Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda-turan2.jpg


ARDA TURAN


Doğum Tarihi: 1987-01-30
Doğum Yeri: İstanbul, Bayrampaşa
Oynadığı Takımlar: Altyapı, Vestel Manisaspor
Geldiği Takım: Altyapı
Giriş Yılı: 2005
Boyu: 1.77 m
Kilosu: 76 kg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTANBiz altyapida yetistirip kaptan yapariz (bknz: Arda Turan). kimide bizim altyapida yetisen oyuncuyu alip kaptan yapar (bknz: emre parabologlu).. ondan sonra bik bik konusurlar.. :)
 
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTANSon transferle performansını katlayacağını düşünüyorum.Arkasına yapılan Insua transferi defansımızdan çok Arda'ya yarayacaktır. Özellikle InsuA'nın hücuma sık sık katkı vereceğini düşünürsek Arda'nın eskiye oranla daha fazla boş alan bulacığını düşünüyorum. Bu da onun daha etkili olacağı anlamına geliyor.Yine Misi transferiyle artık sadece gözler onun üzerinde olmayacak. Bu yüzden de Arda'nın üzerindeki yük bir nebze olsun azalacaktır. Misi'nin pas yeteneğini ve pozisyon alma becerisini de düşünürsek Arda hem daha fazla gole imza atacak hem de daha fazla asist yapacaktır.Bunların olması için ise Eskişehir maçının ikinci yarısındaki gibi istekli olması gerekir ilk yarıdaki gibi değil.Eğer bu dediklerim olursa Athletico Madrid Arda'ya 11 değil 31 milyon teklif eder.
 
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTANHadi Arda takıma ağırlığını koy iyice Misimovic Kewell Barosla süper 4 lü oldunuz.Gol ve asistler bekliyorum senden her maç.
 
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTANhaftada 2 maç kaptanıda tüm takımı yorduğu gibi yoruyordu.şimdi asıl ardayı izliyeceğimize inanıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt