıp da konuştu? Caner'in futbol zekasını değerlendirmek sana mı kaldı be kaptan? Takıma odaklanıp, toparlayacağına böyle işlerle uğraşması, böyle demeçler vermesi üzücü gerçekten. Kim ne derse desin benim sevdiğim eski Arda değil bu. Futboluna girmiyorum hiç ama davranışları, demeçleri bundan 2 yıl önceki Arda'dan çok farklı. Taraftarın her ne hata yaparsa yapsın bağrına bastığı Arda'dan çok farklı. Belki hep böyleydi biz yeni görüyoruz, ya da "ben oldum." artık diyip de mi konuşmaya başladı bilmiyorum ama keşke orada burda değil de sadece sahada konuşsan be kaptanım, biz seni öyle sevdik öyle kalsın, lütfen.

Bunlara sitem ettiğimizi anlamak çok mu zor hakkaten, ellerine sağlık.

Eleştiriye de gelemiyoruz artık camia olarak

Eleştiri derken ne giydiğine kimle gezdiğine ne yaptığına değil bizim kastımız..

Biz burda kendimiz kızarız Arda'ya daha iyi olması için,ama başkasına da laf söyletmeyiz.

Aslansın sen kesseler ölmezsin demekle bir yerlere gelinmiyor, hali ortada Arda'nın.

Buyrun burdan yakın şimdi..

Arkadaşlar eleştirin ama eleştrinin dozunu kaçırmayın lütfen. Röportajın yapıldığı kişinin Galatasaray kaptanı oluğunu unutmayalım.

Ağzından salyalar çıkarak saldıracağına yazıyı düzgün okusaydı keşke.. :rolleyes:

Neyse boşvermek lazım böylelerini..

aynen ya hayır bizde zaten meşhur ok atmak salla da nasıl sallarsan salla yok neymiş arda trilyonlar alıyormuş arda sinema kapatıyomuş sanki diger futbolcular aç yatıyor ya adam kazanıyor sonucda kendi açıklamasıda var ben baba parası yemiyorum diyor adam kazandıgı parayı yiyor ne yani yatıralım ardayı gecekondu bi eve yerleştirelim kulupte para vermesin sadece yemek versin ardaya ya ne bu hınc öfke ya arda nın ölüsü yeter ya kötü de oynasa o arma için savasan oyuncuya ihtiyacımız var bizim sakat sakat oynayan eskişehirde takım yenik durumdayken isyan eden adamlara ihitiyacımız var galatasaray lı ölecegim diyen adamlara allah bana fenerbahçe forması giymek nasip etmesin diyen adamlara ihtiyacımız var zaten rakip taraftar medya adama saldırıyor bide biz kendi degerimizi yıkıyoruz ya yazık vallaa...

Üst Alt