Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

Cevap: Arda:G.Saray kaptanına küfür edilmesin diye gitmeliyim

bir kac taraftar küfür ediyor diye bütün taraftarlar mi sulu oluyor ne güzel be.

acik kapi var diye cikacakmisin o kapidan?

altinda doner tekerlegi olan masadan dusmeyen oyuncak arabamisin derler adama?

yurt disi kapisini ua acmissa baskasida Gs kapisini acmiyormudur?

o kapiyi secmeme nedeni nedir.

Seni seviyoruz Arda bizi birakma diyenler ne

armutmu?

ASY nin kamuta merkezi bu embesillerdi(kuufur edenler),mabedinde kufur yiyosun.

adam da derki madem seviyonuz bu embesilleri niye susturamadiniz.demmek ki gitmem de bir mahsur yokmus diye dusunuyor .

(adam zaten gitmmek istiyor bu ayri mesele ama adama acik kapi biraktirdik .zaman li zamansiz gitmesi icin .bunu diyorum ben.)

Seni seviyoruz Arda bizi bırakma diyenler 1 sene önce adama küfredenler, protesto edenler ile aynı kişiler :) Dün açılan pankarttan bahsediyorum.

hah iste:)

birde o grupla alakasi olmayanlar var

uanin 1000 kati buyuklukte

benim maca gidememem benim sucummu?

forma alan onu bunu yapan adamlarin sucu ne

sen kimsinki bana kufrettiler bende kustum bilmemne

yemezler

biraz dusunen herkes ardanin milletin gazina geldigini ve zaten istedigi seye kilif uydurdugunu gorur

isteyerek yada istemeyerek

ama sonucta sari kartlik pozisyon arkadan mudahele tehlikeli

allahtan GS gole giderken yapmiyor ondan icimiz rahat

yoksa yerdi kirmiziyi taraftardan

duzgun bir yonetim bu islerin sonunu getirebilirmi?

getirebilir

e peki bu acele ne?

gelen yonetim adam degildir polat gibimi demek istiyor bize?

Herkes Galatsarayicin burda buda ayri bir polemik ha .yok o gidici bu kalici.

Kimisi Metin avbi icin sever kimisi rengine asik olur.kimisi basarisina bunu kimse yargilayamaz. Ben ali sami yeni tanimadan tuttum bu takimi abim sevdirdi tuttum sebebini bilmiyorum bile.Ama bugun destekleme istedigin basarili olmalarini istememdir,nebilim ardfayi sevmem dir.hakani sevmemdir.Nedensizde sevilir nedenlide sevilir. benim sevgime sevgi katar arda .ahmet, mehmet, galatasaryda.Azaltamaz ama duygulandirir.Cansiz bi arma olarak gormuyorum ben Galatsarayi.

Galatasaray bir spor klübü ve spor klüpleri sporda başarılı olamıyorsa, yok maddiyatımız söyle ileri, yok bizim camiamız böyle laflarıyla anca kendilerini kandırırlar.

ben diyorumki

ahmetin tamerin koydugu videolar gibi bir akim baslasa

birsekilde hissettirilse

arda gidemez

bizim icinde iyi olur

arda icin iyimi kotu olur bilmiyorum ama cokda bir tarafimda degil

evet gitmesinin gercek nedenlerine geliyoruz yavas yavas:)

devam edelim yavas yavas:)

Boşa:)

Galatasaray tribünlerine düzen gelir, yönetim arkasında durur belki bu değişimle. Söylediğin bu. En azından tribün kısmı.

Ya olmazsa?

Hep söylüyorum Alex de ıslıklandı evet. Hem de bütün stad tarafından. Ama o adam ıslıklarla oyundan çıkarken Aziz Yıldırım kalkmış ayakta alkışlıyordu. Adnan Polat da maç çıkışı "Taraftar tepki göstermekte haklı" demekle meşguldü.

Boşuna uğraşmayın Arda kime, nereye güvendiyse boşa çıktı. Vicdanınızı başka iddalarla rahatlatabilirsiniz ama gerçek değişmeyecek.

