Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Cevap: Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Yukardaki gibi "15 i getir , güle güle" mesajı yazan da var bu taraftarın içinde, Arda'nın bir gülüşü için dünyaları veririm diyen de. Kaptanının arkasında kapı gibi duran yönetim de çıkar bu klüpten, Efasnelerini teker teker yerin dibine batıran da.

Önemli olan insanın kişiliği. Bu kişilik bazen bugün olduğu gibi bizi kaosta bırakır, bazen birkaç sözle tüm hengameyi çözer.

Arda'nın kişiliği ne yazık ki bizi bir kaosta bıratı..

Sorun yurt dışı ise çıkıp "ben yurt dışında oynamak çok istiyorum, elime önemli bir fırsat geçti, taraftarlarımızdan ve camiamızdan müsade istiyorum, sözümü tuttum gideken para kazandırıyorum, bir gün geri dönüp kaldığım yerden klübüme hizmet edicem" dediği an bu kaos biterdi.

Eğer sorun uA ve medya ise: " Taraftar gurubumuz ve bir takım medya içinden bel altıma ve kişilik haklarıma metadik bir saldırı yapılmaktadır. Aklı selim taraftarlarımız ve etik değerlere sadık kalan medya mensuplarının da bu konuyu netlikle gördüğüne eminim. Kaptanlığı yaptığım, canımdan sevdiğim klübümü , bana doğruları öğreten ailemi utandıracak hiç bir eylemin içinde olmadım, olmayacağım. Doğruların ne olduğunu çok iyi biliyorum. Beni ben yapan değerlerim doğrultusundabu klübüme ve ülkeme hizmet etmeye devam edicem. Kötü söz sadece ve sadece sahibine aittir" der kaos biterdi.

Ne yazık ki (Arda'yı her ne kadar çok sevsekte) onun yaratmadığı ama onun çözemediği bu kaosu yaşamak zorundayız.

Yönetimin başarısızlığını Arda'ya yüklemek isteyen kendine taraftar diyen insanlara verilen tokat gibi cevaptır.

Yönetimin başarısızlığını Arda'ya yüklemek isteyen kendine taraftar diyen insanlara verilen tokat gibi cevaptır..

Şu 15'i getir güle güle espirisi bir türlü anlayamıyorum.. Neden mi ?

Arda, 2006'dan beri A takımda oynayan alt yapımızdan çıkma gs'lı bir genç topçumuzdur. 2009'a kadar performansının doğruğuna çıkmıstır. Bunu EURO 2008 3. ile taçlandırmayıda başarmıştır. Bu koca 3 sezonda eminimki benim gibi Arda'ya yeri geldiğinde sövende yeri geldiğinde sayanda olmuştur. O sövenler şuan " 15'i getir git " espirisini nasıl yapıyorlarsa o zaman sevindikleri zamandan kalma biraz saygıları varsa bence bu tarz iğneli ve ucu acık yorumlardan sakınmalıdırlar. Şuan şu vaziyette Arda'nın gitmesini ardanın tribünlerden gelen küfürler, medyadan gelen baskılar gibi her ne kadar ağır bi baskı altında olsada kaptanlığını sonuna kadar bu takımı, bu vaziyetlere nasıl getirdilerse ister bu sezon olabildiğince yukarı, ister ise önümüzdeki sezon şampiyon yapmak yine ARDA TURAN'ın elinde.. Ama bence o tamamen hazırlanmış bir gönderilme havasından kendisine bir yol bulmuş ve onu izliyor.. Umarım pişman olmaz umarım yine biz yine Türk futbolu kaybetmez..

Şu 15'i getir güle güle espirisi bir türlü anlayamıyorum.. Neden mi ?

