Arda İdmanda Sakatlandı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda İdmanda Sakatlandı

Cevap: Arda İdmanda Sakatlandı

Rijkaard gitsin zaten şimdi Arda'da Rijkaard yüzünden yok zaten.
Merih renkdaş tamam rijkard iyi hoşda adamın ısrarla oynatmak istediği sistemi oynayacak kadro varmı elimizde yok alabilirmiyiz hayır ee ne bocalıyoruz rijkaard,la o zaman.Rijkaarda direk kötü demiyoruz yani 3 beden büyük geliyor bize oynatmak istediği sistemiyle rijkaard;)

İlkez inandığım gücendiğim yönetimi böyle eleştircem ulan aziz yıldırım olacaktı şimdi ortalığı yerle bir ederdi tff de olsun milli ekipte olsun koltuklarda adam bırakmazdı bukadar aciz bukadar basiretsiziz yazık be ....

Merih renkdaş tamam rijkard iyi hoşda adamın ısrarla oynatmak istediği sistemi oynayacak kadro varmı elimizde yok alabilirmiyiz hayır ee ne bocalıyoruz rijkaard,la o zaman.Rijkaarda direk kötü demiyoruz yani 3 beden büyük geliyor bize oynatmak istediği sistemiyle rijkaard;)

Rijkaard'la olmazsa bu yönetim yüzünden olmayacak Rijkaard yüzünden değil.Adam uyardı göz göre oyuncularımız gidiyor diye duyan yok.

aziz yıldırım ve tayfasının oğuz çetin gibilerinin hiç ALLAH korkusu yokmu ya.bir futbolcunun kaderiye oynuyorlar.ondan sonra son dakikada şampiyonluk verirler aleme madara olurlar.

İlkez inandığım gücendiğim yönetimi böyle eleştircem ulan aziz yıldırım olacaktı şimdi ortalığı yerle bir ederdi tff de olsun milli ekipte olsun koltuklarda adam bırakmazdı bukadar aciz bukadar basiretsiziz yazık be ....
Yönetimi ilk kezmi eleştiriyorsun:eek:Helal valla renkdaş sabır taşı olsa çatlardı senin yerinde:asd:

yönetim halen rıjkaardın söylediklerini dikkate almayıp arkasında durmuyorsa çok açıktırki istifa etmesi için kuyusunu kazıyorlar anlamı çıkartırım.

Rijkaard'la olmazsa bu yönetim yüzünden olmayacak Rijkaard yüzünden değil.Adam uyardı göz göre oyuncularımız gidiyor diye duyan yok.
Renkdaş sen beni anlamadın galiba rijkardla başarılı olmamız için first class oyunculara ihtiyacımız var en az bi 100 milyon euro gider diyeyim ben buna.Yönetim nerden harcıyacak bu parayı:eek:

miili takımı küçük fenerbahçe yapan herkesin allan bin türlü belasını versin bilerek isteyerek ardayı futbol sahalarından silmeye çalışan kim varsa sakatlıklara boğulsun en iyi futbolcularının ayakları 9 yerinden kırılsın !!!! ALLAHIN TOKADI SURATINIZDA PATLASIN !!!

Renkdaş sen beni anlamdın galiba rijkardla başarılı olmamız için firs class oyunculara ihtiyacımız var en az bi 100 milyon euro gider diyeyim ben buna.Yönetim nerden harcıyacak bu parayı:eek:

akılcı bir yönetim olsa başarılı oluruz.

Adam basına Servet üzerinden ayar verdi.Bazıları çıkıp bu ne biçim laf bizimle dalga geçiyor dedi.

Adam öngördü bazı şeyleri ve muhtemelen futbolcularını ve yönetimi uyardı.Dinleyen kim? Konuşan başçavuşun şeysi sanki. Rijkaard arkadaş bu. Biraz dinlesek, ciddiye alsak.

kimse arda böyle galatasaraylı şöyle galatasaraylı demesin bu saatten sonra arda 2 hafta sonra fener maçı var o maçı niye bu kadar düşünmüyosunda ille de almanya maçı falan..arda bu takımda huzuru bozan takımda gruplaşmaya yol açan bir futbolcumuzdur...artık nere gitmek istiyosan gittde bizde kurtulalım

Mehmet topal gibi aklı avrupadaydı ardanın,da bence. son 2 sezondur bunu gözlemleyememek çokda zor olmasa gerek.Yazın satılsa hayırlı olacakdı aslında her iki taraf içinde ama beceriksiz yönetim elano,yu bile satamadı o başka tabi.

Ama yeter kardeşim, yeter ya. Yakında sahaya çıkartacak adamımız kalmayacak.

Sabri Sarıoğlu

Lucas Neill

Hakan Balta

Çağlar Birinci

Arda Turan

Milan Baros

Mehmet Batdal

Son maçta ise Servet ile Elano kadro dışıydı zaten.

Şu sakatlıkları, karşı takımların oyuncuları ile bire bir tutmaya çalıştığınızda, ortaya çıkan tabloyu hiç düşündünüz mü?

Sabri Sarıoğlu = Gökhan Gönül / Hilbert

Lucas Neill = Lugano / Zapo

Hakan Balta = Andre Dos Santos / İbrahim Üzülez

Çağlar Birinci = Caner Erkin / İsmail Köybaşı

Arda Turan = İssiar Dia / Quaresma

Milan Baros = M. Niang / Bobo

Mehmet Batdal = Gökhan Ünal / Mert Nobre

Hatta son maçta kadro dışı kalan Servet ve Elano'yuda birileriyle karşılaştırabilirsiniz.

Servet Çetin = Yobo / İbrahim Toraman

Elano Blumer = C. Baroni / Tabata

Fenerbahçe ve BJK'de, bu oyuncuların aynanda sakat, cezalı vs. olmadığını düşünsenize bizim ki gibi. Sizce onlar ne durumda olurdu?

ben cikiyorum arkadaslar gidip biraz hava alayim yoksa sinirimden birini öldürecegim hadi allaha emanet olun

Sanki başka oyuncu yok.Resmen ilginç şeyler dönüyor Milli Takımda Galatasaray'a karşı.Bunun açıklaması nasıl olur bilemiyorum.Arda çağrılıyorsa tabiki gidecek Milli Takıma.Sakatlığını bile bile bu duruma yol açtılar.Kına yaksınlar arka taraftarına

Offffffffffff offffffffffffffffffffffffff!!!!! Allah belasını versin böyle şansın!!!

Sanki başka oyuncu yok.Resmen ilginç şeyler dönüyor Milli Takımda Galatasaray'a karşı.Bunun açıklaması nasıl olur bilemiyorum.Arda çağrılıyorsa tabiki gidecek Milli Takıma.Sakatlığını bile bile bu duruma yol açtılar.Kına yaksınlar arka taraftarına

Gitmeyecek abi gerekirse reddecek.Sorun bu zaten.Gitmeyecek.

Üst Alt