Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

Cevap: Arda seneye giderse takımımızda 1. Kaptan kim olmalı ?

keita-sevinc-15763_501.jpg

_41750884_second2416.jpg

kader_keita_publess.jpg

628504327.jpg

Elano kaptan olacak özellikleri taşımıyor, biraz pasif kalır. Alex'in Fenerbahçe'deki sözde kaptanlığından öteye gitmez.

Mehmet Topal ve Servet Arda oyundan çıktığı zaman yer yer bu görevge soyunuyorlar ama birinci kaptanlık çok farklıdır, altından kalkarlar mı bilemem.

Sabri bence şu anda bu takımda Arda'dan sonra Galatasaraylılıyla sembol olmuş tek isim. Eskilerden de biri ancak ben Amigo Sabri'yi Kaptan Sabri'ye değişmem. :)

Kaptan olacak en uygun iki isim Kewell ve Neill'dir. Neill'in liderlik vasıflarına kimse birşey diyemez, tek düşündüren nokta yeni olması belki. Kewell ise eğer gitmezse gerek taraftarın sevgilisi olması gerekse kişiliğiyle bu takımın kaptanı olması gereken kişi, tabii eğer Arda giderse. Bence tartışmasız Arda'nın gitmesi durumunda kaptanlığa Kewell - Neill ikilsinden biri seçilmeli.

Olursa böyle bi transfer Sabri ve M.Topalk ikilisinden birisi olmalı.

Kewell'ı yapmazlarsa floryada otopark girişindeki demirliklere kelepçelerim kendimi :eek:

Anket listesindekilerin de yarısı gidecek zaten.:D Ayhan, Servet, Emre Aşık gibi isimler de kalmaz takımda. Tahmin sadece. Bence onlar da giderse Neill olur, olmalı. 2. kaptanı da Sabri yapsınlar.:D

Madem doğmamış çocuğa don biçiyoruz cevabım Sabri :)

Kalırsa Kewell, kalmazsa zorunluluktan Sabri.

Kewell'mı yı da geçtim, anlıyorum ki herkesde bir yabancı hayranlığı var da Neill için diyecek laf bile bulamıyorum. 1 aylık yabancıyı takıma kaptan olarak yakıştıranlar zamanında Lincoln'e niye laf söylediler acaba? Sabriden başka aday söylemek ayıptır günahtır. Neill diyenler de lütfen ellerini vicdanına koyup yeniden düşünsünler.

Üst Alt