[video=youtube;3UfAD6MO4Sw]https://www.youtube.com/watch?v=3UfAD6MO4Sw[/video]

sence GSin basina

kaptanimiz atletiko ile swisotelde gorusmus

diyen bir baskan gelirmi?

bence gelmez

harbiden aysalin dedigi gibi adam trafik kazasi gibi adam

kaskomuz olmasa bitmistik

hah iste:)

birde o grupla alakasi olmayanlar var

uanin 1000 kati buyuklukte

benim maca gidememem benim sucummu?

forma alan onu bunu yapan adamlarin sucu ne

sen kimsinki bana kufrettiler bende kustum bilmemne

yemezler

biraz dusunen herkes ardanin milletin gazina geldigini ve zaten istedigi seye kilif uydurdugunu gorur

isteyerek yada istemeyerek

ama sonucta sari kartlik pozisyon arkadan mudahele tehlikeli

allahtan GS gole giderken yapmiyor ondan icimiz rahat

yoksa yerdi kirmiziyi taraftardan

İşte Arda onları göremez. Senin suçun değil tabi. Bu yüzden Galatasaray'ı temsil eden grup UA'dır diyorum. Arda'yı bu duruma getiren medya ve medyanın gazına gelen Ultraslan'dır. Bir kere bile toplu halde Ahmet Çakar'a tepki yapıldı mı bu sene ? Adamın cinsel hayatına kadar girdi. Kız arkadaşına küfretti. Biz burda bir taraflarımızı yırttık belki forum olarak ama medyada ses buldu mu ? Ama Ultraslan yapsaydı bunu müthiş bir ses getirebilirdi.

İşte Arda onları göremez. Senin suçun değil tabi. Bu yüzden Galatasaray'ı temsil eden grup UA'dır diyorum. Arda'yı bu duruma getiren medya ve medyanın gazına gelen Ultraslan'dır. Bir kere bile toplu halde Ahmet Çakar'a tepki yapıldı mı bu sene ? Adamın cinsel hayatına kadar girdi. Kız arkadaşına küfretti. Biz burda bir taraflarımızı yırttık belki forum olarak ama medyada ses buldu mu ? Ama Ultraslan yapsaydı bunu müthiş bir ses getirebilirdi.

oyle bir email atmistim ki oguz altaya gecen hafta:)

cevap vermedi:(:)

Küfürü edene değil ; ettirene bakacaksın beyefendi.

Hani Sezen'in bir şarkısı vardır ''Git git git...'' diye başlayan ve devamında ''Gitme kal bu şehirde...'' sözleriyle sonlanan; işte biz Galatasaray taraftarlarının Arda için beslediği duygular da aynı şarkıdaki gibi.Değerini bilemediklerimizdensin sen Arda.Daha önce yönetimlerin efsane oyuncularımıza yaptıkları vefasızlık örneğinin taraftar versiyonusun.

Gitmek ve kalmak arasındaki tek fark taraftar olarak sevgimizse Arda, gitme.Bak güneş yenilenmiş bir yönetimle ve yeni oyuncularla bir başka doğuyor.Bayan basketbol maçında geç kalınmış Arda sevgisi yeniden filizleniyor.Umut, Anka kuşu misali küllerimizden doğacağımız günleri bekliyor.

Kaçan balığın büyük olacağı aşikar.Birde kaçan eğer bizden biriyse acısı başka oluyor.Kaptanlar batan gemiyi son terkedenlerdir, hatta bazen gemiyle birlikte sulara gömülenlerdir.Suya gömülenler efsaneleşir.Tarih onlardan kıskanırcasına söz eder.Nesiller hep onlardan bahseder.Metin Oktay işte o efsanelerden biridir.Eğer kendine onu örnek aldıysan yada efsaneleşmek istiyorsan,gitme.Çünkü gidilecek daha çok yol var.Kazanalıcak onca maç ve bir o kadar da kaldırılacak kupa.

İşlerin kötü gittiğinde faturanın sana çıkması; senin değil, başta yönetimin, teknik kadronun ve taraftarların suçu.Çünkü işler kötü gittiğinde herkes suçu atacak birilerini arar.Günah keçisi tabiri de buradan gelir.En gözde olan günah keçisi olmaya en yakın olandır.Günah keçisi olmak aslında en gözde olduğunun da bir kanıtıdır.Seninle ilgili bir yazımın sonunda Türkiye'de hiçbir başarının cezasız kalmayacağını belirtmiştim.Türk tarihi başarılıların haksız yere çektikleri acılarla dolu.Ve sen onlardan sadece birisin.

Son olarak;

Galatasaray kaptanına küfür edilmesin diye gidiyorsan,GİTME...

Galatasaray taraftarının protestosu beni bitirir diyorsan da,GİTME...

Başarısızlıklar yüzünden sokağa çıkamıyorum diyorsan,GİTME...

Ne zaman mı gitmelisin?