Arda, 2006'dan beri A takımda oynayan alt yapımızdan çıkma gs'lı bir genç topçumuzdur. 2009'a kadar performansının doğruğuna çıkmıstır. Bunu EURO 2008 3. ile taçlandırmayıda başarmıştır. Bu koca 3 sezonda eminimki benim gibi Arda'ya yeri geldiğinde sövende yeri geldiğinde sayanda olmuştur. O sövenler şuan " 15'i getir git " espirisini nasıl yapıyorlarsa o zaman sevindikleri zamandan kalma biraz saygıları varsa bence bu tarz iğneli ve ucu acık yorumlardan sakınmalıdırlar. Şuan şu vaziyette Arda'nın gitmesini ardanın tribünlerden gelen küfürler, medyadan gelen baskılar gibi her ne kadar ağır bi baskı altında olsada kaptanlığını sonuna kadar bu takımı, bu vaziyetlere nasıl getirdilerse ister bu sezon olabildiğince yukarı, ister ise önümüzdeki sezon şampiyon yapmak yine ARDA TURAN'ın elinde.. Ama bence o tamamen hazırlanmış bir gönderilme havasından kendisine bir yol bulmuş ve onu izliyor.. Umarım pişman olmaz umarım yine biz yine Türk futbolu kaybetmez..

Espri yapmadımki.15 milyon euro ya satılsın bizde uğurlarız güle güle deriz.Taraftarı kendisinden soğuttu da bir gerçek.Gitsin hem biz kazanalım hem kendisi.Zaten kendide gitmek istiyor zorla burayamı bağlıcaz.

Eeeee o küfreden cahiller bir yere gitmeyecek ama :) Bugün sana degilse de, yarin yeni kaptanimiza küfredecekler :) O cahillerle savasmak yerine, kaçmayi tercih ediyorsun Arda, yapma bunu..

Kardeşim taraftar derken nasıl bir topluluktan bahsettiğin önemldir. Sen ve senin gibi düşünen ( bunu kötü anlamda algılamanı istemem ) kişilerin oluşturduğu taraftar vardır. Ki bunlar bence TELEGOL başta olmaz üzere bir takım haber organlarının ve medya kuruluşlarının haberlerine bağlı kalarak onların ardayı karalama ve yıpratma senaryolarını benimseyen, özümseyen bir etnik kimliğe büründüğü için kendi düşüncelerinde antiarda olup gelen paranın gerçekten türk futbolu ve takımları için taraflı tarafsız herkesin ağzının sulanmasına neden olan bir ücret olduğu için bence daha çok sempatik geliyor Arda Turan'ın gitmesi.. Tabiki Arda kendi kafasında gitmeyi planladıysa yolu açık olsun..

Kardeşim ben Telegolu filan kale almam merak etme.Salak saçma 1 kel 2 godoş eski hakem bozuntusu,birde ıq su -100 olan eski Galatasaraylı lakabı ayı olan bir adamı kale alan zaten taraftar değildir. Ben ardanın ne yapıp ne yapmadığına bakarım.Ardanın nasıl değişime uğradığını kendisini 3 4 yıldır takip eden herkes görebilir.Kendisinin zaten gitmek istediğini cümle alem biliyor.Bari giderken bize güzel para kazandırsın.2 yıl sonra tekrar geri gelir.Psikolojisi düzgün olarak.Bunda bişey yok.Arda yı en çok sevenlerin başında ben gelirim ama bazı hal ve hareketleri kaptan olan bir adama yakışmıyor.Alex te kaptan,Ardada ben alexi sakatken bir kez dışarda görmedim.Normalde nereye giderse gitsin sorun değil.

arda cin gibi gitmek istiyor deli gibi ama kendine yediremiyor bu olayi kullaniyor basin ve taraftarda gazi veriyor

hadi aslanim bu taraftar seni haketmiyor bilmemne

oda gitmek icin polata yalvariyor

durum bundan ibaret

bu itham değil zaten değil mi ? Arda' nın ağzından tek laf duymadan senaryolar uyduruyoruz serhat uluereni geçeceğiz yakında .

Tribün Tribün simdi Tribün suclu oldu. Evet belki Tribundeki ler ve Taraftarlar cok yanlis yapiyor. Ama ya MEdya ? her seye maydonoz olup, bide yetmeyip, yalan haber ler hep cikaran biz degiliz, sizsiniz. Her hafta maymun gibi laflarini degistiren de biz deigl, hincal uluc gibi adamlar.

Bir aynaya bakip utanmislarmidir ?

Bir adam gibi adam da yok ki, bunlara dur diyen, cikip 2 hafta önce "Reykard" büyük adamdi, iki hafta sonra ne oldu ? Futbolu cok bilmisler, ikinci siradan laf atmaktan baska bisey bilmeyenler, Türkiyede tek Tribün temizlenmemeli, MEdya da öyle, insanlarin beyni de.

Üst Alt