Arda Galatasaraylıdır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Galatasaraylıdır!

yeter be valla bıktım arda şurda arda burda arda şöyle arda böyle ulan ne ardaymış arkadaş ya

bizi neden bu kadar ilgilendiriyor koskoca Galatasarayın yanında arda kimdir

Arda ile ilgili Özgür'ün bir yazısı vardı on numara yazıydı, bu arda-Galatasaray ilişkisi enteresan bir ilişki hakikaten. Bir türlü karar veremiyorum zaman zaman sinirlendiriyor zaman zaman sempatik geliyor...

Helikopter melikopter bilmem azizle aynı masada fotoğrafını görene kadar hayraniydim beni hayal kırıklığına ugratti Galatasaray'a hizmet edip Türkiye yi yurtdışında iyi temsil eden sıradan bi futbolcu artik gözümde

arda Türk medyasından kaçtım deyip sonra Türkiyeye gelince mobeseye bile atlayıp röportaj veren , aslında medyaya aşık bir adam.

bu bağlamda bizden gitmesinin medyayla alakası yok tamamen gs düşmanlığından kaynaklanıyor.

adnan polatla ikisi takımı mahvettiler üstelik pembe formaya da kız gibi forma demişti. neden sürekli sakattı şimdi de maşallahı var hep oynuyor..

neyse illah kötü yazacaz yoksa başka türlü postlarımı okudunuz yok.

BuS6fgoIIAALq8C.jpg

Şu anda Atletico Madrid oyuncusu olan biri hakkında yorum yapmak istemiyorum.

Not: Arda'nın bu sezon sonunda Fenerbahçe'ye gider misin ? sorusuna verdiği cevap. "Şu anda Atletico Madrid oyuncusuyum. Yorum yapmak istemiyorum."

arda Türk medyasından kaçtım deyip sonra Türkiyeye gelince mobeseye bile atlayıp röportaj veren , aslında medyaya aşık bir adam.

bu bağlamda bizden gitmesinin medyayla alakası yok tamamen gs düşmanlığından kaynaklanıyor.

adnan polatla ikisi takımı mahvettiler üstelik pembe formaya da kız gibi forma demişti. neden sürekli sakattı şimdi de maşallahı var hep oynuyor..

neyse illah kötü yazacaz yoksa başka türlü postlarımı okudunuz yok.

kız gibi forma dememişti o...pu rengi demişti

Üst Alt