Arda Galatasaraylıdır! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Galatasaraylıdır!

arda ruzgar erden eserse oraya uçar gider.bu kadar tribunlere oynayan basına şirin gözükmeye çalışan bır futbolcu grmedım ben.tum atletıco nerdeyse transfer oldu bızım ardaya teklıf yok.bu ardayı bu kadar şişirip göklere çıkartan etrafında ki basındakı arkadaslarıdır.şikecı azızın kankısı ardaya keşke GS forması hıç bır zaman nasip olmasaydı.

Tek bildiğim Arda'yı Fenerbahçe'li yapacak olanlar varsa onlar Galatasaray'lılardır.

yok yaaa

ahe2ydan.jpg

Adamın arkadaşlarınıda mı siz seçeceksiniz istediğiyle oturur kalkar,gidiş zamanlamasını eleştiririm Arda'nın Galatasaraylılığını tartışmam

Arda'nın yaptığı iş falan değil. Böyle Galatasaraylılık olmaz. Volkan gelip Ünal Aysal ile oturuyor mu? Benim için ve birçok Galatasaraylı için Arda sadece Galatasaray'a hizmet etmiş bir futbolcudur. Efsane falan değildir. Avrupa'da oynaması, iyi yerlere gelmesi her zaman bizi gururlandırır, o kadar. Prekazi, Hagi, Melo gibi yabancı futbolcularımız bile Galatasaray'ı her zaman Arda'dan çok sahiplendi. Yaptıklarıyla kendini taraftar gözünde bitirdi. Emre de ayrılırken ben Galatasaraylıyım diyordu sonra gördük ki Atletico taraftarı bile çıktı. Allah yolunu açık etsin.

Ek: Açıklaması şimdi aklıma geldi. Emre de Fenerbahçe'de oynamam diyemem şeklinde bir açıklama yapmıştı. Arda da Emre abisi gibi yolunu yapmıştı hatırlarsanız.

Hatırlamıyorum, link verir misin?

Ya arkadaşını secmeyecegiz de hirsizla, ugursuzla, haydutla takilacaksa ortada Galatasaray'i temsil ediyormuş gibi dolanmayacak.

-Tapatalk-

Üst Alt