Arda: "Şerefsizlik diz boyu" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Cevap: Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

80334bc539d8f9e308af8f2e5602e802_1269956752.jpg

Geçen dönem sinema muhabbetine giren de bizim taraftarımızdı :)

İki ayrıntı için kıyas yapıyorum. İkisi de yetenekli ve iyi futbolcular ama bir de koşullarına bakmak gerekir.

Mesut Özil. 22 yaşında genç bir yetenek. Almanya'da ortaya çıktı.

Bir Sevgilisi var.. Anna-Maria Lagerblom.. eski Bremenli finli bir futbolcunun eski karısı. Mesut Özil'den 7 yaş büyük. Üstelik Mesut için ismini değiştirip (Melek) müslümanlığa geçtiğinden bahsediliyor ve dahası Sarah Connor'un kardeşi. Dahası Diego'nun eski sevgilisi olan popçu ablasının dansçılarından birisi ile yaşadığı ilişkiden olma sekiz yaşında bir oğlu var.

Ne kadar çok malzeme var değil mi ? Aradaki yaş farkından tutun da kültür farkına kadar olan durumu düşünün.. Eski futbolcu eşi olmasından çocuğu olmasına kadar malzemeleri üst üste toplayın ve bunun Türkiye'de nasıl basın tarafından değerlendirileceğini artık siz.. Bir daha Mesut Türk müdür Alman mıdır iyi düşünürsünüz belki.. Babası gerekirse düğün yaparım diyor filan..

Arda Turan. 23 yaşında.Türkiye'de ortaya çıkan bir yetenek.

Kendisinden beş-altı ay büyük güzel bir sevgilisi var. Valla Hepsi bu.. Sevgilisinin sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olduğundan başka bir tuhaflığı yok. O da ne kadar tuhafsa artık..

Ben onca Mesut Özil tartışması ilçerisinde ilişkisinin masaya yatırıldığı, sakatlığına, performans sorununa neden diye sunulduğunu görmedim, duymadım hiç.. üstelik pres yapmamasına rağmen Mourinho dahi onun doksan dakikayı çıkaramadığından bahsediyor ama toplamda ne olursa olsun Arda'nın çektiklerinin milyonda birini bile..

Neden ülkemizde futbolcu yetişmiyor sorusunu biraz da buradan sorun.. Değişmesi gerekenler listesinin başına neyi koymamız gerektiğini de anlatır bize bu.. Birilerinin maaşından tutun da diğer ayrıntılara kadar futbol dışı konuların futbolu ne kadar gerilettiğinin..

Arda ki yaşının çok üzerinde bir olgunluğa sahip.. Tüm bunlara o bile gögüs geremiyorsa diğerleri nasıl yapsın ? Altına milyon satır daha yazarım ama siz anladınız.. Şimdi Röportaja geçelim zira o Arda'nın dışında bir konu.
.

arkadaşlar zamanında ercan saatçinin yaptığı serefsizliğe gerekli cevabı çok iyi verdik şimdi ise erman topoğluna verelim..

progmanın izleyip prim vermeyelim lütfen ardayı yalnız bırakırsak sezon sonunu beklemeden gider. ona ihtiyacımız var..

erman-toroglu-pankart-26989_501.jpg

bunlar hep böyle bel altından vururlar adamı ümit karanada aynısını yaptılar.

ekrandaigrencbirmuhabbet!...jpg

Ekranda İğrenç Bir Muhabbet!.. Kanaltürk´te futbol yorumculuğu yapan Erman Toroğlu ile Ahmet Çakar arasında geçen bir konuşma büyük tepki çekti.

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, kendisi gibi hakemlikten gelen Ahmet Çakar ile ilk kez Kanaltürk ekranında bir araya gelip Türkiye ile Romanya arasında oynanan mili maçı yorumladılar..

Erman Toroğlu, programa bir kazayla başladı.. Cam sehpanın kırılmasının ardından iki ünlü yorumcu sözüm ona futbol konuşmaya başladılar..

Ancak futbol arası zaman zaman belden aşağı espriler yaparak ekran başındakilerin tepkisini çektiler..

Toroğlu, Çakar ve maç spikeri Yasin Dallı’nın, ülkemizde de takım çalıştıran Mirceau Lucescu’nun oğlu Romanya Teknik Direktörü Razvan Lucescu hakkındaki yorumları ise tam anlamıyla faciaydı..

İşte o diyaloglar:

AHMET ÇAKAR: Oğlu hiç benzemiyor değil mi babasına? Tip olarak hiç benzemiyor. Bu çocuk, Lucescu’nun oğlu değilmiş gibi bir intiba uyandırıyor. Onu fark ettim. Değil mi?

