Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

Cevap: Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

Yanlış anlaşılmasın ama niyeyse Sabri'ye kaptanlığı bir türlü yakıştıramıyorum.

Yani Sabri'den kaptan olmaz bana sorarsanız.

eger kewell kalirsa takimda kewell e verilebilir kaptanlik kewell disinda bi yabanciya kaptanlik verilmesini istemem sahsen

Ayhanin olmasini istiyorum ama bu yildan sonra ilk 11 sansi cok zor o yuzden Kewell

Arda büyük ihtimalle takımda kalacak.O nedenle gereksiz bir anket ama tercih yapmak gerekirse "Sabri" derim...:)

Kewell.Zaten takımda uzun süredir burada olan yok.Olanlarda Ayhan ve Emre Aşık fazla forma şansı bulmuyor.Profesyonelliği ve taraftarın sevgisi göz önüne alınırsa Kewell.Arda'nın zaten seneyede burada olacağını varsayarakta önümüzdeki sezon Kewell'ın 2.kaptan olması gerektiğini düşünüyorum.

Aslında pekde istemeyerek Neill dedim ben, çünkü bencede kaptanlık görevi en iyi defans oyuncularında duruyor birde bence Neill gerektiğinde hem agresifliğiyle hem tecrübesi ve takımı yönetmesiyle kaptanlığı taşıyabilir, bir yandanda kaptanlığın türk oyuncuda olmasını istiyorum ama sürekli 11 oynayan yerli oyuncular içindede ben pek kaptanlığı taşıyabilecek oyuncu göremiyorum genede türklerden önce Sabri sonra Topal'ın kaptan olmasını isterdim.

2a_au.jpg
lucas_neill.jpg

aklı başında yorum yapmak istiyorum.. Kewell kalırsa Kewell .. giderse Elano olmalı. :)

Kewell ın da olmaması durumunda Neill diyorum.

Aslında gönül ister Sabri olsun ama Sabri nin kaptanlık rolünü üstlenebileceğini düşünmüyorum.

aklı başında yorum yapmak istiyorum.. Kewell kalırsa Kewell .. giderse Elano olmalı. :)

Ben de Neill dedim ama Elano'da olabilir aslında.

Hem performansına da süper etki eder diye düşünüyorum.

Zaten evli birisi sosyal hayatı çok düzenli. Ayrıca disiplinli ve süper profesyonel. Takımı için son 1-2 dakikada da girse çıtını çıkarmadan elinden geleni yapıyor.

Ben de yönetimin ve teknik heyetin tercihlerini Neill veya Elano'dan yana kullanacaklarını düşünüyorum.

ABDUL KADER KEİTA

O formayı en çok ıslatan kişi kaptan olmalı kardeş!

Üst Alt