İçindeki Galatasaray sevgisinin tükendiğini hissettiğin zaman...

Saygılarımla... (veratis)den alıntıdır.

Adam haklı, çünkü küfür edilecek en son insanların küfür edildiği, kendi fikirleri olmayan insanların Ahmet Çakar vs dinleyip, adama küfür ettiği bir ortamda kimse duramaz, haklı yani, başkan desen daha kulübü yönetemiyor, futbolcularına sahip çıkacak, maalesef haketmiyoruz, Arda gibi futbolcuları, şu forumdan Arda'dan nefret eden bir sürü kişi vardır, eminim.

bende gün geldi çok sinirlendim bende ardaya salladım öncelikle bunu söylemek isterim,hiç demeyin kör müsün diye...

takımın en önemli dönemeçlerinde sakatken,takımla görünmeyen gecelerde boy gösteren kıvançla kanatlı arabalardayken özellikle...

ama gençlikte böle bişey bi insan hata yapacak,hatalarının bedelini ödiycek yeri geldiğinde..ama bi futbolcunun eleştirilmesi yuhlanması küfür yemesiyle aynı şey diyil ardanın küfür yemesi.ne arda için ne bizim için....

mesela ben lorick cana ve pino dan nefret ediyorum.maçlardada ağzıma ne gelrse sallıyorum şahsen,hiçte içim kötü olmuyo.ama arda ya laf ettikten sora daha bi garip oluyorum.çünkü biliyorum,bu adam galatasaraylı ya.benden şurda şuraya yazmış kişilerden bi farkı yok,galatasaraylı yani.o bu takımın kötülüğünü ister mi?fatih terim ister miydi?turgay şeren ister miydi?metin oktay ister miydi?o da istemedi.ama kendi kişisel hataları,arkasında galatasaray tarihinin en vasıfsız pasif yönetiminin olması ve onların bile arkasında durmaması bu hale getirdi durumu.

evet arda şu an gitmeli.kendi için kariyeri için ve herşeyden öte bir gün dönüp galatasaray kaptanı olarak kupalar kaldırması ve futbolu bu formayla bırakması için.bu öyle bi durum ki malesef;düşünün evinizde ailenizle yaşıyosunuz,ama başka bi ülkeye ailenizden ayrı kalmanız sizin için en hayırlısı en doğrusu oluyo... ne kadar enteresan ve aslında acı...

dramatize etmiş gibi görünebilirim aslında düşündüğümü söyledim,ben nolursa olsun bu takımda arda'yı görmekten her zaman mutlu ve umutlu oldum,çünkü bu adam bizden biri..

Yukardaki gibi "15 i getir , güle güle" mesajı yazan da var bu taraftarın içinde, Arda'nın bir gülüşü için dünyaları veririm diyen de. Kaptanının arkasında kapı gibi duran yönetim de çıkar bu klüpten, Efasnelerini teker teker yerin dibine batıran da.

Önemli olan insanın kişiliği. Bu kişilik bazen bugün olduğu gibi bizi kaosta bırakır, bazen birkaç sözle tüm hengameyi çözer.

Arda'nın kişiliği ne yazık ki bir kaos yarattı.

Sorun yurt dışı ise çıkıp "ben yurt dışında oynamak çok istiyorum, elime önemli bir fırsat geçti, taraftarlarımızdan ve camiamızdan müsade istiyorum, sözümü tuttum gideken para kazandırıyorum, bir gün geri dönüp kaldığım yerden klübüme hizmet edicem" dediği an bu kaos biterdi.

Eğer sorun uA ve medya ise: " Taraftar gurubumuz ve bir takım medya içinden bel altıma ve kişilik haklarıma metadik bir saldırı yapılmaktadır. Aklı selim taraftarlarımız ve etik değerlere sadık kalan medya mensuplarının da bu konuyu netlikle gördüğüne eminim. Kaptanlığı yaptığım, canımdan sevdiğim klübümü , bana doğruları öğreten ailemi utandıracak hiç bir eylemin içinde olmadım, olmayacağım. Doğruların ne olduğunu çok iyi biliyorum. Beni ben yapan değerlerim doğrultusundabu klübüme ve ülkeme hizmet etmeye devam edicem. Kötü söz sadece ve sadece sahibine aittir" der kaos biterdi.

Ne yazık ki (Arda'yı her ne kadar çok sevsekte) onun yaratmadığı ama onun çözemediği bu kaosu yaşamak zorundayız.

Üst Alt