Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Ya taraftar taraftarsa, Samiyen'deki ilk maç büyük bir pankart açarlar Oğuz ve Hiddink'i iğneleyen. Hatta hakaret içeren.

Arda satılsın seneye hatta devre arası.Çok net.Profesyonellik bu değil.Aynı şekilde Sabri de.

bayern hollanda fedarasyonuna dava acmisti robbeni sakat yolladilar diye ayni davayi biz de acmaliyiz

oğuz çetin hiddink yüzünden sergen zeren adil cem arkadaşlarımız myc aldı.Bu günlük serbest olmalıydı sallamak :D

Bizim yönetimmi yapacak bunu:eek:

Yapamazlar çıkıp Aytekin Durmaz faciasında seslerini çıkaramadılar buna mı yapacaklar? Tarihin en güçsüz ve ezilmeye müsait Galatasaray'ı şu anda.Gelen vuruyor darbeyi geçen vuruyor.Dört bir yandan saldırıya uğruyoruz ama yönetim uyuyor.

Tff en önemli yerlimizi sakatladığı için 7 yabancıyla oynama ayrıcalığı tanısın bize :p

Ben uzun ve iğneli mesajımı yolladım klübe. Taraftar olarak rahatsızlığımı dile getirdim. Önümüzde Bayern Munchen örneğide var. Artık hala kayıtsız kalırsa yönetim, gitsin 3. lig takımı yönetsinler.

ardayı antremana çıkaran doktorlar öncelikle KO-VU-LA-CAK! ilk iş.almanya maçından önce. sonra onu anteremana çıkaran ne kadar anterenör varsa hepsine giydiricek yönetim.nereye giderse gitsin ucu.işini yapamayan şerefsiz milli takım doktorları ordan para kazanmıyacak arkadaş.yani bunu dahi yapamıyorsa-ki yapamadıkları bir çok şeyi gördük- yeter artık defolup gitsinler rica edicem.

Ne davasi acacakmis Galatasaray? Daha öyle bir kanun cikmadi ki. Özgener bu oynayacagimiz 2 mac sonrasinda oyuncularin sigortalanacagini söyledi. Bu 2 mac icin gecerli degil. Avcumuzu yalariz ancak. Sen cok büyük adamsin Rijkaard. Bütün Türkiye birlesip seni acimasizca yerden yere vurdu bu yüzden. Rijkaard kim oluyorda Milli Takim´i elestiriyor diye. Ulan bütün spor adamlari, medya birlessin bir Rijkaard etmezsiniz ulan. Gerizekali artistler

futbol izleme zevki hevesi bırakmadılar insanda.bu kadar alavere dalavere çirkinliğin olduğu bir lig daha yoktur.

Milli takımı da fenerin uşağı haline çevirdiler resmen.İnanın Almanya maçı ipimde değil.Hatta Almanya fark atsa üzülmeyeceğim.

arda efendi galatasaray için kendini feda etmedin gittin 1 maç oynamak için...bazen diyorumki arda kendin eliyle futbol hayatını bitirseydinde o zaman ne olurdu merak edyorum...burda ilk suçlu arda dır kesinlikle..hadi arda cahil bi kardeşimiz ama yönetimin kesinlikle izin vermemeliydi

Üst Alt