SPİKER YASİN DALLI: Enteresan, evet!

AHMET ÇAKAR: Mesela Erman Hoca’nın oğlu Erman Hoca’ya benzer. Benim kızım bana benzer filan... Bu çocuk, babaya benzemiyor.

YASİN DALLI: Anneye benziyordur belki.

AHMET ÇAKAR: Anneyi bilmem tabii...

YASİN DALLI: Ben de tanımıyorum. Görmedim de...

ERMAN TOROĞLU: (Gülerek) Çok karanlıktı belki...

Hatasını görürsem bir taraftar olarak eleştiririm buna sen karışamazsın. Benim için yanlış ve doğru var kimseyi kulübün kaptanı, başkanı diye es geçmem, ödün veremem kendi dürüstlüğümden.

Elestirmek baska seydir, terbiyesizligi savunmak baska sey.

1. Hic kimse, bir kisinin yada bir ciftin cinsel hayatini, hele de kamuoyu önünde, ifsa edecek yorumlarda bulunamaz. Bir kisinin cinsel hayatiyla ilgili degerlendirmelerde bulunmak, cinsel faaliyetini tartismak kimsenin haddine degildir.

2. Arda Turan Galatasaray'in en basarili futbolcularindan biridir. Özel hayatiyla ilgili yaptigi ciddi hic bir yanlis yoktur. Arda Turan'a yapilanlarin hic biri, Arda Turan'in sucu degildir. Arda Turan'a bugün bu yapilanlarin tek nedeni, Arda Turan'in Galatasaray formasiyla basarili olmasi ve popülaritesidir.

3. "Erkek de dikkat edecek" gibi laflar yobazliktir. Senin kiz arkadasin var mi yok mu bilmem yalniz yoksa da yarin birgün kiz arkadasin oldugunda dar kot giyip sokakta yürürken elle tacize ugrarsa, senin mantigina göre bu senin sucun olacak. Ahlaksizligin birinci sorumlusu ahlaksizligi yapan kisi ve bu ahlaksizligin yesermesine neden olan toplumsal düzendir.

4. Sen Galatasaray taraftar forumunda Arda Turan'a haksizlik yaparsan, ben buna karisirim.

arkadaşlar zamanında ercan saatçinin yaptığı serefsizliğe gerekli cevabı çok iyi verdik şimdi ise erman topoğluna verelim..

progmanın izleyip prim vermeyelim lütfen ardayı yalnız bırakırsak sezon sonunu beklemeden gider. ona ihtiyacımız var..

erman-toroglu-pankart-26989_501.jpg

10 numara, doberman topoğlu!

Adnan Polat ve Yönetiminin yapamadigi aciklamayi Kocum Arda Turan yapmis...!!

Helal olsun Arda Turan.. Bizim Yönetimin Pasifligine dayanamayip sen aciklamani yaptin..!! Biz seninleyiz ve senin arkanadayiz..!!! Tabi o Ermanin, Cakarin oldugu Programlari izleyip, Dünyada acliklardan dolayi ölen insanlarida göz önünde bulundurup en sacma konular ile bunlara 100 binlerce Euro kazandiran taraftarimiz haric..!!!

"Hepinizi Arda turan´in deyimi ile bu serefsiz Erman ve Cakarin bulundugu Programi izlememeye davet ediyorum...!"

Ben sahsen cook uzun zamandir izlemiyorum ve Futbola cok farkli bir acidan bakiyorum. Bunlar Futboldan insani sogutuyor..!!

Adnan polat ve Yönetimi sizde gidin bu serefsizlerin ayagina ve Röportaj verin..Onlarda size vursun herzaman..!!

Herkesin isteyip de söyleyemediklerini söyledi Arda.Helal olsun.Büyük Kaptan!..

pazar günü programın yapılacağı binanın önünü hedef gösteriyorum inşallah birileri orda olur bizim gruplarımızdan

Seviyeyi düşürücü; kişinin ailesine varan düşüncelerinizi foruma yansıtmayınız.!

Ben olsam ana avrat küfrederdim. Erman'ın yaptığı da aynısı çünkü. Dediği işi yapan erkek p ile, yapan kadın da f ile başlayan sıfatlar alır toplumumuzda. Bu tür bir açıklama yapmaya hakkı yok dobermanın.

Keşke aynı şeyi kızı veya karısı için başka bir erkekle de haber yapsalar da görsek dobermanın yüzünü, şeref yoksunu kişiliksiz herif !

Üst Alt