Arda - Özer - Serdar Özkan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda - Özer - Serdar Özkan

Cevap: Arda - Özer - Serdar Özkan

Özer müthiş bir adam. Serdar da çok yetenekli.

Fakat hangisi iyi, hangisi kaliteli sorusuna cevap verirsek ARDA, ArdA, ArDa, aRDa ve ArDa...:)

Arda'yla hiçbir Türk futbolcusunu kıyaslamam. İmkanı yok. Ama Özer de Arda'dan sonra en beğendiğim futbolcudur. Çok istediğim bir adamdı. Maalesef gel(e)medi.

Serdar'ın Aydından farkı yoktur.Ben kendisinde iyi bir gelecek görmüyorum er geç Anadolu takımına verilir.Arda ve Özer birbirine benzer oyuncular Arda daha kalitelidir Özer'i de 2-3 sene izleyin fener de öyle karar verirsiniz tahminimce Özerde yedek kalır yakında fazla ileri gideceğini sanmıyorum.Bu 3lüden en iyi Ardadır

kıyaslamak saçmalık işte, kendilerinde yıldız yetişmediği için altyapıda hemen bi altay maçında iyi oynadı diye arda ile yanyana koyuyorlar

Arda ile bu iki ismi kıyaslamak, Pélé, Maradona, Zidane ve Cruyff'e hakarettir. Arda'daki yeteneklerin 3/2'si sadece Serdar Özkan'da mevcut, zira eskiden beri çok iyi tanıyorum kendisini, Beşiktaş değil de Galatasaray'da oynamış olsaydı Serdar şu an 2.Arda olmuştu.

Özer konusuna gelince, Özer yetenekli bir oyuncu ancak düz bir topçu, tekniği iyi değil, basit oynaması ve biraz hızlı olması ön plana çıkardı kendisini hepsi bu. Büyük maçlarda neler yapıp yapamayacağını göreceğiz. Öte yandan Özer'in yaşı 25 bunu da hesaba katmayı unutmayın, Arda ve Serdar 22 yaşlarındalar.

Türkiye liginde Ardayı kıyaslayacaksak bu sadece 1 şekilde olur.

Arda ve diğerleri.

Özer e gelince;

her oyuncunun parlayıp söndüğü maçlar vardır. önemli olan istikrar yakalamak. 1-2 maç iyi oynayınca hemen iyi yaptılar ama, biz bunu serdar özkanda gördük, kazım da gördük ama bugün hala Arda var.

Özer bence iyi bir oyuncu ,keşke bizde olsaydı. ama arda ile kıyaslanması için önünde uzun yollar var.

23 yaşına kadar gelmiş daha yeni mi yıldız oluyor?

Arda 18 yaşında şampiyonlar ligindeki performansı ile yıldız olmuştu.

Arda ile bu iki ismi kıyaslamak, Pélé, Maradona, Zidane ve Cruyff'e hakarettir. Arda'daki yeteneklerin 3/2'si sadece Serdar Özkan'da mevcut, zira eskiden beri çok iyi tanıyorum kendisini, Beşiktaş değil de Galatasaray'da oynamış olsaydı Serdar şu an 2.Arda olmuştu.

Özer konusuna gelince, Özer yetenekli bir oyuncu ancak düz bir topçu, tekniği iyi değil, basit oynaması ve biraz hızlı olması ön plana çıkardı kendisini hepsi bu. Büyük maçlarda neler yapıp yapamayacağını göreceğiz. Öte yandan Özer'in yaşı 25 bunu da hesaba katmayı unutmayın, Arda ve Serdar 22 yaşlarındalar.

Dediklerin doğru ancak Özer ile Arda arasında 1 yaş var.

Özer : 20 Kasım 1986

Arda: 30 Ocak 1987

Arda mı ? Özer mi ? sorusu

C.Ronaldo mu ? Quaresma mı ? gibi birşeydir benim gözümde

Arda kendini 18 yaşındayken kanıtlamış, ilk oynadığı sene Şampiyonlar Ligi'nde bile Liverpool'a kök söktürmüş birisi. Milli takımda keza aynı şekilde büyük rakiplere karşı da çok iyi oynayan birisi Arda. Euro 2008'de de olanları biliyoruz.

Özer konusunda keşke alsaydık diyorum, yani rotasyon açısından iyi olurdu kaliteli topçu beğenirim. Ama Altay'a 2 gol attı diye birden parladı yıldızlaştı herkes konuşur oldu Arda ile bile kıyaslandı bu duruma karşıyım ben. Yazacaksanız önceden yazın böyle şeyleri, Altay'a 2 gol atınca kral olunmuyor maalesef. Ama neticede ben beğeniyordum zaten, kaliteli topçu, yetenekli birisi.

Adem renkdaşın dediği gibi;Arda 18 yaşındayken şampiyonlar liginde yıldız oldu,Liverpoola karşı oynadığı futbolu çoğumuz hatırlıyoruzdur(hemde deplasmanda)hepsini geçtim milli takım performansı var,bu sizce gözardı edilebilirmi? Özer bi Altaya karşı iyi oynadığı adamı nerdeyse Maradona yapıcaksınız,tamam iyi futbolcu ama Ardayla kıyaslanamaz bence.

Özer'in bir yerlere gelebilmesi için fenerin Alex'le yolları ayırması gerekir ki Özer onun yerine oynasın. Yoksa senede 5 lig maçı ve Türkiye kupası maçları oynar. Korkak Daum da oynatmaz zaten özeri... Oynatamaz yani. Yemez... Alexi kesmesi lazım oynatması için ki böyle birşeyi yapamaz(Alexle özer yanyana oynamaz geyiği falan yapmıyorum da daum ikisini oynatmaz yanyana sanmıyorum bakmayın son trabzon maçında oynattığına). Özer de körelip gider zaten yaşı olmuş 23 çok da genç sayılmaz. Özer'in sonu bence Selçuk Şahin gibi olacak.. O da İstanbulspor'dayken gelecek vaadeden bir oyuncuydu(Buna ben de katılıyordum). İyi paslar atardı, iyi şu çekerdi hatta frikikten golleri bile vardı galiba ama sonra fenere geldi ve fenerde düzenli olarak oynadığını söyleyemeyiz. Şimdi de anadolu takımı topçusu konumunda... Özer de bu şekilde olur bence ya da fener daumdan kurtulacak özere forma verebilecek, cesur bi hocayla anlaşacak ya da özer de fenere gelip sönen gençlerden olacak...

Angutlar durmadan Arda'ya sallarlar, hakaretler ederler kendi çaplarında eğlenirler, Arda'nın topçu olmadığı abartıldığını, balon olduğunu söylerlerdi Özer iyiki 2.lig takımına karşı oynanan bir maçta 2 gol attı angutta hemen ardayla kıyaslamaya başladılar özeri... Hani arda adam değildi, topçu değildi kardeşim niye kıyaslıyosunuz o zaman ardayla madem sizin için topçu değil...

Uzun süredir bu kadar saçma birşey görmemiştim.Karşılaştırabilen varsa acırım ona.

Ne Özer'i yahu. Arda ile kıyaslanamaz bile. İkinci lig takımlarından Altay'a iki gol atınca kral yaptılar bu adamı. Özer 23 yaşında bir kere. Arda ise 22.

Daha neyi konuşuyoruz biz?

23 yaşına kadar neredeydi bu? Kimse görmedi mi? bırakın Allah Aşkına..

Arda 19 yaşında oynadığı Mlada Boleslav maçında attığı 2 gol 1 asistle yıldız olduğunu gösterdi. .

Özer 19 yaşında nerelerdeydi acaba?

Tabiki Arda çok daha iyi ancak şu Özer'i elimizden kaçırmamıza yanıyorum orası ayrı.

Bence hiç üzülme renkdaş..

Özer dediğin adam bizim takımda şuanda nerede oynayabilir? bu bir.

İkincisi ise bir takıma hafif laubali ve varyeteyi seven 2 tane türk futbolcu fazla.. Ve bizim elimizde özerin 10 kat daha iyisi var.. 2. sini ne yapıcaz..

Keita'yı mı tercih edersin Özeri mi?

Arda'yı mı tercih edersin Özeri mi?

Özer denilen adam anca kanatlarda oynar, ve Türkiye'nin en iyi kanatlarına Galatasaray sahiptir, onun için geçiniz...

Özeri verilecek 5 milyon euroyla orta sahaya Appiah gibi bir adam alınırsa isterse 15 tane Özerle oynasın ezikler delik deşik ederiz..

Birine yanmak istiyorsan Appiah'ı elimizden kaçırdığımıza yan bence

Aslında Özer'i alsaydık belki Elano'nun yanında oynatabilirdik. Sizler ne düşünüyorsunuz? Uyumlu olurlarmıydı?

Üst Alt